U12: v ČDŽ výhra nad Xaverovem!!!

31.08.2023 09:49

30.8.2023, ČDŽ: SK Sparta Kolín - SC Xaverov          15:1

3x 30 min.
 
Sestava: Kožíšek, Přibyl, Blecha, Břichnáč, Buchar, Filip, Hošek, Chlumský, Kaleta, Kopecký, Krajíček, Lovětinský, Novák, Skořepa, Tuláček, Vaněk.
 
SK Sparta Kolín - SC Xaverov     6:0 (Blecha, Filip, Hošek 2x, Chlumský, Kaleta)
SK Sparta Kolín - SC Xaverov     4:1 (Chlumský, Krajíček 2x, Novák)
SK Sparta Kolín - SC Xaverov     5:0 (Hošek, Krajíček, Lovětinský, Novák, Skořepa)
 
Hned na úvod pochválím soupeře, který chtěl hrát fotbal, měl šikovné a obratné hráče s precizním prvním dotykem na míči a neuvěřitelně chytajícího brankáře. 
Tak jako v sobotu nám začátek opět utekl. Soupeř byl aktivnější a výborný na míči. Hráči s číslem 6 a 13 nám dělali velké problémy. Časem přišlo zlepšení, ale druhou třetinu začínáme opět strašidelně s neskutečně špatnou hrou. Zhruba od osmé minuty druhého dějství, ale hru zpřesňujeme a zlepšujeme i pohyb. Konečně se dostáváme do tempa a začínáme hrát to "své". Na branku SCX jsme vyslali neuvěřitelných 60 střel, ale pouze 15 z nich rozvlnilo síť. Nutně musíme zvýšit efektivitu v koncovce, ale také třeba práci se šířkou hřiště- točením hry, podržet míč a být i tochu trpělivý, než najdeme okénka pro vhodný přechod do ofensivy. 
Celkově byl výkon opět lehce nadprůměrný, ale s tím se samozřejmě nikdo z nás nemůže spokojit. Kluci umí mnohem více........takže příště, ok? HP