Co nás čeká...

Sezóna 2019/20
Datum Den Sraz Výkop Místo Činnost Výsledek Pozn.
13.8. ÚT     Benešov PU - Benešov vs Kolín 16:10  
18.8. NE 7:05 10:00 Roudnice nad Labem PU - Roudnice n/L vs Kolín 18:7 bus
25.8. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Vlašim 4:11  
1.9. NE 7:05 10:00 Náchod ČLŽ - Náchod vs Kolín 14:4 bus
8.9. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs RMSK Cidlina 3:26  
15.9. NE 7:05 10:00 Vysoké Mýto ČLŽ - Vysoké Mýto vs Kolín 7:2 bus
19.9. Čt 16:15 16:30 Kolín PU - Kolín U12 - Kolín U11 13:3  
22.9. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Pardubice 2:20  
28.9. SO 12:35 15:00 Chrudim ČLŽ - MFK Chrudim vs Kolín 9:1 bus
2.10. St 12:20 13:00 Kolín OndrášovkaCup 5.místo  
6.10. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs MFK Trutnov 3:10  
12.10. SO 7:35 10:00 Mladá Boleslav ČLŽ - Mladá Boleslav vs Kolín 21:1 bus
16.10. St 16:30 17:00 Červené Pečky PU - Červené Pečky 07/08 - Kolín 5:10  
20.10. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Svitavy 2:29  
27.10. NE 9:15 10:00 Čáslav ČLŽ - Čáslav vs Kolín 6:2 auta
30.10. ÚT 7:55 10:00 Hradec Králové ČLŽ - Hradec Králové vs Kolín 30:0 bus
3.11. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Viktoria Žižkov 1:10  
17.11. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Hlinsko 1:16  
1.12. NE 13:00 13:45 Kolín PU - Roudnice nad Labem 4:4  
8.12. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Kolín -Junior A 7:4 auta
14.12. So   9:00 Světlá nad Sázavou Halový turnaj 2007 4+1 4.místo auta
15.12. NE 8:20 9:00 TJ Junior Praha Zimní liga - Kolín-Vršovice A 4:7 auta
12.1. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Kolín-Vršovice B 0:3 auta
18.1. SO     přeloženo na 23.1. PU FTA   auta
19.1. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Psáry 2:15 auta
23.1. ČT 17:00 17:30 Doubek 174 PU 7+1 FTA - Kolín 19:0 auta
26.1. NE 12:40 13:20 TJ Junior Praha Zimní liga - Mělník 4:3 auta
1.2. SO 10:00 13:45 Roudnice nad Labem PU Roudnice n.Labem 7:9 bus
8.2. SO 9:20 10:00 Čáslav UMT PU Čáslav 5:8 auta
16.2. NE 12:40 13:20 TJ Junior Praha Zimní liga - Brandýs nad Labem 1:1 auta
23.2. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Vlašim 1:14 auta
1.3. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Dukla JM   auta
8.3. NE 10:30 11:10 TJ Junior Praha Zimní liga - Motorlet   auta
15.3. NE 8:20 9:00 TJ Junior Praha Zimní liga - Junior B   auta
21.3. SO 7:15 10:00 Hlinsko ČLŽ - Hlinsko vs Kolín   bus
29.3. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Hradec Králové    
5.4. NE 7:45 10:00 Vlašim ČLŽ - Vlašim vs Kolín   bus
12.4. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Náchod    
19.4. NE 8:00 10:00 RMSK ČLŽ - RMSK vs Kolín   bus
26.4. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Vysoké Mýto    
29.4. ST 14:30 16:30 Pardubice ČLŽ - Pardubice vs Kolín   bus
10.5. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Chrudim    
17.5. NE 12:15 16:00 Trutnov ČLŽ - Trutnov vs Kolín   bus
24.5. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Mladá Boleslav    
30.5. SO 6:45 10:00 Svitavy ČLŽ - Svitavy vs Kolín   bus
7.6. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín v Čáslav    
13..6. SO 8:00 10:00 Žižkov ČLŽ - Viktoria Žižkov vs Kolín   bus

 

TJ Junior Praha, 
V Úžlabině