Co nás čeká......

Den Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
SO 27.8. 2022 TU - Memoriál Jiřího Sýkory Týnec nad Labem ráno 2 týmy 2. místo
ST 31.8. 2022 PÚ - AFK Sadská Kolín 17:00 1 tým 22:6
PO 5.9. 2022    MÚ - Viktroia Radim Kolín 17:30 1 tým 6:28
ÚT 6.9. 2022 PLANEO CUP 2023 - 1.kolo Pečky 12:00 1 tým 3. místo
PO 12.9. 2022 MÚ - Sparta Kolín U9 Kolín 17:00 1 tým 18:12
SO 17.9. 2022 FOTBAL CUP Červené Pečky 8:20 2 týmy 6. a 12. místo
PO 19.9. 2022 MÚ - FŠ Velký Osek Kolín 17:30 1 tým 7:19
SO 24.9. 2022 MINIREPUBLIKA Benešov 11:30 1 tým 5. místo
PO 26.9. 2022 MÚ - Český Brod B Kolín 17:30 1 tým 9:14
NE 2.10. 2022 Triangl Dukla, Příbram Praha 9:00 1 tým 16 branek
PO 3.10. 2022 MÚ - Český Brod A Český Brod 16:30 1 tým 0:32
ÚT 4.10. 2022 Planeo cup - kvalifikace Poděbrady 9:30 1 tým 3. místo
ÚT 4.10. 2022 PÚ - AFK Sadská Sadská 16:30 1 tým 23:24
PO 10.10. 2022 MÚ - FK Červené Pečky Kolín 17:00 1 tým 11:11
SO 15.10. 2022 MINIREUPBLIKA Benešov 12:00 1 tým 7. místo
ST 19.10. 2022 MÚ - AFK Pečky Pečky 16:30 1 tým 9:16
SO 22.10.
2022
TU 2014 - Nymburk Polaban Nymburk dopo 1 tým 6. místo
PO 24.10. 2022 MÚ - Viktroia Radim Radim 16:30 1 tým 14:8
PO 31.10. 2022 MÚ - Sparta Kolín U9 Kolín 15:45 1 tým 2:52
NE 6.11.
2022
MINIREPUBLIKA Praha 10:00 1 tým 7. místo
SO 12.11.
2022
PÚ - AFK Pečky Pečky 9:10 1 tým 9:11
NE 20.11. 2022 TU - FK Čáslav Čáslav - UMT 9:30 1 tým 5:19
NE 20.11. 2022 Turnaj partnerských týmů SK Slavie Praha Praha 13:00 - 18:00 1 tým 1. místo
SO 26.11. 2022 HTU - U9 Chvaletice dopo 1 tým 5. místo
SO 26.11.
2022
PÚ - AFK Pečky Pečky 14:00 1 tým 13:12
NE 4.12.
2022
HTU - U8 Lázně Bohdaneč dopo 1 tým 6. místo
NE 4.12.
2022
HTU - U8 Lázně Bohdaneč odpo 1 tým 5. místo
NE 15.1. 2023 HTU - U8 Dolní Břežany 11:30 - 14:00 1 tým 3. místo
ČT - NE 2.-5.2.
2023
Teambuilding hory Jizerské hory celý den všichni  
NE 12.2.
2023
PÚ Pardubice Vysoká nad Labem 9:00 - 12:00 2 týmy  
NE 19.2. 2023 HTU - U8 Lázně Bohdaneč dopo 1 tým  
SO 25.2. 2023 HTU - U9 - ? jsme v pořadí 1. náhradníci Přelouč dopo 1 tým  
SO/
NE
4./5.3.
2023
PÚ - AC Sparta Praha + nástup s hráči při utkání s FK Teplice Strahov odpo všichni  
NE 19.3.
2023
Krajská miniliga Kolín 15:00 1 tým  
SO/
NE
1./2.4.
2023
Krajská miniliga Pečky upřesníme 1 tým  
PÁ-SO 7.-8.4.
2023
Velikonoční turnaj Hradec Králové ráno 1 tým  
SO/
NE
15./16.4.
2023
Krajská miniliga upřesníme upřesníme 1 tým  
SO 22.4.
2023
Minirepublika Admira Praha dopoledne 1 tým  
PO 1.5. 2023 Turnaj mladších přípravek Český Brod dopo 2 týmy  
SO 6.5.
2023
Minirepublika upřesníme dopo 1 tým  
SO 20.5.
2023
Minirepublika Kolín odpo 1 tým  
SO-NE 3.-4.6. 2023 FINÁLOVÝ TURNAJ PLANEO CUP Uničov celý den 1 tým  
SO-NE 24.-25.6.
2023
Mezinárodní turnaj U9 Ústí nad Labem ráno 1 tým  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Sezóna 2021/2022

Den

Datum

Činnost

Místo

Čas srazu

Pozn.  

Výsledek   

SO

11.9.2021

turnaj OFS Kolín

Červené Pečky

dopoledne

2 týmy

69 branek

SO

18.9.2021

turnaj OFS Kolín

Český Brod

dopoledne

3 týmy

113 branek

SO

25.9.2021

satelitní miniliga

Lázně Bohdaneč

dopoledne

2 týmy

33 branek

SO

2.10.2021

turnaj OFS Kolín

Pečky

dopoledne

1 tým

37 branek

SO

2.10.2021

satelitní miniliga

Lázně Bohdaneč

dopoledne

2 týmy

32 branek

SO

9.10.2021

turnaj OFS Kolín

Veltruby

dopoledne

3 týmy

137 branek

SO

16.10.2021

satelitní miniliga

Lázně Bohdaneč

dopoledne

2 týmy

48 branek

SO

23.10.2021

satelitní miniliga finále

Lázně Bohdaneč

dopoledne

2 týmy

6. a 10. místo (38 branek)

NE

24.10.2021

turnaj OFS Kolín

Kolín

dopoledne

4 týmy

170 branek

SO  

6.11.2021

turnaj partnerských týmů Slavie Praha

Horní Měcholupy

dopoledne

1 tým

47 branek

NE

14.11.2021

halový turnaj Kolín

Kolín

dopoledne

4 týmy

65 branek

SO

20.11.2021

umělá tráva turnaj Praha

Koloděje

dopoledne

1 tým

3. místo
26 branek

SO

27.11.2021

halový turnaj Kolín

Kolín

dopoledne

2 týmy

86 branek

SO

11.12.2021

umělá tráva turnaj Praha - 2014

Praha

navečer

1 tým

16 branek

NE

12.12.2021

halový turnaj Kolín

Kolín

odpoledne

3 týmy

82 branek

SO

15.1.2022

halový turnaj Kolín

Kolín

odpoledne

3 týmy

112 branek

SO

5.2.2022

umělá tráva turnaj Praha

Koloděje

dopoledne

1 tým

2. místo
21 branek

NE

6.2.2022

halový turnaj Kolín

Kolín

odpoledne

2 týmy

85 branek

NE

20.2.2022

umělá tráva turnaj Milovice

Milovice

dopoledne

1 tým

2.místo
72 branek

SO

26.2.2022

umělá tráva turnaj Praha Koloděje

Koloděje

odpoledne

1 tým

1. místo

NE

27.2.2022

halový turnaj Kolín

Kolín

odpoledne

2 týmy

25 branek

SO

26.3.2022

Turnaj OFS Kolín

Kolín

dopoledne

2 týmy

68 branek

ČT

31.3.2022

MU – Sokol Nová Ves

Nová Ves

17:00

9 hráčů

8:11

PO

4.4.2022

MU – Žíželice

Žíželice

17:00

9 hráčů

13:14

ČT

7.4.2022

PU – Podlipansko U9

Kolín

17:00

všichni

20:36

ČT

14.4.2022

MU – Konárovice

Kolín

17:00

9 hráčů

4:17

NE

17.4.2022

Turnaj OFS Kolín

Červené Pečky

dopoledne

3 týmy

194 branek

ÚT

19.4.2022

MU – Jestřábí Lhota

Jestřábí Lhota

17:00

9 hráčů

36:1

NE

24.4.2022

PU – Lázně Bohdaneč

Kolín

odpoledne

všichni

12:20

129:22

ČT

28.4.2022

MU – Tři Dvory

Kolín

17:00

9 hráčů

10:14

NE

1.5.2022

Turnaj OFS Kolín

Veltruby

dopoledne

4 týmy

192 branek

PO

2.5.2022

MU – Červené Pečky

Červené Pečky

17:00

9 hráčů

12:34

SO

7.5.2022

Miniliga OFS Pardubice

Lázně Bohdaneč

dopoledne

1 tým

31 branek

PO

9.5.2022

MU – Týnec nad Labem

Týnec nad Labem

17:00

9 hráčů

15:16

SO

14.5.2022

Turnaj OFS Kolín

Pečky

dopoledne

4 týmy

358 branek

ČT

19.5.2022

MU – Kolín 2014

Kolín

17:00

9 hráčů

11:26

SO

21.5.2022

Miniliga OFS Pardubice

Lázně Bohdaneč

dopoledne

1 tým

23 branek

SO

28.5.2022

Miniliga OFS Pardubice

Lázně Bohdaneč

dopoledne

1 tým

31 branek

NE

29.5.2022

Turnaj OFS Kolín

Český Brod

dopoledne

4 týmy

330 branek

ČT

2.6.2022

MU – Sokol Nová Ves

Kolín

17:00

9 hráčů

13:15

ČT

9.6.2022

MU – Žíželice

Kolín

17:00

9 hráčů

23:11

NE

12.6.2022

Turnaj OFS Kolín

Kolín

dopoledne

2 týmy

112 branek

ÚT

14.6.2022

MU – Konárovice

Konárovice

17:00

9 hráčů

10:7

SO

18.6.2022

Miniliga FINÁLE - OFS Pardubice

Lázně Bohdaneč

dopoledne

1 tým

38 branek

 

         

 




Více zde: https://www.spartakolin.cz/u7/co-nas-ceka/

 

 

2 týmy