MU, PU, turnaje,.

Miniliga U9 Pečky: 19.05.2024, 1x 20min.
 
Urbánek (b), Fládr,Holatka, Ikrényi,Jedlička, Kmoníček, Louda, Nikmengjaj, Nývlt,Sukhina,Uličný
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
SK Sparta Kolín  - Čáslav  1:9 ( Uličný)
SK Sparta Kolín: Pardubice 1:7 (Sukhina)
SK Sparta Kolín - Lázně Bohdaneč 3:7( Ikrényi, Uličný2)
SK Sparta Kolín - Český Brod 0:13
SK Sparta Kolín - Pečky 1:5( Uličný)
 
 
V neděli jsme na minilize v Pečkách zastoupili kluky z U9. Poprvé jsme hráli v rozestavení 5+1, což se nám moc nedařilo. Neumíme si ještě držet své pozice a na  tom se musíme pokusit v tréninkách zapracovat. Přesto chci všechny kluky pochválit za bojovnost a odhodlání, které v zápasech předvedli. 
-PU-
 
 
DEK Cup: 08.05. Nymburk, 1x15 min
 
Urbánek(b), Dankanych, Fládr, Holatka, Ikrényi, Nývlt, Sukhina, Šmahel, Uličný.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Základní skupina:
 
SK Sparta Kolín - SK Union  Čelákovice  0:2
 
SK Sparta Kolín - FK Příbram  1:9 ( Ikrényi)
 
SK Sparta Kolín - TJ Pátek  3:1 (Uličný, Nývlt, Dankanych)
 
SK Sparta Kolín - FK Admira Praha 0:4
 
SK Sparta Kolín -  FK Meteor Praha VIII  1:2 (Dankanych)
 
Zápasy o umístnění:
 
SK Sparta Kolín  - FC Sporting Boleslav 5:2 ( Uličný 2, Ikrényi 2, Sukhina)
SK Sparta Kolín - Dobruška/Opočno 4:2 ( Uličný, Ikrényi, Sukhina, Šmahel)
SK Sparta Kolín - Sadská 5:7 ( Uličný, Ikrényi, Sukhina 3)
 
 
Středeční sváteční den jsme odehráli velice dobře obsazený turnaj v Nymburce. Turnaj nám sice výsledkově nevyšel, ale odehráli jsme 8 kvalitních a velice bojovných utkání, ve kterých jsme soupeřům nedali nic zadarmo. Začátek jsme malinko prospali, ale po výhře nad Pátkem jsme začali hrát naši hru a nakonec jsme si vybojovali krásné 8. místo. Turnaj nám ukázal, že je stále na čem pracovat a zlepšovat se. Klukům děkuji za bojovnost a rodičům za fandění.      
 
-PU-
 
 
 
20.4.2024
V sobotu 20.4. jsme odehráli dvojzápas Hradecké ligy v Jičíně a v prvním utkání nastoupili proti FC Vrchlabí. Zápas se nám mimořádně podařil a po skvělém výkonu všech borců jsme vyhráli 4:0. I do druhého utkání jsme vstoupili velmi dobře a dlouho drželi krok s domácím mužstvem, které proti nám střídavě nasadilo U9 a U8. Nepodařilo se nám ale využít některé 100% šance, což nás stálo lepší výsledek. Po velmi dobrém výkonu jsme nakonec prohráli 3:14. Všem klukům patří velká pochvala za bojový výkon a obětavost, kterou dnes předvedli.
-PU-

SK Sparta Kolín - FC Vrchlabí/TJ Jiskra Podhůří 
U8 4:0, U9 11:3, celkem 15:3

SK Sparta Kolín - SK Jičín 
U8 3:14, U9 9:6, celkem 12:20

U8 góly celkem: Účko 2, Ikrač 2, Maty 2, Edwin 1
 
4.11.2023
První listopadový víkend hostil Kolín dohrávku Královéhradeckého přeboru mladších přípravek a jako hosty přivítal SK Jičín a MFK Nové Město nad Metují. Akce se tentokrát zúčastnily plnohodnotné týmy kategorií U8 a U9 a zejména přičiněním starších kluků, jimž tímto děkujeme, zůstaly všechny body doma. SK Jičín jsme porazili těsně 19:16, Nové Město kolínští vyprovodili celkovým skóre 35:10.

18.10.2023 
Poslední tři kola okresní soutěže se malým kolínským Sparťanům nadmíru podařila. Nejprve jsme doma zdolali Sokol Dobré Pole 14:5, následně obrali celek Viktorie Radim vysoko 28:7 a naposled zdolali domácí Dobřichov 20:4. Na tomto utkání potěšil zejména herní projev, kdy naši kluci předvedli skvělý týmový výkon, spoustu krásných přihrávek a akcí na pár dotyků. Trochu vyšperkovat budeme muset práci dozadu, neboť jsme si ty čtyři góli dali v podstatě sami. Ale zlepšujeme se a budeme ještě lepší! 
 
30.9.2023 Hradec Králové - Háječek
V sobotu 30.9. jsme zavítali na další turnaj královehradeckého krajského přeboru společně s naší U9, které děkujeme za pomoc. Díky kluci a trenére Skořepo! V našich zápasech jsme nejprve prohráli s Třebší a poté vyhráli s Hradcem Králové. Hezké počasí a atmosféra, kluci se snažili, rodiče fandili a tak to má být. 
 
25.9.2023 Kolín C - AFK Pečky 22:5
V pondělí jsme odehráli čtvrté kolo podzimní okresní soutěže proti hostům z Peček. Natěšení kolínští se vrhli hned od začátku do boje, byť někteří až příliš horlivě, z čehož pramenilo nebývalé množství faulů. První dějství bylo ještě poměrně vyrovnané, oba týmy zdobila především silná obrana, ale od druhé třetiny se rozjel náš brankostroj. Kluci zápas ovládli, kralovali v ofenzívě, zodpovědně pracovali dozadu, obětavě skákali do střel a soupeře téměř k ničemu vážnějšímu nepustili.
Góly: Kuba Komárek 4, Edwin 5, Péťa I. 4, Péťa U. 2, Kryštof 1, Maty 6
 
15.4.2023 Kolín C - Červené Pečky 
Dnes jsme sehráli historicky náš první soutěžní zápas. Kluci hrají okresní soutěž OFS Kolín mladších přípravek ročníkú 2014/2015 pod označením Kolín C, tedy se staršími ročníky. Prvním soupeřem byl tým Červených Peček. Kluci sice prohráli 13:21, nicméně v tomto ročníku nás výsledky moc zajímat nemusí, kluci se učí novému hernímu systému 4+1. Naše branky vstřelili Kuba Komárek 6x, Maty Fiala 5x, Tom a Táda 1x. Kluci získávají potřebné zkušenosti, které v budoucnu určitě využijí. 
 
2.4.2023 Kolín
Následující den po turnaji v Jičíně, jsme sehráli první letošní turnaj venku, pořádaný OFS Kolín. Tentokrát dostali hlavně přílezitost kluci, kteří se k nám připojili teprve nedávno a kluci, kteří moc příležitosti nedostávají.
 
1.4.2023 Jičín
Na tomto turnaji jsme postavili dva týmy. V kategorii 2016, v systému 3+0 a v kategorii 2015, v systému 4+1. Bohužel nás na tento turnaj postihla velká marodka, tudíž tak úplně nesplnil původní záměr, spojený s účastí na tomto turnaji. Za aprílového počasí kluci v kategorii 2015 obsadili šesté místo a v kategorii 2016 páté místo. 
 
25.3.2023 Chlumec nad Cidlinou
Přátelský zápas se soupeřem ročníku 2015 v systému 4+1. Byla to tvrdá škola, s kvalitním soupeřem, ale kluci se pomalu učí novému systému hry s brankářem. 
 
20.3.2023 Lázně Bohdaneč
S klukama z SK Lázně Bohdaneč jsme postavili každý tři týmy a na třech hrištích sehráli tzv. ,,Ligu mistrů". Kluci to odehráli dobře a obsadili 1.,2.a 5.místo. Byla to povedená akce. 
 
12.2.2023 Zákupy
Již podruhé jsme vyrazili letos na turnaj do Zákup. Tentokrát s cílem vylepšit ,,bramborové" medaile z minulé účasti a to se klukům povedlo. Přivezli jsme stříbrné medaile, opět se skalpem kvalitních mužstev zvučných jmen. Gratulace hoši!!!
 
11.2.2023 Kolín
Tradiční turnaj v Kolíně jsme odehráli s průměrným výkonem i konečným výsledkem.
 
29.1.2023 Kolín
Ve stejný den odpoledne sehráli kluci odpoledne tradiční turnaj OFS Kolín v kolínské hale. Příležitost dostali kluci, kteří v Bohdanči nenastoupili. Turnaj jsme odehráli v rámci možností dobře. 
 
29.1.2023 Lázně Bohdaneč
Do Bohdanče jsme přijeli obhajovat prosincové prvenství a obhajoba se povedla. Opět vezeme zlaté medaile a druhý tým si polepšil na páté místo. Gratulace všem klukům. 
 
15.1.2023 Zákupy
Druhá polovina vyrazila na výlet do Zákup, kde se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje. Kluci se slavnějších klubů a skončili na krásném čtvrtém místě. Asi největší radost udělal skalp týmu Slovanu Liberec. Zde jsou jejich výsledky. SK SK  - Varnsdorf A 0.13, Ústí n/l. A  6:11, Česká Lípa 6:3, Hostomice 13:0, Varnsdorf B 4:6, Mimoň 6:2, Slovan Liberec 6:3, Slovan Vesec 7:4, Ústí n/L. B 6:3 
 
15.1.2023 Kolín 
Po vánoční přestávce jsme vyrazili na dva turnaje najednou. Jedna polovina odehrála tradiční turnaj v Kolíně, příležitost dostali kluci, kteří se zatím tolik neprosazují. Své šance se chopili dobře a ostudu neudělali. Skončili na šestém místě a patří jim chvála. 
 
11.12.2022 Kolín
Poslední turnaj roku 2022 jsme odehráli v Kolíně, netradičně v odpoledních hodinách. Kluci podali slušné výkony a tak umístění týmů na třetím a čtvrtém místě, bylo odpovídající předvedené hře. Děkuji všem za spolupráci v tomto kalendářním roce a přístí rok 2023 sportu zdar a kolínskému fotbalu zvlášť. 
 
3.12.2022 Lázně Bohdaneč
Velmi kvalitně obsazený halový turnaj mladších přípravek, kde mimo jiné byli našimi soupeři týmy FC Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim.... Před turnajem jsem si říkal, že to bude pro naše kluky škola života. Kluci se s tím poprali naprosto skvěle. Jeden tým turnaj vyhrál a druhý obsadil šesté místo. O tento velký úspěch se zasloužili všichni kluci, kteří na turnaj do Bohdanče přijeli. Díky hoši, dobrá práce. . 
 
27.11.2022 Kolín 
Tento turnaj nás rozhodně nezastihl v dobrém rozpoležení, ale není každý den posvícení. Začínalo se o hodinu dříve, takže brzké vstávání sehrálo asi svojí roli, těžko říct. Trochu mi to přišlo, jako když začínáme znovu od začátku. Minimum kolektivní spolupráce, málo přihrávek, snaha vzít to jen na sebe, netrefování prázdné brány z metru, střelba ve stylu kam stojím, tam vystřelím. prostě se na jednu stranu poučit z chyb a na druhou stranu na tento turnaj rychle zapomenout. 
 
17.11.2022 Chvaletice
V tento sváteční den jsme místo pravidelného tréninku sehráli přátelský zápas s týmem Chvaletic. Kluky jsme rozdělili do dvou týmů a domlůuvili se, že budeme hrát na třetiny o délce 15 minut. Poslední třetina nakonec trvala skoro hodinu..... Tým Chvaletic je dlouhodobě v mládežnických kategoriích kvalitním mužstvem. Proto polovina z nich již hraje okresní soutěže FAČR. Bylo to po celou dobu znát, že kluci potkali velmi kvaltního soupeře, ale jak se říká ,,těžkými zápasy rosteš". Soupeř na nás ,,nastoupil" a kluci se s tím nedokázali vyrovnat. Postupem času ale začali přijímat hru soupeře a snažili se jim vyrovnat . V druhé polovině zápasu jsme již hráli celkem vyrovnanou hru. Důležité bylo, že kluci po těžkém začátku zápas v hlavách nezabalili a začali s klukama z Chvaletic hrát  otevřenou hru. Jen tímto způsobem se budeme zlepšovat. 
 
13.11.2022 Kolín
První letošní halový turnaj jsme sehráli v nově postavené krásné hale v Kolíně pod záštitou OFS Kolín. Přihlásili jsme dva týmy, ovšem účast byla tak na jeden tým. Nicméně jsme kluky hodili do vody a oni se s tím popasovali skvěle. Tým černobílých turnaj vyhrál a ani modří nezůstali pozadu a obsadili třetí místo. Kluci zaslouží obdiv a graulaci k parádním výkonům 
 
6.11.2022 Český Brod 
Poslední letošní vystoupení pod širým nebem naši borci sehráli na stadionu v Českém Brodě. Za účasti dvou týmů domácích a fotbalistů Kouřimi, jsme za téměř zimního počasí sehráli šest zápasů. Všechny naši malí fotbalisté vyhráli a se 72 vstřelenými brankami turnaj vyhráli. Gratulace !!!!!
 
23.10.2022 Dobřichov
Na tento turnaj jsme opět vyrazili se dvěma týmy a hlavně uz s tradičními kolínskými barvami dresů. Vzhledem k tomu, že se prihlásilo deset týmů, byl turnaj rozlosován do dvou skupin. Modří skončili ve své skupině na 1.-2. místě, černobílí obsadili ve svojí skupině druhé místo. Snažili jsme se tentokrát kluky rozdělit tak, aby byly oba týmy vyrovnané. A to se, myslím, docela povedlo. Nutno ještě dodat, že už je vidět mírný výkonostní posun našich malých fotbalistů, což potěší. Zároveň to byl poslední letošní turnaj venku, příště už budeme hrát v hale. 
 
9.10.2022 Veltruby
Tentokrát jsme vyrazili úplně všichni, rozdělili kluky do dvou týmů, aby si zahráli všichni. Někteří byli zkušenější o účast na minulém turnaji a někteří jeli poprvé. Jeden tým byly Žluté včeličky a druhý Červení. Radost ze hry byla opravdu velká, emoce tryskaly , někteří neunesli příval inkasovaných gólů, ale to k tomu patří.. Jsou to určitě budoucí vítězné typy.... Žlutí skončili na čtvrtém místě a Červení devátí. Tento turnaj byl také zajímavý tím, že jsme tam poztráceli a zapoměli všechno možný..... 
 
2.10.2022 Radim
Zúčastnili první společné akce. Byl to turnaj minipřípravek v Radimi. Musím říct, že kluci se uvedli velmi dobře. Kritériem tohoto turnaje bylo počet vstřelených branek, ne, jak je zvykem vítězství, remízy či prohry. A v tomto měřítku jsme se stali vítězi turnaje. Takže skvělá práce, hoši, jen neusnout na vavřínech a makat dál.... Překvapením bylo pro mě, jak žila zápasy střídačka i rodiče. Díky za to. To je na tom fotbale nejkrásnější, RADOST ZE HRY.