Turnaj Lázně Bohdaneč 10.12.2023

Začátek jsme tradičně prospali, první zápasy neskutečná tragédie, remíza s Horním Jelením, zachráněná v poslední minutě. Pohra po ještě horším výkonu se Starým Hradištěm. Bouřka v kabině nejspíš pomohla, pak naše agresivita a touha oo výhře stoupala, která vygradovala v posledním zápase, kdy jsme porazili dosud ne poražené a pozdějšího vítěze SK Lázně Bohdaneč. Nejlepší brankář turnaje se stal Vojta Pokorný. 
 
VÝSLEDKY: 
Kolín : Horní Jelení 2:2
Kolín - Staré Hradiště 0:3
Kolín - FK Pardubice 2:1
Kolín - Rosice n/L 3:2
Kolín - Sezemice1:1
Kolín - Lázně Bohdaneč 3:2  T
                
Konečné pořadí: 1. Lázně Bohdaneč 2. SK Sparta Kolín 3. Horní Jelení 
 
 

 Turnaj Ŕíčany : 7.1.2024

6. místo.....

 
 

Přátelský zápas : 20.1.2024

 

SK Sparta Kolín - RMSK Cidlina Nový Bydžov 16:3 

Nejhezčí zápas, který kluci sehráli, co jsem na lavičce jako trenér.....

střelci: Jindra 4x, Maty H. 3x, Maty T. 1x, Prokop 2x, Šimon 6x´
 
 

Turnaj Dolní Břežany : 27.1.2024

 
4. místo..... z pěti.....
 

Přátelská utkání na soustředění ve Śtokách

 
hala: Kolín - Śtoky 31:9
umělá tráva v Havlíčkově Brodě: Kolín - Lípa 25:8
 
 

Turnaj v Říčanech 18.2.

 

Prohra až ve finále s Motorletem, takže stříbro.....

 
 

Turnaj v Lázních Bohdaneč 24.2. 

 

Konečně zlato........ , bez prohry, jen jedna remíza, Šíma nejlepší hráč turnaje....

            

 

 

 

TU HAMR - BRANÍK 13.11.2022

Hodnocení turnaje v Praze na Braníku...

Děti včera navázaly na již dlouhodobě zlepšující se tendenci, jak co se individuálních kvalit týče, tak i celkové nálady v týmu a hrály velmi dobře. V podstatě se nám nepovedl pouze jeden zápas, kdy děti se nedovedu vyrovnat s rychlostí soupeře a prohrály o jeden gól, který vlastně rozhodl o tom, že jsme turnaj nevyhráli, což není ani tak moc důležité... Musím ocenit, že děti makaly a byla z nich vidět radost ze hry... Nikdo z dětí mě nezklamal, naopak. Snad ta radost ze hry + individuální kvality se budou i nadále projevovat. Velká pochvala jak dětem, tak i Vám rodičům za Vaši podporu.

 

TU TÝNEC NAD LABEM 27.8.2022

Dnešní turnaj byl pro náš tým motivaci, že i přes zvolenou metodiku, kterou praktikujeme a není zaměřena na výsledek, nýbrž na individuální schopnosti hráčů, jsme dnes uspěli i výsledkově. Jak již víte, turnaj se nám podařilo vyhrát a zásluhu na tom měly všechny děti, což je pro mne velmi důležité (nikdo se "nevezl" na výkonu toho druhého, ale všichni měly svůj podíl na konečném výsledku).

Dali jsme spoustu gólů, a i individuální herní projev byl dobrý (na to, že jsme ještě neměli trénink). Nyní do naší metodiky budeme více zapojovat již i kolektivní prvky (nahrávka, roztahování hráčů na hřišti, pojmy obrany a útoku...).

Největší radost mně osobně udělalo finále, kde děti ukázaly morální kvality a dokázaly obrátit nepříznivé skóre.

Doufám, že pro děti i Váš rodiče to bude morální motivace hned z kraje sezóny (a to ne pouze pro ty, kteří byli na turnaji, ale pro všechny, kteří jsou součástí týmu)!

Všem patří velká pochvala.

 

Výsledky:

SK Sparta Kolín U9 - FK Baník Chvaletice 6:3

SK Sparta Kolín U9 - Slavoj Ratboř 6:0

SK Sparta Kolín U9 - SK Sparta Kolín U8 modrá 10:1

SK Sparta Kolín U9 - FC Sporting Mladá Boleslav 10:0

 

Čtvrtfinále:

SK Sparta Kolín U9 - FK Červené Pečky 10:0

Semifinále:

SK Sparta Kolín U9 - Slavoj Ratboř 3:0

Finále:

SK Sparta Kolín U9 - SK Sparta Kolín U8 modrá 3:2

 

PU VELVARY 9.4.2022

Hodnocení po dnešních utkáních ve Velvarech (soupeř Bohemians Praha):


Děti mě nepřestávají překvapovat svými výkony. V prvním zápase jsme soupeři (který se spíše snažil hrát dospělý fotbal) fyzicky nestačili a byť se snažily děti pracovat s míčem, bylo to z naší strany pomalé. Proti druhému (a výkonnostně slabšímu soupeři) jsme jasně dominovali a poté, co jsme opět hrály se soupeřem, se kterým jsme nejprve jasně prohráli, jsme náš výkon i rychlost hry a nasazení podstatně zlepšili a soupeře jsme přehráli. V posledním zápase jsme jasně dominovali, a zatímco soupeř ztratil sílu a chuť, naše děti předváděly parádní práci s míčem v rychlosti. Je vidět, že děti fotbal baví a mají z něho radost.

Zároveň chci poděkovat Vám rodičům za příkladný přístup a podporu. Jedeme dál a budu se na Vás opět těšit v týdnu. Užijte si hezký zbytek víkendu.

 

VÍKEND 2. - 3. DUBNA

Hodnocení k dnešnímu víkendu:


V sobotu jsme i přes nepřízeň počasí a značné zimě předvedli hezký víkend, obzvláště, když jsme neměli nikoho na střídání. Z dětí byla vidět snaha a i zlepšená práce s míčem (změna směru, pokus o kličku). Dali jsme hodně gólů a jak individuálně, tak kolektivně jsme soupeře předčili.


V dnešním utkání s Duklou druhá parta předvedla opravdu velmi povedený výkon. Děti už pomalu začínají chápat, co po nich chci, a to je především radost z fotbalu, individuální pojetí hry a odvaha. Děti daly spoustu gólů a šlo vidět, že je fotbal bavil. Také se mi líbilo, že děti neztratily koncentraci a makaly až do konce.


Myslím, že tento tým má veliký potenciál a již nyní je vidět, že je fotbal skutečně baví. Ještě bych potřeboval pomoci od Vás od rodičů, neboť jsem si všimnul, že občas jim dáváte instrukce (nahraj, výstřel atd.)... Je pak pro mne složitější říkat dětem, aby si na hřišti dělaly, co chtějí, když dostanou příkaz od Vás. Domluvíme se skutečně i v praxi na tom, aby pokyny skutečně dostávaly pouze ode mne a na Vás je fandění a podpora. Nechme děti, aby byli kreativní a dejme jim čas...


Chci i VÁM rodičům poděkovat za to, jak obětujete volné víkendy a podporu, kterou vyjadřujeme dětem. V současné chvíli k nám přibily nové děti, jak jistě víte, byl bych rád, abyste jim ukázali přívětivou a přátelskou tvář, neboť některé mají v současné chvíli těžší podmínky a jistě uvítají každé přívětivé gesto. Ještě jednou Vám moc děkuji a budu se těšit na další akce. 

MU 4. kolo, SK Sparta Kolín - AFK Pečky

27. 9. 2021, 4x15 min

 

Hezký fotbalový zápas plný nadšení a zápalu ve hře, tentokrát si všichni nominování zahráli opravdu dost. Snaha se zlepšit je ze hry patrná, a to je skvělé. 

 

MU 3. kolo, SK Český Brod - SK Sparta Kolín

20. 9. 2021, 4x15 min

 

Pochvala všem zúčastněným, kteří i přes nepřízeň počasí vyrazili podpořit nase malé fotbalisti do Českého Brodu. Kluci se vážně snažili, a bylo vidět i spoustu povedených fotbalových akcí. 

 

 

MU 2. kolo, SK Sparta Kolín - SK Český Brod

13.9. 2021, hráno 4x17 min

 

Zápas s velice silným a vyspělým protivníkem jsme odehráli se ctí. K vidění byla spousta povedených kliček, akcí a gólů, ale také hodně chyb, které k fotbalu, k procesu učení se, také patří. Za snahu a odvahu tentokrát zaslouží pochvalu úplně všichni. 

 

 

 

MU 1. kolo , Štítarský SK/ Čechie Veltruby - SK Sparta Kolín

8.9. 2021, hráno 3x20 min
 
Utkání s trošičku vyspělejším soupeřem se nám vcelku podařilo. Hlavní cíl, rozvoj dovedností jednotlivce, se v mých očích maximálně povedl. Zahráli si všichni dost, kluci a Majda si zkusili jak fotbal 4+1, tak i minifotbal 3x3. Chválím všechny za snahu a odvahu, největší pochvalu zaslouží Maty, Majda a Pepík. Už se těším na další soupeře z Českého Brodu.
 
 

13.6.2021, TU Pečky

à 15 minut

Sestava: Čermák, Douša, Fiala, Hamplová, Hůla, Chlumský, Mlika, Mokráček, Pokorný, Svoboda, Vařečka, Zradička

Branky: všichni

Obrovská porce zápasů a minut pro naše hráče. Až na první rozkoukávací zápasy dobré výkony, odvaha, přechody 1v1 a spousta branek a radosti z nich. Chválíme všechny hráče za předváděnou hru. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

12.6.2021, PU SK Slavia Praha - SK Sparta Kolín

à 15 minut

Sestava: Bukovský, Douša, Fiala, Hájek, Hamplová, Hůla, Chlumský, Ikrényi, Jansa, Jeneš, Mikulovská, Mlika, Pokorný, Tafel, Vařečka

Branky: všichni

Kluci a holky si vyzkoušeli jaké to je hrát proti top týmu v republice. V zápase bylo vidět spoustu pozitiv, nejen to, že každý vstřelil branku. Pochvala všem za výkony. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

6.6.2021, PU SK Sparta Kolín - Čechie Veltruby

2x6 minut

Sestava: Bukovský, Fiala, Hájek, Hamplová, Chlumský, Ikrényi, Jansa, Mlika, Mokráček, Pokorný, Svoboda, Tafel

Branky: všichni a moc (:

V dalším zápase našich borců bylo jasně dané téma a to znělo ODVAHA! Všechny kluky a holky chci pochválit za dravý přístup k fotbalu a spousty branek v soupeřově síti. Odměnou nám všem byla radost v očích dětí. Odměnou trenérům byly i předvedené dovednosti zasekávaček, změn směru a vedení míče na krátko. HC

________________________________________________________________________________________________________________________