Co nás čeká...

Sezóna 2019/20
Datum Den Sraz/bus Výkop Místo Činnost Výsledek Poznámka
18.8. NE 7:15 10:00 Roudnice nad Labem PU vs Roudnice n/L 12:4 bus
23.8. 17:00 18:00-20:00 Kolín PU 10+1 vs FTA 2:8  
25.8. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Vlašim 16:0  
28.8. ST 17:15 18:00-20:00 Doubek PU 7+1 vs FTA 12:3 auta
1.9. NE     nehrajeme Boujami   auta
1.9. NE 7:15 10:00 Náchod ČLŽ - Náchod vs Kolín 7:8 bus
8.9. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs RMSK Cidlina 3:5  
15.9. NE 7:15 10:00 Vysoké Mýto ČLŽ - Vysoké Mýto vs Kolín 12:1 bus
17.9. ÚT upřesním 17/18h Pečky PU 10+1 Pečky U15 - Kolín U13 5:2 auta
22.9. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Pardubice 4:16  
28.9. SO 12:45 15:00 Chrudim ČLŽ - MFK Chrudim vs Kolín 14:3 bus
29.9. NE 10:15 11:00-17:00 Touchovice u Příbrami Boujami 7.místo auta
3.10 ČT 12:15 13:00-18:00 Čáslav II.předkolo Ondrášovka CUPu 3.místo auta
6.10. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs MFK Trutnov 4:7  
9.10. ST 16:30 17:00 Sportovní areál Háječek, Hradec Králové PU 7+1 HK 08, dvě hřiště 11:12
24:5
auta
12.10. SO 7:45 10:00 Mladá Boleslav ČLŽ - Mladá Boleslav vs Kolín 6:2 bus
19.10. SO 8:15 9:00 Staré Hradiště PU - Pardubice U12 - Kolín 4:8 auta
20.10. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Svitavy 3:1  
23.10. ST 9:10 10:00 Most - Souš Kvalifikace Ondrášovka Cupu 8.místo auta
27.10. NE 9:15 10:00 Čáslav ČLŽ - Čáslav vs Kolín 2:8 auta
28.10. PO     Ústí nad Labem Boujami 6.místo auta
30.10. ST 8:00 10:00 Hradec Králové ČLŽ - Hradec Králové vs Kolín 3:15 bus
3.11. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Viktoria Žižkov 4:4  
9.11. SO 13:15 14:00 Kolín Triangl  7+1 Bohemians U12, Pardubice U12 2:3
2:5
 
17.11. NE     České Budějovice - nehrajeme Boujami   auta
17.11. NE 9:15 10:00 Kolín ČLŽ - Kolín vs Hlinsko 4:6  
24.11. NE 13:00 13:45 Kolín PU 10+1 Suchdol 3:3  
30.11. SO     Pardubice, Ohrazenice Partners Cup 7+1 3.místo auta
1.12. NE 13:00 13:45 Kolín PU 10+1 Roudnice nad Labem 0:5  
7.12. SO       Boujami   auta
15.12. NE 12:45 13:30 Choceň UMT PU 10+1 vs Vysoké Mýto   auta