U10: hodnocení sezóny

07.07.2015 08:23

Před začátkem sezóny, čekal na náš tým pořádný šok v podobě odlivu hráčů do jiných fotbalových štací, či za jiným druhem sportu. Jelikož našim přáním bylo, mít co nejrychleji kvalitní kádr, který nemá za úkol být konkurentem týmům v naší kotlině, ale čelit nejlepším týmům v republice, povedl se nám určitě husarský kousek. Talenti z našeho okresu, většinou „jednoocí“ králové ve svých mateřských týmech rok narození 2005-06, jájínkové co nepůjčují balón, právě oni se pod naším vedením učili spolupráci a zkvalitňovali svou herní individualitu. Pakliže sezónu považujeme za kvalitní, její závěr byl přímo fantastický a herní styl a dovednost byl často oceněny trenéry i hráči soupeře, jako i direktoriát turnajů a kluci mimo společných turnajových úspěchů, vozí i ocenění individuální. Morální a tréninková stránka chlapců je vynikající a díky servisu ochotných rodičů a předváděné hře, získáváme nové šikovné spoluhráče, kteří vidí, že jen vedle těch nejlepších můžou jít výkonnostně nahoru. Taktéž jsme rádi, že se našel ochotný sponzor, který viděl v šikovnosti našich chlapců daleko více a výrazně materiálně nás podpořil.

Děkuju rodičům, prarodičům, za to, že svůj volný čas investují do dětí, že je vozí i z nemalé dálky a jsou právem součástí našeho týmu a našim dalším hráčem.  Velkou radost mám z toho, že kluci konec sezóny nevítají a chtějí dále pokračovat v trénincích a díky jejich aktivitě se budeme i přes prázdniny scházet. Nyní přeju klukům, ať si užijí prázdniny a všichni společně se těšíme na soustředění, které začíná 25.7.2015. MP