Co nás čeká...

 

Datum činnost misto čas kdo poznámky
26.8. PU Sadská 17:45 všichni  U9+U10
29.8. PU Brankovická 16:00 všichni Brandýs
31.8. TU Choceň, Fot. stadion na Parapleti, Sadová 1216 9:00 nominace sraz v 8:00
2.9. MU        Týnec n. Labem 17:00 nominace  
9.9. MU Brankovická 17:30 nominace SK     Konárovice    
10.9. MU     Brankovická 17:30 nominace SK Krakovany   
14.9. TU Tábor 10:00 nominace  
16.9. MU Brankovická 17:30 nominace, Sestava: Kuba, Filip, Podleš, Adam, Denis D, Jiřík, Máca, Dominik, Vrabčák Jestřábí Lhota
22.9. TU Brankovická 14:00 nominace : Maty H, Vrabčák, Jířa, Honzík H, Káďa, Kuťas, Míša K, Dominik, Štěpán, Máca, Radim. /Sadská, Český Brod,Viktoria Žižkov/
26.9. TU Poděbrady 13:00 nominace: Denis D, Hamplik, Dominik, Honzík H, Míša K, Máca, Radim, Kuba, Vrabčák, Jířa, Štěpán Ondrášovka CUP , Sraz ve 12:15 na místě, Děti obdrží omluvenky na celý školní dne
28.9. TU Hlušice 10:00 nominace: Denis D, Hamplik, Dominik, Honzík H, Míša K, Máca, Radim, Kuba, Vrabčák, Jířa, Štěpán miniliga
29.9. MU Tři Dvory     14:30 nominace: Káďa, Denis D.,  Adam, Vojta, Honzík P., Filda, Kuba,  Máca, Jířa, Michal      
30.9. MU Krakovany 17:00 nominace: bude upřesněno  
5.10. PU Sadská 10:00 Nominace: upřesním 7+1 Zrušeno, bude přesunuto
7.10 MU Brankovická 17:30 Nominace: Adam, Vojta, Honzík P., Filda, Kuba, Káďa, Denis D, Vrabčák, Maty K. Týnec n. Labem
12.10. TU Doubek,

Doubek 174 Říčany
10:00 nominace: nominace: Maty H., Jiřík, , Máca, Radim, Maty K., Michal, , Domča, Honzik H., Káďa, Denis V. 
Turnaj FTA
19.10. TU Doubek,

Doubek 174 Říčany
10:00 Nominace: Maty H., Jířa, Máca, Radim, Maty K., Míša, Dominik, Honzik H., Vrabčák, Káďa,

 
Turnaj FTA
20.10. MU Konárovice 12:30 Nominace: nominace: Kuba, Filip, Podleš, Vojta, Adam, Vrabčák, Denis D., Káďa, Radim

 
 
21.10. MU Jestřábí Lhota 16:30 Nominace: Káďa, Denis D., Vrabčák, Adam, Podleš, Filda, Kuba, Maty K.  
26.10. PU Sadská 9:30 nominace: Maty H., Jířa, Máca, Štěpán, Radim, Maty K., Míša, Dominik, Honzik H., Podleš, Denis D., Kuba, Filip 7+1
28.10. MU Brankovická     17:30 Nominace: upřesním Tři Dvory
28.10. TU Benátky n./Jizerou 9:00 nominace: bude upřesněno Kocourek
5.11   začínáme halové tréninky 17:30 všichni OA Kolín
10.11. TU SC Horní Měcholupy, Hornoměcholupská 300, Praha 15 9:30 Nominace: upřesním Turnaj partnerských klubů 
8.12. TU Chvaletice 8:00 nominace: upřesním halový turnaj
1.2.2020 TU Zbuzany upřesním Nominace: upřesním halový turnaj 5+1
18.7.2020 Soustředění Zbraslavice 10:00 všichni  
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Čáslav/Havlíčkův Brod