Co nás čeká...

Sezóna 2020/2021

Datum činnost misto čas kdo poznámky
      2020    
           
           
16.8.2020
       -
22.8.2020
Letní soustředění  Zbraslavice Sportovní areál U starého Rabníka 10:00 všichni více info zde: letní soustředění
23.8.2020 TU Brankovická 14:00 nominace: účastníci  soustředění sraz 13:00 , RMSK a ACS 2011, 6+1
30.8.2020 TU Choceň, Fotbalový stadion Na Parapleti, Sadová 1216, GPS - 50.0001614N, 16.2310964E 9:00 nominace:upřesním  5+1, Memoriál Jana Vítka, sraz 8:30
cca do 16:00
Startovné: 1 600,-Kč
NUTNÉ formulář  COVID 19  - zde prosím o vytisknutí a vyplnění, předáte mi při příjezdu na turnaj, případně vytisknu pár navíc.
5.9.2020 Miniliga Hradec Králové, areál Na Háječku 10:00 nominace: upřesním v TP sraz 9:00 
7.9.2020 MU TJ Sendražice 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:30 , Sokol Sendražice
1. kolo
13.9.2020 TU Areál Veslák Nymburk 9:00 nominace: upřesním v TP sraz 8:00
14.9.2020 MU Brankovická 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15, FŠ Velký Osek
2. kolo
19.9.2020 TU Červené Pečky, okr. Kolín 9:00-14:00 nominace: upřesním v TP  Fotbal cup 4x4
8:15
20. 9. 2020 MU Žiželice nad Cidlinou 17:00 nominace: upřesním v TP  sraz  16:15, SK Žiželice
3. kolo
28.9.2020 MU Brankovická 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15 ,  FK Týnec/n Labem
4. kolo
29.9.2020
úterý
Ondrášovka SK Čechie  Uhříněves 13:00 nominace:  Maty H., Jířa, Máca, Štěpán, Radim, Maty K, Dominik, Jéňa H., Vrabčák, Míša   Děti dostanou omluvenku do školy 
 
3.10.2020 TU Hlušice 10:00 nominace: v TP  
 4. 10. 2020 MU SK Konárovice 13:00 nominace: v TP sraz 12:15
5. kolo
12. 10. 2020 MU Brankovická 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15, S. Jestřabí Lhota
6. kolo
 19. 10. 2020 MU Sokol Býchory 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15
7. kolo
26. 10. 2020 MU Brankovická 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15
8. kolo
28.10.2020 TU Radonice u Prahy upřesním nominace: upřesním v TP  
1.11.2020 TU Brankovická 13:30 nominace: upřesním v TP sraz 12:45, Pardubice, Hradec, RMSK
2. 11. 2020 MU Veltruby 17:00 nominace: upřesním v TP sraz 16:15
9. kolo, SK Č. Veltruby/ Štítarský SK
14.11.2020 TU Sportovní areál Hamr Braník, UMT 13:15 - 17:30 nominace: upřesním v TP sraz 12:30 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
28.11.2020 TU Sportovní areál Hamr Braník, UMT  8:00-12:15 nominace: upřesním v TP sraz 7:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
           
12.12.2020 TU Dolní Břežany 14:00 - 18:30 nominace: upřesním v TP sraz 13:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
13.12.2020 TU Pardubice 14:00-16:00 nominace: upřesním v TP  
      2021    
16.01.2021 TU Koloděje 14:00 - 18:30 upřesním sraz 13:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
07.02.2021 TU Dolní Břežany 14:00 - 18:30 upřesním sraz 13:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
13.03.2021 TU Dolní Břežany 14:00 - 18:30 upřesním sraz 13:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
21.03.2021 TU Koloděje 14:00 - 18:30 upřesním sraz 13:15 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT
           
           

 

sraz 12:30 , startovné 1800,- Kč - k rukám vedoucí týmu
UMT