MU, PU, turnaje,...

FC Vlašim - SK Sparta Kolín 7:1 (1:1)

Sestava Kolína: Hurt; Fíla(69´Buchta), Šíma, Čáp, Šátek; Čáslava(57´Rozumný), Foršt, Němec; Rejthar(26´Žemba), Koutský, Čech(46´Krupka)

Tendenčně řízené utkání rozhodčím Doubravou, ve kterém šel Kolín do vedení gólem Němce v 18 minutě. Minutu před poločasem domácí vyrovnali díky penaltě nařízené za faul Koutského. Ve druhém poločasu za stavu 2:1 pro domácí, byl faulem zastaven unikající Němec, ale faul byl odpískán jemu. Neudržel nervy a po druhé žluté byl vyloučen. O 5 minut později rozhodčí Doubrava odpískal proti hostujícímu týmu druhou penaltu a Kolín se totálně sesypal.

SK Sparta Kolín - Sportovní združení Ostrá 13:0 (7:0)

Naše sestava: Hurt - Fíla,Čáp (c),Šíma (61´Šátek), Koutský - Čáslava (46´Rozumný),Rejthar (46´Čech),Foršt,Kenardžiev (46´Žemba) - Němec,Řehák(52´Ješeta)

Sled branek a nahrávek: 1:0 vlastní (Adam Řehák)

TJ Svitavy - SK Sparta Kolín 1:3 (0:1)

Naše sestava: Hurt - Fíla (59´Rozumný),Šíma,Čáp (c),Rejthar (48´Kenardžiev) - Čáslava,Foršt,Žilka,Koutský (67´Žemba)  - Němec, Řehák (76´Čech)

Sled branek: 0:1 Vojtěch Němec (Petr Koutský)   27 min

1:1        47 min

1:2  Čech Petr (Rozumný Tomáš)  79 min

1:3  Čáslava Patrik (Rozumný Tomáš)  z penalty  84 min

Zápas jsme začali aktivně vytvořili jsme si územní převahu, ale tu jsme nedokázali proměnit v naše vedení a tak soupeř postupně začal hru vyrovnávat, snažil se být nebezpečný, ale do vedení jsme se dostali my a to ve 27 minutě, když se po přihrávce Petra Koutského uvolnil Vojta Němec, šel sám na domácího brankáře, nedal mu šanci a vedli jsme 1:0. Do poločasu jsme mohli naše vedení ještě zvýšit, když opět Vojta Němec šel sám na domácího brankáře, ale neproměnil a tak jsme šli do kabin pouze za hubeného vedení 1:0.

Bohužel se nám nepovedl vstup do druhého poločasu, když jsme po našem nedůrazném odkopu nechali projít míč až do našeho pokutového území, kde si ho našel soupeřův útočník, který kolem našeho brankáře vyrovnal v 47 minutě na 1:1. To nás naštěstí nepoložilo, snažili jsme se opět překlopit vedení v náš prospěch, ale povedlo se to až střídajícímu Petru Čechovi, který si naběhl na prodloužený míč Tomášem Rozumným a svůj první dotek s míčem proměnil hned v branku a vedli jsme 2:1. Ještě v závěru zápasu šel do velkého vápna soupeře důrazně Tomáš Rozumný, byl faulován a kopali jsme pokutový kop, který Patrik Čáslava chladnokrevně proměnil a zvýšil naše vedení na konečných 3:1.

Dnes jsme si vítězství zasloužili, bylo na nás vidět, že chceme hrát jako tým a že jako tým chceme vyhrát, když se nám něco nepovedlo všichni se povzbuzovali a bylo vidět, že tam všech 15 hráčů co nastoupilo k zápasu chce nechat všechno a to je velice důležité a na čem se dá stavět.

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 2:4(1:3)

Sestava Sparty : Hurt; Krupka(46´Fíla),Čáp(K), Šíma (63´Buchta), Šátek; Čáslava, Žilka, Ješeta(60´Žídek), Rejthar(52´Žemba); Čech(37´Koutský), Řehák.

V sobotním mistrovském zápase přivítala na hřišti V Borkách domácí Sparta hostující celek z Čáslavi. Úvod zápasu domácím nevyšel a již ve 2 minutě z toho byl napůl vlastní gól.Kolín pak zlepšil hru a odměnou byl vyrovnávací gól. Po rohovém kopu a závaru před brankou se v 9 minutě prosadil Řehák 1:1.
    Sparta hrála dobře, o vzruch se staral zejména rychlý Čech a dobře hrající Čáslava. Stačila ale chyba a Čáslav znovu odskočila(1:2). Po rozehrávce z poloviny hřiště bylo ještě hůř. Šátek vracel zpět, pomalého míče se zmoncil hostující Březina a bylo to 1:3.
    Do druhého poločasu šli domácí s odhodláním a ve 49 minutě se po krásně zahraném přímém kopu Žilky a hlavičce Patrika Čáslavy dočkali kontaktního gólu 2:3. Domácí se snažili, ale kýženého vyrovnání se nedočkali. Naopak v 58 minutě domácí obrana zaváhala. Šíma neuhlídal Kmoníčka a ten lobem přes Hurta stanovil konečné skóre na 2:4. V 72 minutě Mužátko hrubě a zbytečně fauloval centrujícího Čápa a rozhodčí Dohnal byl hodně milosrdný a jeho faul ocenil jen žlutou kartou.