Co nás čeká...

Den Datum Činnost Místo Čas srazu Výkop Pozn. Výsledek
  Sezóna 2023/24            
               
  2023            
NE-ČT 23-27.7.2023 soustředění Kácov 10.00h      
ST 2.8.2023 PU Strahov 16.30h 17.00h SK Sparta Praha U11 - SK Sparta Kolín 14:0
NE 6.8.2023 PU Nymburk 14.15h 15.00h SK Slavia Praha U11 - SK Sparta Kolín 11:1
ST 9.8.2023 PU- triangl Tetov 94 16.30h 17.00h FK Pardubice,
FK Motorlet Praha.
5:3
1:0
SO 12.8.2023 PU Byškovická, Neratovice 9.30h 10.00h FK Neratovice - SK Sparta Kolín 7:7
NE 20.8.2023 PU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín -MFK Chrudim 11:8
ST 23.8.2023 PU SK Sparta Kolín 16.00h 16.30h SK Sparta Kolín U12 - SK Sparta Sparta Kolín U13 10:2
SO 26.8.2023 ČDŽ-MU Sport. areál Nad Přehradou, Praha 7.35h 10.00h FC Háje JM - SK Sparta Kolín 1:26
ST 30.8.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 17.15h 18.00h SK Sparta Kolín - SC Xaverov 15:1
NE 3.9.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad 35:0
SO 9.9.2023 ČDŽ-MU Chrudim 14.45h (bus) 17.00h MFK Chrudim - SK Sparta Kolín 3:12
NE 17.9.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FK Admira Praha 17:1
ST 20.9.2023 PU Pardubice 16.30h 17.00h FK Pardubice - SK Sparta Kolín 5:1
NE 24.9.2023 ČDŽ-MU Hradec Králové 12.45h (bus) 15.00h FC Slavia Hradec Králové - SK Sparta Kolín 1:6
ČT 28.9.2023 ČDŽ-MU Chvaletice (individuální doprava) 13.15h 14.00h SK Sparta Kolín - FK Náchod 8:4
NE 1.10.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FK Orlicko 8:0
ST 4.10.2023 PU Doubek- Říčany 16.15h 17.00h Football Talent Academy - SK Sparta Kolín 2:15
NE 8.10.2023 ČDŽ-MU Vysoké Mýto 7.30h (bus) 10.00h SK Vysoké Mýto - SK Sparta Kolín 2:17
NE 15.10.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FK Čáslav 11:1
ÚT 17.10.2023 PU SK Sparta Kolín 15.45h 16.30h SK Sparta Kolín - TJ Viktoria Vestec 15:0
SO 21.10.2023 PU SK Sparta Kolín 13.45h 14.30h SK Sparta Kolín - Berolina Stralau 2:0
NE 22.10.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h TJ Sokol Třebeš 11:0
SO 28.10.2023 ČDŽ-MU Svitavy 6.45h (bus) 10.00h TJ Svitavy - SK Sparta Kolín 4:8
NE 5.11.2023 ČDŽ-MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - MFK Trutnov 7:2
SO 11.11.2023 PU Sokolská, Rybitví 8.30h 9.00h SK Lázně Bohdaneč U13 - SK Sparta Kolín 3:7
ÚT 14.11.2023 Planeo Cup- kvalifikace Malšovická, Hradec Králové 9.45h 10.30h   6.místo
SO 18.11.2023 PU Malšovická, Hradec Králové 9.15h 10.00h FC Hradec Králové - SK Sparta Kolín 2:11
SO 25.11.2023 TU 2009 Kosinova, Lázně Bohdaneč 8.45h 9.15 - 12.45h   4.místo
SO 2.12.2023 TU 2009- odpolední Říčany- Fialka 12.55h 13.21h   7.místo
ST 13.12.2023 PU SK Sparta Kolín 15.30h 16.00h SK Sparta Kolín U12 - SK Sparta Kolín U13 3:9
15.12.2023 rozlučka Cadilac Bowling, Masarykova 989, Kolín  18.00h 18.00h    
               
               
  2024            
SO 13.1.2024 TU 2009- odpolední Říčany- Fialka 12.30h 13.00h   2.místo
NE 14.1.2024 TU 2011 Lázně Bohdaneč 8.45h 9.12h   2.místo
SO 27.1.2024 PU Jablonec nad Nisou 12.15h 13.00h FK Jablonec nad Nisou - SK Sparta Kolín 6:2
SO 3.2.2024 TU 2009- odpolední Říčany- Fialka 12.30h 12.57h   5.místo
NE 4.2.2024 PU SK Sparta Kolín 13.15h 14.00h SK Sparta Kolín - SK Střešovice 1911 8:5
SO 10.2.2024 PU Vlašim 12.45h 13.30h FC Vlašim - SK Sparta Kolín 3:6
SO 17.2.2024 PU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - SK Roudnice 7:2
NE 25.2.2024 PU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - RMSK Cidlina 5:2
SO 2.3.2024 podávání míčů MU A týmu SK Sparta Kolín 10.10h 10.30h    
NE 3.3.2024 PU SK Sparta Kolín 11.15h 12.00h SK Sparta Kolín - SK Lázně Bohdaneč U13 13:4
SO 9.3.2024 PU- triangl U stadionu 1118, Mladá Boleslav 9.15h 10.00h FK Ml. Boleslav
FC Tempo Praha
1:5
1:3
SO 16.3.2024 ČDŽ- MU 1.máje, Náchod 12.35h (bus) 15.15h FK Náchod - SK Sparta Kolín 2:3
NE 24.3.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - ČAFC Praha 4:3
29.3.2024 ČDŽ- MU Praha 7.20h (bus) 10.00h FK Slavoj Vyšehrad - SK Sparta Kolín 2:25
NE 7.4.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - MFK Chrudim 5:6
SO 13.4.2024 ČDŽ - MU Praha 12.50h (bus) 16.30h FK Admira Praha - SK Sparta Kolín 1:23
NE 21.4.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  
ST 24.4.2024 PU upřesníme upřesníme upřesníme FK Pardubice - SK Sparta Kolín  
NE 28.4.2024 ČDŽ- MU Ústí nad Orlicí 6.50h (bus) 10.00h FK Orlicko - SK Sparta Kolín  
ST 1.5.2024 ČDŽ- MU Praha 7.20h (bus) 10.00h ČAFC Praha - SK Sparta Kolín  
NE 5.5.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto  
SO 11.5.2024 ČDŽ- MU Čáslav 9.15h 10.00h FK Čáslav - SK Sparta Kolín  
NE 19.5.2024 ČDŽ- MU Třebeš 7.50h 10.00h TJ Sokol Třebeš - SK Sparta Kolín  
SO 25.5. PU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FK Mladá Boleslav U11  
NE 26.5.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - TJ Svitavy  
SO 1.6.2024 ČDŽ- MU Trutnov 13.05h (bus) 16.00h MFK Trutnov - SK Sparta Kolín  
NE 9.6.2024 ČDŽ- MU SK Sparta Kolín 9.15h 10.00h SK Sparta Kolín - FC Háje JM  
SO 15.6.2024 ČDŽ- MU Xaverov 7.50h (bus) 10.00h SC Xaverov - SK Sparta Kolín  
PÁ-NE 21-23.6.2024 TU 8+1, FCC cup- mezinárodní Olšany u Prostějova upřesníme upřesníme    
               
    Zahájení přípravy
cca 5.8.2024
         
SO 17.8.2024 TU 7+1 Horní Počaply upřesníme upřesníme    
               
  Sezóna 2022/23            
ST 17.8. 2022 PU Veletov 16.30h   AC Sparta Praha WU13 - SK Sparta Kolín 4:2
PO-PÁ 22-26.8. 2022 soustředění Kácov upřesníme      
SO 3.9. 2022 PU Vlašim upřesníme   FC Vlašim - SK Sparta Kolín 12:49
SO 11.9. 2022 Krajská souěž přípravek Benešov 10.30h     5x výhra
16.9. 2022 MU Velim 16.30h   FC Velim - SK Sparta Kolín A 0:30
SO 17.9. 2022 TU- odpolední, 3+1 Červené Pečky 14.00h   dva týmy 3 a 4. místo
PO 19.9. 2022 MU Velký Osek 16.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín A 1:26
ČT 22.9. 2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta kolín A - Čechie Tuklaty 15:1
23.9.2022 MU Kouřim 16.30h   TJ Kouřim - SK Sparta Kolín A 3:44
23.9. 2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín A - Sokol Zásmuky 30:1
SO 24.9. 2022 Krajská soutěž přípravek Nymburk 8.30h     4x výhra
ST 28.9. 2022 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod A- SK Sparta Kolín A 4:18
ST 5.10. 2022 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod B - SK Sparta Kolín A 1:40
7.10. 2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín A - Viktoria Radim 19:3
SO 8.10. 2022 Krajská soutěž přípravek Benešov 7.45h     4x výhra
ČT 13.10. 2022 Planeo Cup- kvalifikace  Majerové 215, Pardubice- Ohrazenice 9.30h     1.místo
SO 15.10. 2022 PU 7+1 Hlušice 9.30h   RMSK Cidlina  - SK Sparta Kolín  3:3
ST 19.10. 2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín A - SK Sparta Kolín B 16:2
SO 22.10. 2022 Krajská soutěž přípravek Čáslav 9.30h     3x výhra, 1x prohra
NE 23.10. 2022 mini turnaj 7+1 Areál Háječek, Holečkova 1176/9, Hradec Králové 11.30h   FC Hradec Králové, SK Sigma Olomouc, FK Dukla Praha. 2:6
4:5
2:2
ČT 27.10. 2022 MU Pečky 16.30h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín A 6:21
NE 30.10 2022 TU Nymburk 8.30h     4.místo
SO 5.11.2022 TU- dopolední Lázně Bohdaneč 8.20h     1.místo
NE 6.11. 2022 mini turnaj 7+1 Hradec Králové 14.30h   FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav, FC Žďár nad Sázavou. 0:6
3:3
0:3
SO 12.11. 2022 triangl TCM Praha- Strahov 10.30h   AC Sparta Praha 2x, 1.FK Příbram 3:2
3:2
1:3
SO 19.11. 2022 TU 2010- dopolední Dolní Břežany 8.30h   UMT 3.místo
NE 20.11. 2022 TU- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     2.místo
SO 26.11. 2022 TU- dopolední Hamr Braník 7.30h   UMT 2.místo
NE 27.11. 2022 PU 7+1 Neratovice 13.30h   FK Neratovice - SK Sparta Kolín 7:11
SO 3.12. 2022 TU- dopolední Hamr Braník 7.45h   UMT 4.místo
SO 3.12. 2022 TU 2010- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     1.místo
SO 10.12. 2022 TU- dopolední Říčany- Fialka 8.10h     1.místo
SO 14.1. 2023 TU 2010- dopolední Lázně Bohdaneč 8.30h     5.místo
SO 28.1. 2023 TU Lázně Bohdaneč 8.20h     2.místo
NE 29.1. 2023 TU 2011- dopolední Dolní Břežany 8.35h   UMT 3.místo
SO 4.2. 2023 TU 2010- dopolední Říčany- Fialka 8.35h     2.místo
SO 4.2. 2023 TU- dopolední Hamr Braník 7.30h   UMT 2.místo
NE 12.2. 2023 TU Lázně Bohdaneč 8.15h     2.místo
SO 25.2. 2023 TU 2011- dopolední Koloděje 8.00h   UMT 1.místo
SO 4.3. 2023 TU- dopolední Heřmanův Městec 8.15h     3.místo
ČT 9.3.2023 PU 7+1 SK Sparta Kolín 16.40h   SK Sparta Kolín U12 - SK Sparta Kolín U11 5:3
NE 19.3.2023 miniturnaj 7+1 Na Lukách, Vlašim 9.30h   FC Vlašim, FTA, SK Benešov, SK Sparta Kolín 4:1
2:1
3:1
NE 26.3.2023 PU 7+1- triangl SK Sparta Kolín 9.30h   SK Sparta Kolín, 1.FK Příbram, FC Hradec Králové 5:1
4:6
SO 1.4.2023 TU Nymburk upřesníme   dva týmy 1. a 3.místo
ČT 6.4.2023  PU 7+1             Nad Elektrárnou 1177, Nymburk 17.00h   SK Polaban Nymburk - SK Sparta Kolín 4:11
SO/NE 9.4.2023 Krajská soutěž přípravek Mladá Boleslav 14.30h   Polaban Nymburk, Slovan Poděbrady, FK Mladá Boleslav, Kosmonosy. 14:0
10:2
5:1
6:4
20.4.2023 MU Dobré Pole         16.30h   Sokol Dobré Pole - SK Sparta Kolín  1:31
SO 22.4.2023 TU- mezinárodní Františkovy Lázně 9.00h     9.místo
NE 23.4.2023 TU- mezinárodní Františkovy Lázně 9.00h     3.místo
NE 23.4.2023 Krajská soutěž přípravek Nymburk 14.30h   Polaban Nymburk, Slovan Poděbrady, FK Mladá Boleslav, Kosmonosy, Pšovka Mělník.
U10 + nenominovaní do F.L.
-
ST 26.4.2023 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - Čechie Tuklaty 23:0
SO 29.4.2023 PU 7+1 Chrudim 9.00h   MFK Chrudim - SK Sparta Kolín 4:6
PO 1.5.2023 MU Velký Osek 16.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín  4:23
ÚT 2.5. PU 7+1 Chotutice 16.30h   Viktoria Radim U13 - SK Sparta Kolín 6:7
SO+NE 6-7.5.2023 Planeo Cup- finálový turnaj Hráského 1913, Benešov upřesníme     7.místo
SO 6.5.2023 Krajská soutěž přípravek Poděbrady 14.30h   Polaban Nymburk, Slovan Poděbrady, FK Mladá Boleslav, Kosmonosy, Pšovka Mělník. -
PO 8.5.2023 TU Český Brod upřesníme   2x tým 2 a 3. místo
ST  10.5.2023 MU         SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Český Brod A 16:4
ST 17.5.2023     MU Kouřim 16.30h   TJ Kouřim - SK Sparta Kolín 1:32
ČT 18.5.2023 PU 7+1 Chlumec nad Cidlinou 16.30h   FK Chlumec n./Cidl. - SK Sparta Kolín 3:3
NE 21.5.2023 Krajská soutěž přípravek Kosmonosy 14.30h   Polaban Nymburk, Slovan Poděbrady, FK Mladá Boleslav, Kosmonosy, Pšovka Mělník. -
ST 24.5.2023 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - SK Sparta Kolín A 0:27
SO+NE 27-28.5.2023 TU 7+1- mezinárodní Lomnice nad Popelkou 9.15h
8.55h
    9.místo
SO 3.6.2023 PU 7+1         SK Sparta Kolín 9.30h   SK Sparta Kolín - SK Sparta Kolín U12 5:5
PO 5.6.2023  MU Velim     16.30h   FC Velim - SK Sparta Kolín 1:20
ST 7.6. PU Radim 17.00h   Viktoria Radim U13 - SK Sparta Kolín 4:18
SO+NE 10-11.6.2023 TU- Raddatz Cup 2023 Hannover upřesníme     31.místo
SO 10.6.2023 Krajská soutěž přípravek Pšovka- Mělník 9.30h   Polaban Nymburk, Slovan Poděbrady, FK Mladá Boleslav, Kosmonosy, Pšovka Mělník. -
ST 14.6.2023 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Dolní Chvátliny 35:0
ČT 15.6.2023 PU 7+1 Praha 15.15h   SK Slavia Praha - SK Sparta Kolín U11+U12 20:5
SO 17.6.2023 TU- Krajské finále přípravek SK Sparta Kolín upřesníme   dva týmy 1.místo
30.6.2023 rozlučka u Chlůmů upřesníme      
               
               
               
               
               
  Sezóna 2021/22            
PO-PÁ 23-27.8.2021 Soustředění Kácov upřesníme      
ST 25.8.2021 PU Kácov 11.00h   SK Sparta Kolín - SK Šestajovice U13 6:6
SO 28.8.2021 TU 2011 Týnec n./L. 8.30h   dva týmy 2. místo a 10. místo
SO 11.9.2021 miniliga 12.50h Benešov     3. místo
ST 15.9.2021 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Český Brod A 19:6
SO 18.9.2021 TU 3+1 Červené Pečky 13.30h   3x tým- všichni 2,7,11.
ST 22.9.2021 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod B - SK Sparta Kolín 12:10
ČT 23.9.2021 Pohár mládeže 1.předkolo (ex- Ondrášovka) Praha 12.30h     2. místo
SO 25.9.2021 miniliga Slaný 8.30h   dva týmy- všichni 1. místo
ST 29.9.2021 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - AFK Pečky 9:3
PO 4.10.2021 MU Štítary 16.30h   Štítarský SK - SK Sparta Kolín B 7:24
PO 4.10.2021 PU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Český Brod 17:4
SO 9.10.2021 miniliga Neratovice 8.30h     1. místo
ÚT 12.10.2021 Pohár mládeže- kvalifikace Holice 9.30h   POSTUP!!! 3. místo
ST 13.10.2021 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B- Viktoria Radim 17:2
SO 16.10.2021 PU Chrudim 9.30h   MFK Chrudim - SK Sparta Kolín 8:5
PO 18.10.2021 MU SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín U11 - SK Sparta Kolín U10 8:4
SO 23.10.2021 miniliga Nymburk 8.30h     2. místo
ÚT 26.10.2021 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - FC Velim 11:1
PO 1.11.2021 MU Velký Osek 15.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín B 4:5
SO 6.11.2021 TU 2011- dopolední Lázně Bohdaneč 8.15h   UMT 4. místo
SO 20.11.2021 HTU 2011- dopolední Braník 7.30h   UMT 1. místo
SO 27.11.2021 mini turnaj Nymburk 9.30h   SK Polaban Nymburk, FK Neratovice, SK Sparta Kolín -
SO 4.12.2021 HTU 2009- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     6.místo
NE 5.12.2021 HTU- dopolední Braník 7.30h   UMT 1.místo
SO 11.12.2021 HTU- dopolední Braník 8.00h   UMT 2.místo
NE 12.12.2021 HTU 2011- dopolední Lázně Bohdaneč 7.45h     4.místo
               
SO 15.1.2022 HTU- dopolední Braník 8.20h   UMT 3.místo
SO 15.1.2022 HTU 2011- dopolední Lázně Bohdaneč 7.45h     3.místo
NE 16.1.2022 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     3.místo
NE 23.1.2022 HTU- dopolední Braník 7.30h   UMT 1.místo
SO 5.2.2022 HTU 2011- dopolední Braník upřesníme   UMT 1.místo
SO 12.2.2022 HTU Chrudim 8.00h     6.místo
NE 20.2.2022 HTU 2011- dopolední Lázně Bohdaneč 7.50h     7.místo
NE 27.2.2022 HTU 2009- dopolední Říčany- Fialka 8.15h     4.místo
NE 27.2.2022 HTU- dopolední Braník 7.30h   UMT 2.místo
SO 5.3.2022 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     2.místo
NE 13.3.2022 HTU- dopolední Braník 7.30h   UMT 1.místo
SO 19.3.2022 TU- DF Cup 2022 Chotěboř 7.30h   UMT 3.místo
NE 20.3.2022 miniturnaj 6+1 Liberec 13.30h   FC Slovan Liberec, FK Ústí n./L., FK Pardubice -
ST 30.03.2022 MU             SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - Čechie Tuklaty 12:1
NE 3.4.2022 TU Nymburk 8.55h     2.místo
ST 6.4.2022 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod A - SK Sparta Kolín B 0:11
SO 9.4.2022 miniliga Nymburk 8.30h     -
ST 13.4.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - AFK Pečky 33:2
ST 20.4.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - FŠ Velký Osek 9:3
SO 23.4.2022 TU Kamenec 8.20h     4.místo
SO 23.4.2022 miniliga Chomutov 9.00h     -
PO 25.4.2022 PU Poděbrady 16.00h   FK Bohemia Poděbrady U11 - SK Sparta Kolín 1:16
ST 27.4.2022 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod B - SK Sparta Kolín B 2:34
SO 30.4.2022 TU- Decathlon Cup- zrušeno!!! Dobruška upřesníme     -
ST 4.5.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - FK Týnec n./L. 20:7
SO 7.5.2022 miniliga Nymburk 8.30h     -
NE 8.5.2022 TU Blšany 8.40h     7.místo
SO+NE 14-15.5.2022 Planeo Cup2022- finálový turnaj Uničov upřesníme     10. místo
ST 18.5.2022 MU Tuklaty 16.30h   Čechie Tuklaty - SK Sparta Kolín B 3:18
ST 18.5.2022 MU Sendražice 16.30h   TJ Sendražice - SK Sparta Kolín B 6:6
SO 21.5.2022 miniliga Slaný 8.50h     -
ST 25.5.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - SK Český Brod A 14:1
SO+NE 28-29.5.2022 TU- Raddatz Cup 2022 Hannover 10.00h     11.místo
ČT 2.6.2022 MU Pečky 16.30h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín B 5:13
SO 4.6. 2022 Zelenka Cup 2022 upřesníme 9.10h   dva týmy 9+10. místo
SO 4.6.2022 miniliga Nymburk 8.30h   U9 -
PO 6.6.2022 MU Velký Osek 16.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín B 4:12
NE 12.6.2022 TU Nymburk 8.30h     3 a 9. místo
ST 15.6.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - SK Český Brod B 30:5
SO 18.6.2022 miniliga- o umístění Neratovice 8.55h     3.místo
NE 19.6.2022 Krajské finále přípravek U11 Kolín 8.30h   všichni- dva týmy 3.místo
PO 20.6.2022 MU Týnec nad Labem 16.30h   FK Týnec nad Labem - SK Sparta Kolín B 4:18
24.06.2022 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín B - TJ Sendražice 10:4
               
               
  MU mistrovské utkání          
  PU přátelské utkání          
  TU turnaj          
  HTU halový turnaj          
               
               
               
  Sezóna  2020/21            
PO-PÁ 17-21.8.2020 letní soustředění Kácov 9.30h      
NE 23.8.2020 PU Nad Elektrárnou 1177, Nymburk 9.30h   Polaban Nymburk U9+U10 - SK Sparta Kolín 35:24
ST 26.8.2020 PU Kolín 15.30h   SK Sparta Kolín - FK Čáslav U10 46:21
ČT 27.8.2020 PU Kutná Hora 16.00h   Sparta Kutná Hora U10 - SK Sparta Kolín 33:56
SO 29.8.2020 TU Týnec nad Labem 8.30h     3.místo
SO+NE 29-30.8.2020 TU- Votrok Cup Hradec Králové 8.30h     5.místo
PO 7.9.2020 MU Český Brod 16.30h   SK Český Brod - SK Sparta Kolín 3:53
SO 12.9.2020 Krajská miniliga Nymburk 9.00h     2.místo
ST 16.9.2020 MU Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Konárovice 34:4
SO 19.9.2020 PU Sparta Kolín 9.30h   SK Sparta Kolín - SK Slavia Praha 36:29
NE 20.9.2020 TU- Sendra Cup Červené Pečky 13.30h   3x tým, 3+1 2,5,9
PO 21.9.2020 MU Červené Pečky 16.30h   FK Červené Pečky - SK Sparta Kolín 3:38
ST 23.9.2020 Ondrášovka Cup- předkolo Poříčí nad Sázavou 12.30h     4.místo
SO 26.9.2020 Krajská miniliga- přeloženo Slaný upřesníme      
PO 28.9.2020 TU- zrušeno, Covid-19 Dlouhá Lhota upřesníme     -
ST 30.9.2020 MU Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - AFK Pečky 34:1
SO 3.10.2020 PU- triangl Hradec Králové 13.30h   Hradec K., Pardubice. 21:17
13:35
NE 4.10.2020 TU Chvaletice 8.00h   dva týmy 1.místo
2.místo
ST 7.10.2020 Ondrášovka Cup- kvalifikace Hradec Králové 9.30h     2.místo
ST 7.10.2020 MU Velký Osek 16.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín 0:26
SO 10.10.2020 Krajská miniliga- zrušeno, Covid-19 Neratovice-Byškovice upřesníme      
ST 14.10.2020 MU- zrušeno, Covid-19 Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - FK Týnec nad L.  
PO 19.10.2020 MU- zrušeno, Covid-19 Štítary 16.30h   Č. Veltruby - SK Sparta Kolín  
SO 24.10.2020 Krajská miniliga Benešov upřesníme      
SO 31.10.2020 PU Nymburk  9.00h      
ST 4.11.2020 MU Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - Viktoria Radim  
NE 15.11.2020 HTU- 2011 Heřmanův Městec upřesníme      
NE 22.11.2020 HTU- 2010/11 Říčany- Fialka upřesníme   dopolední  
NE 6.12.2020 HTU- 2010/11 Říčany- Fialka upřesníme   dopolední  
SO 19.12.2020 Vánoční rozlučka Kolín 17.00h      
SO 16.1.2021 HTU- 2010/11 Říčany- Fialka upřesníme   dopolední  
SO 23.1.2021 PU Sparta Kolín 9.00h   SK Sparta Kolín - FK Neratovice  
NE 31.1.2021 HTU Heřmanův Městec upřesníme   dopolední  
SO 13.2.2021 HTU- 2010/11 Říčany- Fialka upřesníme   dopolední  
SO 13.2.2021 HTU Heřmanův Městec upřesníme   dopolední  
SO 20.2.2021 HTU- 2011 Heřmanův Městec upřesníme   dopolední  
NE 21.2.2021 PU Neratovice 13.30h   FK Neratovice - SK Sparta Kolín  
SO 27.2.2021 HTU- 2010/11 Říčany- Fialka upřesníme   dopolední  
SO 6.3.2021 HTU- 2011 Heřmanův Městec upřesníme   dopolední  
NE 7.3.2021 HTU Heřmanův Městec upřesníme   dopolední  
SO 10.4.2021 Krajská miniliga upřesníme upřesníme      
SO 24.4.2021 Krajská miniliga upřesníme upřesníme      
SO 1.5.2021 PU Sparta Kolín 9.45h   SK Sparta Kolín U9- SK Sparta Kolín U10 21:4
SO 8.5.2021 Krajská miniliga upřesníme upřesníme      
SO 8.5.2021 Ondrášovka Cup- finálový turnaj Benešov upřesníme      
NE 9.5.202 Ondrášovka Cup- finálový turnaj Benešov upřesníme      
SO 15.5.2021 PU SK Sparta Kolín 9.45h   SK Sparta Kolín U9 - SK Sparta Kolín U10 13:9
ST 19.5.2021 PU Pečky 16.45h   FLT Podlipansko- výběr dívek U11 - SK Sparta Kolín 6:7
ST 19.5.2021 PU Pečky 16.45h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 11:15
SO 22.5.2021 PU- dva týmy SK Sparta Kolín 9.30h   SK Sparta Kolín - FK Pardubice 20:35
ČT 27.5.2021 tréninkové utkání Pečky 16.45h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 7:21
NE 30.5.2021 TU- dopolední Běchovice 8.30h     1. místo
ST 2.6.2021 tréninkové utkání SK Sparta Kolín 16.45h   SK Sparta Kolín - FK Červené Pečky 43:3
SO 5.6.2021 mini turnaj Žďár nad Sázavou 14.10h   Žďár, Chrudim, Humpolec U10 -
ST 9.6.202 tréninkové utkání SK Sparta Kolín 16.45h   SK Sparta Kolín - Viktoria Radim 32:6
SO 12.6.2021 PU SK Sparta Kolín 9.30h   SK Sparta Kolín - FK Neratovice, dva týmy 53:20
NE 13.6.2021 PU Vestec 9.30h   Viktoria Vestec - SK Sparta Kolín, dva týmy 31:22
ST 16.6.2021 tréninkové utkání SK Sparta Kolín 16.45h   SK Sparta Kolín - SK Týnec nad Labem 26:4
SO 19.6. 2021 TU- mezinárodní Ústí nad Labem 8.30h     13. místo
PO 21.6.2021 tréninkové utkání Český Brod 16.45h   SK Český Brod - SK Sparta Kolín 4:38
ST 30.6.2021 tréninkové utkání SK Sparta Kolín 16.45h   SK Sparta Kolín - SK Štítary 19:9
               
               
               
               
  Sezóna 2019/20            
NE 25.8.2019 PU Sadská 9.30h   AFK Sadská - SK Sparta Kolín 7:12
SO 31.8.2019 TU 2011 Týnec nad Labem 8.30h     7.místo
ST 4.9.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - TJ Kouřim 16:6
SO 7.9.2019 miniliga Chvaletice 8.15h     -
SO 7.9.2019 satelitní miniliga Roudnice 9.30h     -
ST 11.9.2019 MU Radim 16.30h   Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 9:14
SO 14.9.2019 TU Červené Pečky 9.00h     8.místo
SO- 14.9.2019 satelitní miniliga Nymburk 9.30h     -
NE 22.9.2019 MU Vrbová Lhota 12.00h   SK Vrbová Lhota - SK Sparta Kolín 5:9
ÚT 24.9.2019 Ondrášovka cup- předkolo Horní Počernice 12.30h   omluvenky do školy 1.místo
SO 28.9.2019 miniliga Chvaletice 8.15h   dva týmy -
NE 29.9.2019 TU Doubek- Říčany 9.00h     4.místo
SO 5.10.2019 miniliga Chvaletice 8.00h     -
NE 6.10.2019 satelitní miniliga Lobkovice 9.30h     -
PO 7.10.2019 Ondrášovka Cup- kvalifikace Hradec Králové 9.30h     3.místo
PO 7.10.2019 MU U9 Štítary 16.30h   SK Štítary - SK Sparta Kolín U9 (doplnění) -
ST 9.10.2019 PU Pečky 16.15h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 3:94
ČT 10.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Český Brod 15:18
NE 13.10.2019 satelitní miniliga Benešov 12.30h     -
NE 13.10.2019 MU Kouřim 12.30h   TJ Kouřim - SK Sparta Kolín 13:20
ST 16.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - Viktoria Radim 12:7
SO 19.10.2019 miniliga Chvaletice 8.25h   dva týmy -
ST 23.10.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Vrbová Lhota 32:4
SO 26.10.2019 satelitní miniliga- finále Neratovice 8.30h     3.místo
SO 26.10.2019 miniliga Chvaletice 8.00h     5.místo
PO 28.10.2019 TU Dlouhá Lhota 8.20h     6.místo
1.11.2019 MU SK Sparta Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - SK Český Brod 1:16
SO 9.11.2019 PU Ostrá 9.00h   Polaban Nymburk 2011/12 - SK Sparta Kolín (dva týmy) 28:30
SO 16.11.2019 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     4.místo
NE 17.11.2019 TU- dopolední, venku Praha 8.40h   Partnerské kluby Slavia 2.místo
SO 23.11.2019 HTU 2011 Chvaletice 7.45h     7.místo
SO 30.11.2019 HTU 2011- odpolední Říčany- Filaka 12.30h     4.místo
NE 1.12.2019 HTU 2011 Jablonec nad Nisou 9.05h     6.místo
NE 1.12.2019 HTU- dopolední Černošice 9.10h     8.místo
SO 7.12.2019 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.10h     1.místo
SO 14.12.2019 rozlučka- bowling Kutná Hora 16.00h      
SO 11.1.2020 HTU 2011- dopolední Chrudim 8.00h     7.místo
SO 25.1.2020 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     4.místo
SO 25.1.2020 HTU- dopolední Černošice 9.00h     2.místo
NE 2.2.2020 HTU- dopolední Černošice 9.30h   dva týmy 5 a 6. místo
NE 9.2.2020 HTU 2011- dopolední Chrudim 7.30h     5.místo
14.2.2020 ukázková TJ- licence Kolín UMT 16.30h   všichni -
NE 23.2.2020 HTU- dopolední Černošice 9.00h   dva týmy 1 a 3. místo
NE 1.3.2020 HTU Jaroměř 8.15h     6.místo
NE 8.3.2020 HTU 2011- dopolední Říčany- Fialka 8.30h     5.místo
ÚT 17.3.2020 PU- zrušeno- Covid 19 Radim 16.00h   Viktoria Radim - SK Sparta Kolín -
NE 22.3.2020 PU- triangl- zrušeno- Covid 19 Pardubice 9.30h   Pardubice, Nymburk, Kolín -
SO 4.4.2020 satelitní miniliga- zrušeno- Covid 19 Benešov 9.00h     -
PO 6.4.2020 MU- zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín B - SK Sparta Kolín A -
PO 13.4.2020 MU- zrušeno- Covid 19zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín B - SK Český Brod A -
24.4.2020 MU- zrušeno- Covid 19 Český Brod 16.15h   SK Český Brod - SK Sparta Kolín B -
PO 27.4.2020 MU- zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín B - FŠ Velký Osek -
1.5.2020 TU- zrušeno- Covid 19 Neratovice upřesníme     -
SO 2.5.2020 TU- zrušeno- Covid 19 Červené Pečky upřesníme   dva týmy, 3/3 -
ST 6.5.2020 MU- zrušeno- Covid 19 Radim 16.30h   Viktoria Radim A - SK Sparta Kolín B -
8.5.2020 TU- zrušeno- Covid 19 Lázně Bohdaneč upřesníme     -
SO 9.5.2020 satelitní miniliga- zrušeno- Covid 19 Roudnice 9.00h     -
PO 11.5.2020 MU- zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín A - SK Sparta Kolín B -
ČT 14.5.2020 PU Radim 16.15h   Viktoria Radim - SK Sparta Kolín, dva týmy 15:58
15.5.2020 PU Český Brod 16.00h   SK Český Brod U9 - SK Sparta Kolín, dva týmy 19:40
SO 16.5.2020 satelitní miniliga- zrušeno- Covid 19 Velvary 9.00h     -
ST 20.5.2020 PU Štítary     16.00h   SK Štítary - SK Sparta Kolín, dva týmy 11:54
22.5.2020 MU- zrušeno- Covid 19 Český Brod 16.15h   SK Český Brod A - SK Sparta Kolín B -
SO 23.5.2020 TU- Zelenka Cup 2020- zrušeno- Covid 19 Český Dub upřesníme   dva týmy -
PO 25.5.2020 MU- zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín B - SK Český Brod B -
ST 27.5.2020 PU Pečky upřesníme   AFK Pečky U10 - SK Sparta Kolín, dva týmy 13:28
ST 3.6.2020 MU- zrušeno- Covid 19 Velký Osek 16.30h   FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín B -
SO 6.6.2020 PU- triangl Pardubice 8.30h   FK Pardubice, Dukla Praha, Sparta Kolín, dva týmy 26:27
17:32
PO 8.6.2020 MU- zrušeno- Covid 19 SK Sparta Kolín 17.00h   SK Sparta Kolín B - Viktoria Radim A -
ST 10.6.2020 PU Poděbrady 16.10h   Bohemia Poděbrady U9 - SK Sparta Kolín 9:12
ČT 11.6.2020 PU Sadská 16.30h   AFK Sadská U9 - SK Sparta Kolín, dva týmy 5:70
NE 14.6.2020 PU- mini turnaj Psáry 8.30h   Rapid Psáry U9 - SK Sparta Kolín, dva týmy -
SO 13.6.2020 satelitní miniliga- zrušeno- Covid 19 Kolín 9.00h      
SO 13.6.2020 turnaj- zrušeno- Covid 19 Choceň upřesníme      
SO 20.6.2020 satelitní miniliga- zrušeno- Covid 19 Neratovice upřesníme      
ČT 18.6.2020 PU Čáslav 16.30h   FK Čáslav U9 + U8 - SK Sparta Kolín, dva týmy 22:37
SO 20.6.2020 TU- zrušeno, počasí!! Lázně Bohdaneč 9.10h     -
NE 21.6.2020 PU Neratovice 9.30h   FK Neratovice - SK Sparta Kolín, dva týmy 25:61
ČT-SO 25-27.6.2020 Ondrášovka Cup- finálový turnaj Benešov 25.6. večer     15.místo
               
               
               
  Sezóna 2018/19            
ST 26.9.2018 PU Radim 16.30h   Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 37:27
5.10.2018 PU Kolín 16.30h   SK Sparta Kolín - AFK Pečky 16:13
ČT 25.10.2018 PU Štítary 16.15h   Štítary/Veltruby - SK Sparta Kolín 37:19
SO 27.10.2018 TU Neratovice 8.40h   10 týmů 8.místo
ST 7.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 8:4
NE 18.11.2018 HTU Říčany 8.30h   dopolední 4.místo
SO 24.11.2018 TJ- ukázková Kolín ZŠ 5- hala 8.30h   školení trenérů 16 hráčů -
ST 28.11.2018 PU Pečky- hala 17.00h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 3:18
SO 8.12.2018 HTU Jaroměř 8.30h     -
NE 16.12.2018 HTU Říčany 9.15h   nafukovačka, UMT 2.místo
NE 13.1.2019 HTU Říčany 8.30h   dopolední 7.místo
ST 23.1.2019 PU Pečky 17.00h   AFK Pečky - SK Sparta Kolín 2:8
NE 27.1.2019 HTU Kostelec n./Č.L. 8.35h   dopolední 1.místo
SO 9.2.2019 HTU Říčany 8.30h   dopolední 5.místo
SO 23.2.2019 HTU Heřm. Městec 7.50h     2.místo
SO 16.3.2019 HTU Chrudim 8.00h     5.místo
NE 24.3.2019 HTU- dopolední Říčany 8.45h   UMT, nafukovačka 4. a 6. místo
ÚT 28.3.2018 PU- dva týmy Poděbrady 16.30h   Bohemia Poděbrady - SK Sparta Kolín -
PO 1.4.2019 PU- dva týmy Sadská 16.30h   AFK Sadská - SKS Kolín 41:29
SO 6.4.2019 TU Vykáň 8.20h     2.místo
SO 13.4.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.45h     -
SO 13.4.2019 miniliga U7 č1 Roudnice 9.25h     4.místo
NE 21.4.2019 LB miniliga Pardubičky 8.45h     -
SO 27.4.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.15h     -
NE  28.4.2019 miniliga U7 č.2 Kolín 8.20h     3.místo
SO 4.5.2019 miniliga U7 č.3 Neratovice 9.00h      
NE 5.5.2019 PU Nymburk 16.30h   Polaban Nymburk - SK Sparta Kolín 25:10
ST 8.5.2019 TU- mezinárodní Kutná Hora 8.00h   24 týmů 12.místo
SO 11.5.2019 LB miniliga Lázně Bohdaneč 8.20h     -
NE 19.5.2019 finále- LB liga Lázně Bohdaneč upřesníme     5.místo
NE 19.5.2019 PU Kolín 8.30h   SK Sparta Kolín - Polaban Nymburk 11:23
PO 20.5.2019 PU Čáslav 16.30h   FK Čáslav - SK Sparta Kolín - všichni -
SO 25.5.2019 TU Jablonec n/N. 8.45h   Junior North Cup 2019 16.místo
NE 26.5.2019 miniliga U7 č.4 Lobkovice 9.30h     -
SO 1.6.2019 TU Lázně Bohdaneč 8.30h   O pohár města Lázně Bohdaneč 9.místo
SO 1.6.2019 TU Český Dub 9.30h   Zelenka Cup 2019 6.místo
SO 8.6.2019 miniliga U7 č.5 Příbram 9.30h     -
PO 10.6.2019 PU Štítary 16.30h   Štítarský SK - SK Sparta Kolín 20:30
ST 12.6.2019 PU Radim 16.30h   Viktoria Radim - SK Sparta Kolín 13:52
NE 16.6.2019 miniliga U7 č.6 Velvary 9.30h     3.místo celkově
21.6.2019 rozlučka Kolín- restaurace na hřišti 17.00h