Co nás čeká

 
Den Datum a čas Činnost a info. Místo Čas srazu Výsledek
So 27.8. 2022
8:30 hod - 15:30 hod
Turnaj 
start: 800 kč
5+1

 
Týnec nad Labem 8:00 hod
4.místo
 
Ne 4.9.2022
9:30 hod - 12:00 hod
 
miniliga Neratovice 9:00 hod
 
Čt 8.9.2022 Planeo cup (ondrášovka)
1. předkolo
 
    2.místo
(postup do 2.předkola)
Ne 18.9.2022
14:00
Turnaj
3+1
start.- 1600 kč
Červené Pečky 13:30hod 6.místo
Čt 22.9.2022
13:00 hod
Planeo cup
(2.předkolo)
Hradec Králové, MALŠICKÁ
MALEŠOVICE
12:30 hod 4. místo
(postup do kvalifikace)
So 1.10.2022
9:30 - 12:30 hod
miniliga Nymburk 9:00 hod  
Út 11.10.2022
10:00 - 14:00 hod
Planeo cup 
kvalifikace
Pardubice - Ohrazenice, M.Majerové 215 9:40 hod 8. místo
So 12.11.2022
14:00 - 18:30 hod
Turnaj 
Naf, hala(umělá tráva)
Start.: 2100kč
Koloděje, Bohdašínská 398/3 13:30 hod 2. místo
So 19.11.2022
14:00 - 18:30 hod
Turnaj
Naf. hala(umělá tráva)
Start.: 2100kč
Koloděje, Bohdašínská 398/3 13:30 hod 4. místo
So 26.11.2022
13:15 - 17:30 hod
Turnaj
Naf. hala(umělá tráva)
Start.:2100kč
Hamr-Braník, Vltavanů 1542,Praha 4-Hodkovičky 12:45 hod 2. místo
So 3.12.2022
14:00 - 18:30 hod
Turnaj
Naf.hala(umělá tráva)
Start.:2100kč
 
Koloděje, Bohdašínská 398/3 13:30 hod 3. místo
So 10.12.2022
13:15 - 17:30 hod
Turnaj
Naf.hala(umělá tráva)
Start.:2100kč
Hamr-Braník, Vltavanů 1542,Praha 4-Hodkovičky  12:45 hod 2. místo 
So 7.1.2023
14:00 - 18:30 hod
Turnaj
Naf.hala (umělá tráva)
Start.:2100kč
Koloděje, Bohdašínská 398/3 13:30 hod 2.místo
So 14.1.2023
8:00 - 12:15 hod
Turnaj
Naf.hala (umělá tráva)
Start.:2100kč
Hamr-Braník, Vltavanů 1542,Praha 4- Hodkovičky 7:30 hod


 
 
So 21.1.2023
8:30 - 11:00 hod
Turnaj
Naf.hala (umělá tráva)
Start.:2100kč
Dolní Břežany, Ke Zvoli 311 8:00 hod  
So 28.1.2023 13:15 - 17:30 hod Turnaj
Naf.hala (umělá tráva)
Start.:2100kč
Hamr- Braník, Vltavanů 1542,Praha- Hodkovičky 12:45 hod  
So 4.2.2023
14:00 - 18:30 hod
Turnaj
Naf.hala (umělá tráva)
Start.:2100kč
Koloděje, Bohdašínská 398/3 13:30 hod  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
DEN DATUM , ČAS, SRAZ ZÁPAS ADRESA POZNÁMKY VÝSLEDEK
Pondělí 5.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Zásmuky - Sk Sparta Kolín     6:15
Středa 14.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín - Kouřim     12:6
Pátek 16.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Radim - Sk Sparta Kolín     7:10
Středa 21.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Tuklaty - Sk Sparta Kolín     18:6
Pátek 23.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín - Velim     9:15
Středa 28.9. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín - V. Osek
 
    9:8
Středa  5.10. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Č.Brod ,,A,, - Sk Sparta Kolín     25:4
Pátek 7.10. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín - Pečky ,,A,,     6:9
Středa 12.10. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín - Č.Brod ,,B,,     23:2
Středa 19.10. v 17:00 hod
sraz: 16:30 hod
Sk Sparta Kolín (u11) - Sk Sparta Kolín (u10)     16:2