Co nás čeká...

Sezóna 2019/20
Datum Činnost Místo Čas srazu Výkop/čas Výsledek
24.8. TU 2011 ul. Mezi Stadiony, Plzeň 8:30 9:00-16:00 2. místo
26.8. PU Sadská Sadská 17:15 17:45-19:15 8:12
26.8. MU 5+1 Velim SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 přeloženo
31.8 TU 4+1
2 týmy
Bambousek 404,
Týnec nad Labem
8:00 8:30-16:00 1. místo
3. místo
2.9. MU 4+1 Štítary/Veltruby SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 40:8
7.9. TU SČKP Neratovice upřesníme upřesníme 6.místo
8.9. MU 5+1 Cerhenice Za dráhou, Cerhenice 13:30 14:00-15:30 2:33
11.9. MU 4+1 Velký Osek Prokopa Holého 794, Velký Osek 16:30 17:00-18:30 11:10
15.9. TU FTA Doubek upřesníme upřesníme 5.místo
16.9. MU 5+1 Štítary SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 17:8
21.9. TU SČKP Roztoky u Prahy upřesníme upřesníme 6.místo
22.9. MU 4+1 Konárovice Konárovice 299 13:30 14:00 31:1
23.9. MU 4+1 Týnec nad Labem SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 25:12
23.9. MU 5+1 Červené Pečky Červené Pečky 266 16:30 17:00-18:30 15:6
30.9. MU 5+1 Velim Velim 16:30 17:00-18:30 6:9
6.10. TU SČKP Mostecká 5886, Chomutov upřesníme upřesníme 1.místo
7.10. MU 4+1 Štítary/Veltruby Štítary 16:30 17:00-18:30 10:11
7.10. MU 5+1 Červené Pečky SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 10:10
7.10. MU 5+1 Cerhenice SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 11:11
13.10. TU 2011 Svitavy Svitavy upřesníme upřesníme 3.místo
14.10. MU 4+1 Velký Osek SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 18:2
20.10. TU triangl SČKP SK Sparta Kolín 13:30 14:00-17:00 2.místo
21.10. MU 4+1 Konárovice SK Sparta Kolín 17:00 17:30-19:00 26:1
21.10. MU 4+1 Týnec nad Labem Bambousek 404, Týnec nad Labem 16:30 17:00-18:30 8:35
23.10. MU 5+1 Štítary Ke hřišti, Štítary 15:50 16:15-17:45 9:8
24.10. MU 5+1 Velim SK Sparta Kolín 17:00 17:30 13:3
28.10. MU 4+1 Týnec nad Labem     přeloženo na 21.10.  
28.10. MU 5+1 Červené Pečky     přeloženo na 7.10.  
2.11. TU SČKP Benešov upřesníme upřesníme 4.místo
9.11. TU partnerských klubů SKS Horní Měcholupy 8:30 9:00-12:00 8.místo
17.11. TU 2010 RadoCup UMT nafukovačka, Říčany upřesníme 9:00-13:30 2.místo
23.11. Zimní liga - Bohemians, Benešov UMT Ke Stadionu 576,
 Benešov
10:30 11:00-13:30 8:11
6:18
30.11. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 8:00-13:00 3.místo
7.12. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 8:00-13:00  
8.12. Zimní liga - Příbram, Sparta S-Centrum U Vodárny 2215,
 Benešov
14:30 15:00-18:30  
12.1. PU Slavia Na hanspaulce UMT 12:30 a 14:00 13:00-16:00  
18.1. TU RadoCup UMT nafukovačka, Říčany upřesníme 13:30-18:00  
25.1. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 8:00-13:00  
25.1. Zimní liga - Hradec Králové, Most UMT S-Centrum U Vodárny 2215,
 Benešov
11:30 12:00-14:30  
2.2. UmbroCup Říčany, Na Fialce dopolední dopolední  
22.2. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 13:00-18:00  
22.2. Zimní liga - Slavia, Jihlava UMT S-Centrum U Vodárny 2215,
 Benešov
11:30 12:00-15:30  
29.2. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 8:00-13:00  
7.3. TU FK Říčany UMT nafukovačka upřesníme 8:00-13:00  
14.3. TU RadoCup UMT nafukovačka, Říčany upřesníme 13:30-18:00  
21.3. Zimní liga - finálový turnaj UMT S-Centrum U Vodárny 2215,
 Benešov
upřesníme upřesníme  
11./12.4. TU SČKP v jednání upřesníme upřesníme  
25./26.4. TU SČKP v jednání upřesníme upřesníme  
16./17.5. TU SČKP v jednání upřesníme upřesníme  
24.5. TU ZelenCup Český Dub 9:00 10:00-17:00  
6./7.6. TU SČKP v jednání upřesníme upřesníme  
13./14.6. TU SČKP finále Benešov upřesníme upřesníme  
20.-21.6. Mezinárodní turnaj Povrly U Stadionu 281/3, 403 32 Povrly upřesníme upřesníme  
 
Sezóna 2018/19
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Výkop/čas Výsledek
25.8. TU 2010 Lázně Bohdaneč ZRUŠENO ZRUŠENO ZRUŠENO POŘADATELEM

1.9.

TU 2011

Všeradice

ODHLÁŠENO

ODHLÁŠENO

ODHLÁŠENO

1.9. TU 2010 Týnec nad Labem upřesníme 8:45-15:30 5. místo
7. místo
3.9. MU Kolín B - Konárovice Kolín 16:30 17:00-18:30 20:10
3.9. MU Kolín C - Radim Kolín 16:30 17:00-18:30 18:11
8.9. MU Konárovice - Kolín C Konárovice 10:15 10:45-12:15 3:7
9.9. TU SendraCup
2 týmy 3v3
Sendražice 8:00 8:40-13:00 bez pořadí
10.9. MU Týnec n. Labem - Kolín B Týnec nad Labem 16:30 17:00-18:30 34:10
11.9. MU V.Osek - Kolín C Velký Osek 16:30 17:00-18:30 7:29
11.9. MU Radim - Kolín B Radim 17:30 18:00-19:30 21:5
15.9. MiniRepublika Č.Budějovice upřesníme upřesníme 1.místo
17.9. MU Kolín B - Pečky Kolín 16:30 17:00-18:30 23:9
17.9. MU Kolín C - Týnec n. Labem Kolín 16:30 17:00-18:30 20:17
22.9. MU Pečky - Kolín C Pečky 13:30 14:00-15:30 13:13
24.9. MU Kolín B - Velký Osek Kolín 16:30 17:00-18:30 11:14
24.9. MU Kolín C - Zásmuky Kolín přeloženo přeloženo přeloženo na 26.9.
25. 9. TU kvalifikace Ondrášovka CUP Praha 4, Braník
Za Mlýnem 1774/14
9:00 9:30-16:00 4.místo
26.9. MU Kolín C - Zásmuky Kolín 16:30 17:00-18:30 28:2
26.9. MU Český Brod A - Kolín B Český Brod 16:15 16:45-18:15 9:24

28.9.

TU 2011

Ostrá

upřesníme

upřesníme

8.místo

1.10. MU Kolín B - Český Brod B Kolín 16:30 17:00-18:30 9:8
1.10. MU Kolín C - Český Brod A Kolín 16:30 17:00-18:30 10:27
6.10. MiniRepublika Brno 10:30 11:00-16:00 4.místo
8.10. MU Kolín A - Kolín B Kolín 16:30 17:00-18:30 11:17
12.10. MU Český Brod B - Kolín C Český Brod 16:15 16:45-18:15 18:18
13.10. PU Čáslav - Kolín Čáslav 9:30 10:00-11:30 64:16
14.10. MU Tři Dvory - Kolín B Tři Dvory upřesníme upřesníme 23:7
15.10. MU Kolín C - Kolín A Kolín 16:30 17:00-18:30 12:32
20.10. MiniRepublika Kolín upřesníme 11:00-16:00 1.místo
22.10. MU Kolín B - Kolín C Kolín 16:30 17:00-18:30 22:17
28.10. MU Tři Dvory - Kolín C Tři Dvory 9:45 10:15-11:45 23:4
1.11. MU Zásmuky - Kolín B Zásmuky 16:30 17:00-18:30 20:3
9.11. PU Slavia UMT Horní Měcholupy 16:30 17:00-18:00 18:30
11.11. TU 2011 UMT nafukovačka Benešov,
U vodárny 2215
upřesníme 8:30-15:00 4.místo
11.11. TU 2011 nafukovačka UMT
Školní ul., Říčany
upřesníme dopoledne 5.místo
17.11. PU Benešov nafukovačka SCentrum 14:30 15:00-18:00 12:11
4:31
18.11. TU 2011 TU partnerských klubů, UMT
Hornoměcholupská 300
14:30 15:00-18:00 bez pořadí
25.11. TU 2011 nafukovačka UMT
Vltavanů 531/4, HAMR Braník
upřesníme 8:00-12:30 3.místo
2.12. PU Slavia 2012 Na Hanspaulce, Praha 14:30 15:00-16:30 10:12
8.12. hTU 2010 hala Na Klimešce, Kutná Hora 8:00 8:15-16:00 2.místo
8.12. hTU 2011 Mělník upřesníme upřesníme 4.místo
15.12. hTU 2010 Koloděje odpolední odpolední bez pořadí
16.12. hTU 2010 Říčany, Škroupova upřesníme 8:00-13:00 4.místo
5.1. hTU Pečky 10:30 11:00-13:00 1. místo
20.1. hTU 2010 Říčany, Škroupova upřesníme 8:00-13:00 3. místo
26.1. PU Benešov nafukovačka SCentrum 9:00 9:30-12:30 37:19
27.1. hTU 2011 Mělník zrušeno zrušeno zrušeno
27.1. hTU 2011 Skuteč - 2 týmy 8:15 8:00-14:00 4. a 6. místo 
10.2. TU 2011 nafukovačka UMT Říčany, Školní ul. upřesníme 8:00-13:00 1.místo
16.2. hTU 2011 Vysoká nad Labem upřesníme upřesníme 4. místo
18.2. hPU Pečky/Radim dívky 2010 Parkhala Pečky 16:30 17:00-18:30 11:7
24.2. hTU 2011 Most upřesníme upřesníme 2. místo
3.3. hTU 2011 Skuteč 8:00 8:30-14:00 6. místo
16.3. hTU 2011 Mělník upřesníme upřesníme 4. místo
17.3. TU 2010 venkovní UMT Švermov upřesníme 8:00-16:00 4. místo
31.3. TU 2011 Vykáň upřesníme upřesníme 11.místo
3.4. MU Velký Osek - Kolín B Velký Osek 16:30 17:00 9:17
6.4. TU SČKP Neratovice 9:30 10:00-13:00 6.místo
6.4. PU Slavia Horní Měcholupy 12:30 13:00-14:30 23:24
8.4. MU Kolín C - Velký Osek Kolín 17:00 17:30 8:15
8.4. MU Kolín B - Radim Kolín 17:00 17:30 28:6
12.4. MU Konárovice - Kolín B Konárovice 16:30 17:00 9:12
12.4. MU Radim - Kolín C Radim 17:30 18:00 17:10
13.4. MiniRepublika České Budějovice upřesníme upřesníme 6.místo
15.4. MU Kolín B - Český Brod A Kolín 17:00 17:30 10:20
15.4. MU Kolín C - Pečky Kolín 17:00 17:30 17:17
22.4. MU Kolín B - Týnec nad Labem Kolín 17:00 17:30 27:6
26.4. MU Kolín C - Konárovice Kolín 17:00 17:30 15:16
27.4. TU SČKP Benešov 9:15 9:50-13:30 6.místo
29.4. MU Týnec nad Labem - Kolín C Týnec nad Labem 16:30 17:00 35:14
1.5. TU 2010 Český Brod upřesníme 8:00-16:00 6.místo
2.5. MU Pečky - Kolín B Pečky 16:30 17:00 14:14
4.5. TU SendraCup
3v3
2 týmy
Červené Pečky 8:30 9:00-13:00 -
8.5. TU 3v3 Čáslav Čáslav upřesníme 9:00-15:00 1. místo
8.5. MU Zásmuky - Kolín C Zásmuky 9:45 10:15 17:10
10.5. MU Český Brod A - Kolín C Český Brod 16:15 16:45 11:36
10.5. MU Český Brod B - Kolín B Český Brod 16:15 16:45 22:10
11.5. MiniRepublika Benešov 10:30 11:00-14:00 5. místo
18.5. TU SČKP Slaný 9:30 10:00-14:00 4.místo
20.5. MU Kolín C - Český Bord B Kolín 17:00 17:30 21:10
20.5. MU Kolín B - Kolín A Kolín 17:00 17:30 14:27
25.5. ZelenCUP 2011 Český Dub upřesníme upřesníme 9.místo
27.5. MU Kolín A - Kolín C Kolín 16:30 17:00 9:12
27.5. MU Kolín B - Tři Dvory Kolín 17:00 17:30 17:6
31.5. PU Nymburk U9+U8 Sportovní ul. Nymburk 17:15 17:30-19:00 26:20
1.6. MiniRepublika Bohemians upřesníme upřesníme 2.místo
3.6. MU Kolín C - Kolín B Kolín 17:00 17:30 15:25
8.-9.6. Ondrášovka CUP finálový turnaj Chomutov upřesníme upřesníme 6. místo
10.6. MU Kolín B - Zásmuky Kolín 17:00 17:30 20:6
10.6. MU Kolín C - Tři Dvory Kolín 17:00 17:30 19:6
15.6. TU SČKP finálový Úročnice 85,
Benešov
9:30 10:00-16:00  
22.6. TU Krajské finále ml. přípravky Vlašim upřesníme upřesníme  
 
Sezóna 2017/18
 
Datum Činnost Místo Čas srazu Pozn. Výsledek
16.9. PU - ACS - FK Kolín

TCM Strahov

10:15

11:00-13:00

75:9
15.10. PU 2x Kolín, Radim

FK Kolín

upřesníme

odpoledne

 18:22
19.11. TU partnerských klubů

UMT Eden

8:15

9:00-12:00

bez pořadí
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:30 pro U7 1.místo
25.11. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 ZRUŠENO
9.12. TU Sadská ZŠ Sadská 8:00 8:30-13:00 2.místo 
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 8:15 8:45-12:00
turnaj U8
 2.místo
10.12. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:00 12:25-17:00
turnaj U7
10.místo 
16.12. TU Mělník Hala BIOS Řípská 3378, Mělník 9:00 9:30-14:30  5.místo
17.12. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00  1.místo
3.1. PU Pečky U7-8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:00 17:15-18:00 3:2
3.1. PU Pečky U8 Parkhala Pečky, Barákova ul. 17:45 18:00-18:45 8:11
13.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme 8:00-13:00 5.místo
20.1. PU Slavia Na Hanspaulce 166/2, Praha 6 14:30 15:00-16:30 12:26
21.1. TU Jesenice K rybníku 800, Jesenice 8:30  upřesníme 1.místo
28.1. TU Říčany Škroupova 2026, Říčany upřesníme upřesníme 2.místo
4.2. PU ABC Braník     PŘELOŽENO
10.2.   TU Mělník

 Sportovní hala Gymnázium Mělník

 upřesníme  9:00-13:00
2 týmy
2.místo
4.místo
17.2. miniTU - ACS Bohemians, Sigma, Kolín TMC ACS Strahov upřesníme 11:00-15:00 bez vyhlašování
25.2. TU Háje CUP  Hala jedenáctka VS 12:30 pro U8 4.místo
3.3. miniTU
3+0
ASVAJ sportovní hala, Otakara Španiela 817, Jaroměř 7:30 8:00 - 12:30 bez pořadí
17.3.  TU Mělník

  Sportovní hala Gymnázium Mělník 

 upřesníme

9:00-13:00

4.místo
31.3. TU Skuteč

 Sportovní hala Skuteč

 upřesníme

8:00-15:00

3. místo
4. místo
14.4 PU Benešov FK Kolín 14:55 15:30-17:30 35:30
19.4. PU Kutná Hora FK Kolín 17:30 18:00-19:30 53:7
21.4. PU Benešov Benešov 13:15 14:00-16:00 48:34
1.5. TU 2010 Pečky Hřiště Pečky 8:30 9:00-15:30 11.místo
8.5. TU Kochánky Kochánky 8:00 8:30-15:00 17.místo
8.5. TU partnerských klubů SKS Vladivostocká TC Eden, Slavia 14:30 15:00-18:00 bez pořadí
13.5. PU ACS, MOST TC ACS Strahov 14:15 15:00-18:00 bez pořadí
24.5. PU Chvaletice FK Kolín 17:50 18:00-19:30 5:9
27.5. PU Kuthá Hora Kutná Hora 10:30 11:00-12:30 35:6
10.6. TU ZelenCup Český Dub 9:15 10:00-17:00 5.místo
16.6. PU Benešov Ke Stadionu 576, Benešov 9:30 10:00-12:00 17:16