U10: potvrzeno!!! r.2012 na velký turnaj do Německa!!!

14.04.2022 08:09
S velkým potěšením vám oznamuji, že 13.4.2022 byla potvrzena pořadatelem účast SK Sparty Kolín U10 (r.2012) na velkém mezinárodním turnaji nedaleko Hannoveru, který se uskuteční 27-29.5.2022.Turnaje se zúčastní cca 40 týmů z celé Evropy. Velkým lákadlem jsou evropské super týmy, jako je např. Benfica Lisabon, Hertha BSC, Schalke 04 nebo Galatasaray Istanbul (!!!). 
I v této nelehké, turbulentní době se podařilo díky laskavosti sponzorů sehnat dostatek financí na příspěvek na ubytování, stravu, startovné a cestu hráčů i realizačního týmu. Děkuji všem dárcům i lidem, kteří oslovili potencionální sponzory. Bez jejich pomoci bychom v žádném případě nemohli vyrazit. Jsem si 100%  jistý, že naši kluci nechají na hřišti srdíčko a budou vzorně reprezentovat náš klub, naše město, naší republiku a turnaj pro ně bude zážitkem, na který nikdy nezapomenou. Držte nám prosím palce!!!!
 
Hony Pikner- hlavní trenér
Kryštof Pikner- asistent trenéra
Tomáš Vorlíček- asistent trenéra
Jana Mádrová- vedoucí týmu
 
Obsazení turnaje k 4.4 2022: Benfica Lissabon (Por), Schalke 04 (De), Paok FC (Gr), Galatasaray Istanbul (Tur), Hertha BSC (De), IF Brommapojkarna (Swe), TSC Oosterhout (NL), Berliner SC (De), Gornik Zabrze (PL), Espoon Palloseura (Fin), BE1 National Football Academy (Lit), FTA Scandinavia (Dk), IF Sibbo Vargarna A+B (Fin), Royal Antwerp FC (Bel), TSV Havelse (De), SC Vorwerk Celle (De), SV Babelsberg 03 (De), Bergisch Gladbach 09 (De), NFV- Kreisaaswahl Hildesheim (De), SC Vorwarts- Wacker 04 A+B, 1.FC Neubrandeburg 04 (De),.....
 
 
Poděkování našim sponzorům za podporu: 
Black Storm s.r.o. (Ryneš Libor,distribuce zdravotnického materiálu) www.black-storm.cz/
Caraway s.r.o. (Šlais Miroslav)
ConnectCrew s.r.o.
Černovský Radek ( ploty, oplocení, stavební práce)
Dewilbis s.r.o. (Piknerová Laďka, tryskání a povrchová úprava)
Duet Invest s.r.o. (Šlais Miroslav)
Hovorka Roman (prodej karavanů) www.karavany-hovorka.cz/
Kopos s.r.o.(elektromateriál) www.kopos.cz
Kozáková Hana JUDr. (domácí péče) www.domacipeceanna.cz/
Krajíček Ivo
Novák František (pokrývačské a klempířské práce) www.strechy-pecky.cz/
Pikner Jan (činnost účetních poradců) www.ucetnictvi-piknerovi.cz/
Piknerová Laďka (činnost účetních poradců) www.ucetnictvi-piknerovi.cz/
Sidet.CZ s.r.o. (zabezpečení domů a bytů) www.sidet.cz/
SK Sparta Kolín, z.s.
Sumi Agro s.r.o. (hnojiva, regulátory růstu) sumiagro.cz/
Švára Tomáš (sádrokartony, stavební práce)
Thermokomplet 1990 s.r.o. (Vrba Karel, voda, topení, plyn) www.thermokomplet.cz/
Transformace Reality s.r.o. (Tržický Tomáš)
Tržan lahůdky s.r.o. (Tržický Tomáš, výroba lahůdek) trzan.cz