PU VELVARY 9.4.2022

Hodnocení po dnešních utkáních ve Velvarech (soupeř Bohemians Praha):


Děti mě nepřestávají překvapovat svými výkony. V prvním zápase jsme soupeři (který se spíše snažil hrát dospělý fotbal) fyzicky nestačili a byť se snažily děti pracovat s míčem, bylo to z naší strany pomalé. Proti druhému (a výkonnostně slabšímu soupeři) jsme jasně dominovali a poté, co jsme opět hrály se soupeřem, se kterým jsme nejprve jasně prohráli, jsme náš výkon i rychlost hry a nasazení podstatně zlepšili a soupeře jsme přehráli. V posledním zápase jsme jasně dominovali, a zatímco soupeř ztratil sílu a chuť, naše děti předváděly parádní práci s míčem v rychlosti. Je vidět, že děti fotbal baví a mají z něho radost.

Zároveň chci poděkovat Vám rodičům za příkladný přístup a podporu. Jedeme dál a budu se na Vás opět těšit v týdnu. Užijte si hezký zbytek víkendu.

 

VÍKEND 2. - 3. DUBNA

Hodnocení k dnešnímu víkendu:


V sobotu jsme i přes nepřízeň počasí a značné zimě předvedli hezký víkend, obzvláště, když jsme neměli nikoho na střídání. Z dětí byla vidět snaha a i zlepšená práce s míčem (změna směru, pokus o kličku). Dali jsme hodně gólů a jak individuálně, tak kolektivně jsme soupeře předčili.


V dnešním utkání s Duklou druhá parta předvedla opravdu velmi povedený výkon. Děti už pomalu začínají chápat, co po nich chci, a to je především radost z fotbalu, individuální pojetí hry a odvaha. Děti daly spoustu gólů a šlo vidět, že je fotbal bavil. Také se mi líbilo, že děti neztratily koncentraci a makaly až do konce.


Myslím, že tento tým má veliký potenciál a již nyní je vidět, že je fotbal skutečně baví. Ještě bych potřeboval pomoci od Vás od rodičů, neboť jsem si všimnul, že občas jim dáváte instrukce (nahraj, výstřel atd.)... Je pak pro mne složitější říkat dětem, aby si na hřišti dělaly, co chtějí, když dostanou příkaz od Vás. Domluvíme se skutečně i v praxi na tom, aby pokyny skutečně dostávaly pouze ode mne a na Vás je fandění a podpora. Nechme děti, aby byli kreativní a dejme jim čas...


Chci i VÁM rodičům poděkovat za to, jak obětujete volné víkendy a podporu, kterou vyjadřujeme dětem. V současné chvíli k nám přibily nové děti, jak jistě víte, byl bych rád, abyste jim ukázali přívětivou a přátelskou tvář, neboť některé mají v současné chvíli těžší podmínky a jistě uvítají každé přívětivé gesto. Ještě jednou Vám moc děkuji a budu se těšit na další akce. 

MU 4. kolo, SK Sparta Kolín - AFK Pečky

27. 9. 2021, 4x15 min

 

Hezký fotbalový zápas plný nadšení a zápalu ve hře, tentokrát si všichni nominování zahráli opravdu dost. Snaha se zlepšit je ze hry patrná, a to je skvělé. 

 

MU 3. kolo, SK Český Brod - SK Sparta Kolín

20. 9. 2021, 4x15 min

 

Pochvala všem zúčastněným, kteří i přes nepřízeň počasí vyrazili podpořit nase malé fotbalisti do Českého Brodu. Kluci se vážně snažili, a bylo vidět i spoustu povedených fotbalových akcí. 

 

 

MU 2. kolo, SK Sparta Kolín - SK Český Brod

13.9. 2021, hráno 4x17 min

 

Zápas s velice silným a vyspělým protivníkem jsme odehráli se ctí. K vidění byla spousta povedených kliček, akcí a gólů, ale také hodně chyb, které k fotbalu, k procesu učení se, také patří. Za snahu a odvahu tentokrát zaslouží pochvalu úplně všichni. 

 

 

 

MU 1. kolo , Štítarský SK/ Čechie Veltruby - SK Sparta Kolín

8.9. 2021, hráno 3x20 min
 
Utkání s trošičku vyspělejším soupeřem se nám vcelku podařilo. Hlavní cíl, rozvoj dovedností jednotlivce, se v mých očích maximálně povedl. Zahráli si všichni dost, kluci a Majda si zkusili jak fotbal 4+1, tak i minifotbal 3x3. Chválím všechny za snahu a odvahu, největší pochvalu zaslouží Maty, Majda a Pepík. Už se těším na další soupeře z Českého Brodu.
 
 

13.6.2021, TU Pečky

à 15 minut

Sestava: Čermák, Douša, Fiala, Hamplová, Hůla, Chlumský, Mlika, Mokráček, Pokorný, Svoboda, Vařečka, Zradička

Branky: všichni

Obrovská porce zápasů a minut pro naše hráče. Až na první rozkoukávací zápasy dobré výkony, odvaha, přechody 1v1 a spousta branek a radosti z nich. Chválíme všechny hráče za předváděnou hru. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

12.6.2021, PU SK Slavia Praha - SK Sparta Kolín

à 15 minut

Sestava: Bukovský, Douša, Fiala, Hájek, Hamplová, Hůla, Chlumský, Ikrényi, Jansa, Jeneš, Mikulovská, Mlika, Pokorný, Tafel, Vařečka

Branky: všichni

Kluci a holky si vyzkoušeli jaké to je hrát proti top týmu v republice. V zápase bylo vidět spoustu pozitiv, nejen to, že každý vstřelil branku. Pochvala všem za výkony. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

6.6.2021, PU SK Sparta Kolín - Čechie Veltruby

2x6 minut

Sestava: Bukovský, Fiala, Hájek, Hamplová, Chlumský, Ikrényi, Jansa, Mlika, Mokráček, Pokorný, Svoboda, Tafel

Branky: všichni a moc (:

V dalším zápase našich borců bylo jasně dané téma a to znělo ODVAHA! Všechny kluky a holky chci pochválit za dravý přístup k fotbalu a spousty branek v soupeřově síti. Odměnou nám všem byla radost v očích dětí. Odměnou trenérům byly i předvedené dovednosti zasekávaček, změn směru a vedení míče na krátko. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

30.5.2021, PU SK Sparta Kolín - AFK Pečky

2x6 minut

Sestava: TYGŘI: Douša, Hájek, Jeneš, GEPARDI: Hůla, Chlumský, Pokorný, PUMY: Vařečka, Mikulovská, Svoboda, JAGUÁŘI: Fiala, Mlika, Zradička

Branky: všichni a moc (:

Naše nejmenší naděje sehráli svůj první zápas proti týmu z Peček. Bylo vidět, že soupeř hraje již delší dobu a některé věci má více zažité. Na druhé straně naši borci předvedli, že s míčem pracovat umí a na to se zaměřujeme. Nejkrásnější na celé akci bylo, že každý vyhrál několik zápasů a nikdo nevyhrál úplně vše. (skóre počítaly samy jen děti) Rovněž bylo hezké sledovat diváky domácích i hostů, kteří podporovali oba týmy a odměňovali potleskem povedené akce na obou stranách.

Měření sil je vždy důležité i pro trenéry, kteří vidí, jak si stojíme v konkurenci mezi ostatními týmy.

_______________________________________________________________________________________________________________________