Co nás čeká...

Den Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
NE 25.8.2019 PU Sadská 9.30h AFK Sadská - SK Sparta Kolín 7:12
SO 31.8.2019 TU 2011 Týnec nad Labem 8.30h   7.místo
ST 4.9.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - TJ Kouřim 16:6
SO 7.9.2019 miniliga Chvaletice 8.15h   -
SO 7.9.2019 satelitní minilga Roudnice 9.30h   -
ST 11.9.2019 MU Radim 16.30h Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 9:14
SO 14.9.2019 TU Červené Pečky 9.00h   8.místo
SO- 14.9.2019 satelitní miniliga Nymburk 9.30h   -
NE 22.9.2019 MU Vrbová Lhota 12.00h SK Vrbová Lhota - SK Sparta Kolín 5:9
ÚT 24.9.2019 Ondrášovka cup- předkolo Horní Počernice 12.30h omluvenky do školy 1.místo
SO 28.9.2019 miniliga Chvaletice 8.15h dva týmy -
NE 29.9.2019 TU Doubek- Říčany 9.00h   4.místo
SO 5.10.2019 miniliga Chvaletice 8.00h   -
NE 6.10.2019 satelitní miniliga Lobkovice 9.30h   -
PO 7.10.2019 Ondrášovka Cup- kvalifikace Hradec Králové 9.30h   3.místo
PO 7.10.2019 MU U9 Štítary 16.30h SK Štítary - SK Sparta Kolín U9 (doplnění) -
ST 9.10.2019 PU Pečky 16.15h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 3:94
ČT 10.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - SK Český Brod 15:18
NE 13.10.2019 satelitní miniliga Benešov 12.30h   -
NE 13.10.2019 MU Kouřim 12.30h TJ Kouřim - SK Sparta Kolín 13:20
ST 16.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - Viktoria Radim 12:7
SO 19.10.2019 miniliga Chvaletice 8.25h dva týmy -
ST 23.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - SK Vrbová Lhota 32:4
SO 26.10.2019 satelitní miniliga- finále Neratovice 8.30h   3.místo
SO 26.10.2019 miniliga Chvaletice 8.00h   5.místo
PO 28.10.2019 TU Dlouhá Lhota 8.20h   6.místo
1.11.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - SK Český Brod 1:16
SO 9.11.2019 PU Ostrá 9.00h Polaban Nymburk 2011/12 - SK Sparta Kolín (dva týmy) 28:30
SO 16.11.2019 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h   4.místo
NE 17.11.2019 TU- dopolední, venku Praha 8.40h Partnerské kluby Slavia 2.místo
SO 23.11.2019 HTU 2011 Chvaletice 7.45h   7.místo
SO 30.11.2019 HTU 2011- odpolední Říčany- Filaka 12.30h   4.místo
NE 1.12.2019 HTU 2011 Jablonec nad Nisou 9.05h   6.místo
NE 1.12.2019 HTU- dopolední Černošice 9.10h   8.místo
SO 7.12.2019 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.10h    
SO 14.12.2019 rozlučka- bowling Kutná Hora 16.00h    
SO 11.1.2020 HTU 2011- dopolední Chrudim upřesníme    
SO 25.1.2020 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka upřesníme    
NE 2.2.2020 HTU- dopolední Černošice upřesníme dva týmy  
NE 9.2.2020 HTU 2011- dopolední Chrudim upřesníme    
14.2.2020 ukázková TJ- licence Kolín UMT 16.30h všichni  
NE 23.2.2020 HTU- dopolední Černošice upřesníme dva týmy  
NE 1.3.2020 HTU Jaroměř upřesníme    
NE 8.3.2020 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka upřesníme    
SO 21.3.2020 PU- triangl Pardubice upřesníme Pardubice, Nymburk, Kolín  
1.5.2020 TU Neratovice upřesníme    
SO 2.5.2020 TU- odpolední Červené Pečky upřesníme dva týmy, 3/3  
8.5.2020 TU Lázně Bohdaneč upřesníme    
SO 23.5.2020 TU- Zelenka Cup 2020 Český Dub upřesníme dva týmy  
SO+NE 6-7.6.2020 Ondrášovka Cup- finálový turnaj upřesníme upřesníme    
             
             
  MU mistrovské utkání        
  PU přátelské utkání        
  TU turnaj        
  HTU halový turnaj        
  TJ tréninková jednotka        
  KTJ kompenzační TJ        
             
             
             
             
  Sezóna 2018/19          
ST 26.9.2018 PU Radim 16.30h Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 37:27
5.10.2018 PU Kolín 16.30h SK Sparta Kolín - AFK Pečky 16:13
ČT 25.10.2018 PU Štítary 16.15h Štítary/Veltruby - SK Sparta Kolín 37:19
SO 27.10.2018 TU Neratovice 8.40h 10 týmů 8.místo
ST 7.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 8:4
NE 18.11.2018 HTU Říčany 8.30h dopolední 4.místo
SO 24.11.2018 TJ- ukázková Kolín ZŠ 5- hala 8.30h školení trenérů 16 hráčů -
ST 28.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 3:18
SO 8.12.2018 HTU Jaroměř 8.30h   -
NE 16.12.2018 HTU Říčany 9.15h nafukovačka, UMT 2.místo
NE 13.1.2019 HTU Říčany 8.30h dopolední 7.místo
ST 23.1.2019 PU Pečky 17.00h AFK Pečky - SK Sparta Kolín 2:8
NE 27.1.2019 HTU Kostelec n./Č.L. 8.35h dopolední 1.místo
SO 9.2.2019 HTU Říčany 8.30h dopolední 5.místo
SO 23.2.2019 HTU Heřm. Městec 7.50h   2.místo
SO 16.3.2019 HTU Chrudim 8.00h   5.místo
NE 24.3.2019 HTU- dopolední Říčany 8.45h UMT, nafukovačka 4. a 6. místo
ÚT 28.3.2018 PU- dva týmy Poděbrady 16.30h Bohemia Poděbrady - SK Sparta Kolín -
PO 1.4.2019 PU- dva týmy Sadská 16.30h AFK Sadská - SKS Kolín 41:29
SO 6.4.2019 TU Vykáň 8.20h   2.místo
SO 13.4.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.45h   -
SO 13.4.2019 miniliga U7 č1 Roudnice 9.25h   4.místo
NE 21.4.2019 LB miniliga Pardubičky 8.45h   -
SO 27.4.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.15h   -
NE  28.4.2019 miniliga U7 č.2 Kolín 8.20h   3.místo
SO 4.5.2019 miniliga U7 č.3 Neratovice 9.00h    
NE 5.5.2019 PU Nymburk 16.30h Polaban Nymburk - SK Sparta Kolín 25:10
ST 8.5.2019 TU- mezinárodní Kutná Hora 8.00h 24 týmů 12.místo
SO 11.5.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.20h   -
NE 19.5.2019 finále- LB liga Lázně Bohdaneč upřesníme   5.místo
NE 19.5.2019 PU Kolín 8.30h SK Sparta Kolín - Polaban Nymburk 11:23
PO 20.5.2019 PU Čáslav 16.30h FK Čáslav - SK Sparta Kolín - všichni -
SO 25.5.2019 TU Jablonec n/N. 8.45h Junior North Cup 2019 16.místo
NE 26.5.2019 miniliga U7 č.4 Lobkovice 9.30h   -
SO 1.6.2019 TU Lázně Bohdaneč 8.30h O pohár města Lázně Bohdaneč 9.místo
SO 1.6.2019 TU Český Dub 9.30h Zelenka Cup 2019 6.místo
SO 8.6.2019 miniliga U7 č.5 Příbram 9.30h   -
PO 10.6.2019 PU Štítary 16.30h Štítarský SK - SK Sparta Kolín 20:30
ST 12.6.2019 PU Radim 16.30h Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 13:52
NE 16.6.2019 miniliga U7 č.6 Velvary 9.30h   3.místo celkově
21.6.2019 rozlučka Kolín- restaurace na hřišti 17.00h    
             
             
             
    PU přátelské utkání      
    MU mistrovské utkání      
    TU turnaj      
    HTU halový turnaj      
    TJ tréninková jednotka      
    KTJ kompenzační TJ