MU, PU, turnaje,...     2021/2022

12.9.2021, MU:  Vlašim - Třebeš    9:2  (4:1)

doplním

4.9.2021, MU:  Kolín - Třebeš    4:3  (0:3)

K víkendovému zápasu s Třebeší byla nasměrována letní příprava, jakožto k prvnímu oficiálnímu zápasu naší nové sezóny a jsme všichni moc rádi, že se nám podařilo zápas zvládnout. Věřím, že si kluci uvědomili, že pokud k tréninkům a zápasům přistoupí vždy na 100%, mohou stále fotbalově růst. Nejvíce nás těší, že i za stavu 0:3 jsme se nevzdali a zápas otočili. Musíme ale myslet stále na to, že je to jen první malý krok, který jsme udělali, protože je stále na čem pracovat. U některých hráčů stále ještě hledáme to nejlepší postové uplatnění, abychom naplno využili jejich potenciál. Věřím, že se to povede. Jsem rád, že můžeme jít do dalšího tréninkového týdne s pozitivnější náladou. Děkujeme také rodičům, že nás přišli podpořit. MH

29.8.2021, MU:  RMSK Cidlina - Kolín    15:1  (6:0)

Dobrý začátek zápasu z naší strany, který se již protáhl na nějakých pětadvacet minut, se poté opět překulil na stranu velice kvalitního soupeře. Zápas bohužel opět odhalil naše nedostatky - hráči si stále zvykají na velké hřiště, stále musíme pracovat na organizaci hry a základních principech, nedostatečná kondice a u některých hráčů nízké nasazení, bojovnost a chuť se o to poprat. Přesto všechno je vidět, že děláme drobné kroky k lepším výkonům. Zatím to ale na vítězství a větší počet vstřelených branek nestačí. MH

14.8.2021, MU:  Kolín - Vysoké Mýto    2:14 (1:7)

Po slibném začátku, kdy jsme v prvních deseti minutách třikrát postupovali sami na gólmana a neproměnili ani jednu z těchto příležitostí, jsme bohužel opět po několika inkasovaných brankách  v rychlém sledu odpadli a průběžně inkasovali jednu branku za druhou. Vyzdvihl bych snad jen výkon našeho golmana Malinovského, který nás i přes vysoký počet obdržených branek ještě několikrát podržel. V druhém poločase soupeř ještě posílil staršími hráči a u nás se objevilo hned několik hráčů s nějakým zraněním a zápas jsme tak dohrávali v deseti. Začátek zápasu pro nás může být příslibem do dalších dnů.MH

19.8.2021, PU:  Kolín - Radim  07/08      2:4
Sestava: Malinovský - Zedník,Chábera, Franc, Michnevyč - Sláma, Gaži, Jandák - Štrobich, Bareš (Vávra, Eimna), Riccio (Flieger)
Góly: Štrobich, Gaži

K PÚ jsme si pozvali kategorii starších žáků z Radimi, jelikož nám chybí herní praxe. Utkání bylo poměrně vyrovnané a zápas se zlomil ve prospěch soupeře v polovině druhého poločasu, kdy jsme nejprve inkasovali vlastní gól na 2:2 a posléze jsme špatně několikrát vyřešili situaci, kdy jsme sami postupovali sami na brankáře hostů. K tomu nám opět u některých hráčů došla kondice. Stále musíme pracovat na nabírání kondice, důrazu v osobních soubojích, řešení situací 1x1 v ÚF a OF a organizaci hry. MH

14.8.2021, MU:  MFK Chrudim - Kolín     19:1 (10:0)

Musíme pogratulovat našemu soupeři k jednoznačnému zaslouženému vítězství. Dnes se pouštíme teprve do druhého tréninkového týdne a na hřišti to v sobotu bylo vidět. Samozřejmě jsme nechtěli prohrát tak velkým rozdílem, ale soupeř nás předčil ve všech směrech, navíc byl velice šikovný individuálně. Je vidět, že se s velkým fotbalem teprve seznamujeme a je před námi ještě hodně práce. Je potřeba zamakat na kondici a individuálních dovednostech. MH