Kemp Slavie Praha

Příhlášení na kemp: www.slavia.cz/kempy

Mládežnická akademie SK Slavia Praha pořádá letní fotbalové kempy už od roku 2013, dá se tedy říci, že slávistické kempy mají už svou tradici. Fotbalový kemp SK Slavia Praha je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit své individuální fotbalové schopnosti a dovednosti a zároveň zažít atmosféru historicky nejstaršího českého klubu. Fotbalový kemp SK Slavia Praha umožňuje účastníkům nejen osvojit si nové dovednosti, ale zlepšit také své duševní a fyzické schopnosti. Účastníci budou rozděleni do skupin podle ročníků narození a také dle momentálních dovedností a schopností. Kempu se mohou zúčastnit také zahraniční hráči, jelikož trenéři kempu hovoří anglicky.

Slavia každoročně pořádá letní kemp v pražských tréninkových areálech a to v Edenu a v Horních Měcholupech. Díky velkému zájmu o tyto kempy se pro léto 2022 otevírají vůbec první letní fotbalové kempy SK Slavia Praha po celé České republice, abychom vám byli zase o něco blíže. Oficiální Fotbalové kempy SK Slavia Praha nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod profesionálním vedením licencovaných mládežnických trenérů akademie klubu. Všechny fotbalové a brankářské tréninky vychází z metodiky a koncepce ve výchově talentů SK Slavia Praha.

Pokud chceš zlepšit své fotbalové dovednosti a stát se na týden hráčem Slavie, neváhej se přihlásit.

Slavia otevírá devátý ročník letních fotbalových kempů! Jedná se o šestidenní příměstský fotbalový program pro hráče a brankáře ročníků narození 2009 - 2014. 

Program se uskuteční v tréninkovém centru SK Slavia Praha v Edenu, ul. Vladivostocká, Praha 10 – Vršovice a v tréninkovém centru SK Horní Měcholupy, Hornoměcholupská 300, Praha 15. Každodenní program bude začínat příjezdem účastníků v 8:00 a končit v 17:00. V neděli bude program začínat příjezdem účastníků v 10:00, v pátek bude kemp ukončen a to v 17:00 slavnostním vyhlášením.

Pro účastníky je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají:

  • fotbalové a brankářské tréninky
  • tréninkový set PUMA
  • uvítací balíček
  • atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu
  • volnočasové aktivity
  • prohlídka stadionu a zázemí klubu
  • soutěže a hry o ceny

Každý turnus je otevřen pro 48 hráčů a 8 brankářů.

Cena pro účastníka na jeden turnus 4 990 Kč (5 dní, stravování - svačina, oběd, svačina, pitný režim)

Postup přijetí na kempy

Vzhledem k pravidelnému vyššímu zájmu o kemp, který převyšuje kapacitní možnosti, si pořadatel vymezuje právo rozhodovat o přijetí účastníka (ale vždy na základě vyplněné registrace).

1.  Vyplníte registrační formulář
2. Obdržíte odpověď o přijetí či nepřijetí
3. V případě přijetí obdržíte pokyny k platbě kempu
4. Uhradíte zálohu kempu (platné pouze pro kemp v Edenu a Horních Měcholupech)
5. Úhradou zbývající částky se stáváte účastníky kempu