Co nás čeká
Den | Datum a čas | Činnost a info. | Místo | Čas srazu | Výsledek |
So | 26.8.2023 8:30 - 16:30 hod |
TURNAJ start.: 800kč |
Týnec nad Labem | 8:00 hod | 2. místo (11 týmů) |
So | 2.9.2023 9:00 - 16:00 hod |
TURNAJ start.:1980kč |
Uhlířské Janovice | 8:30 hod | 9. místo (14 týmů) |
St | 6.9.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Velký Osek |
SPARTA Kolín, Brankovická 1216 | 16:40 hod | Kolín-V.Osek 24:0 |
Čt | 14.9.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Tuklaty |
TUKLATY, Ke hřišti 23 | 16:40 hod | Tuklaty-Kolín 0:43 |
So | 16.9.2023 10:00 hod |
STŘEDOČESKÁ MINILIGA startovné: 0 kč |
SLANÝ, Lacinova 1720 | 9:40 hod | |
Út | 19.9.2023 13:00 hod |
PLANEO CUP 1.předkolo startovné: 0 kč |
KUTNÁ HORA, U Lorce 57 | 12:40 hod | 2.místo (postup do 2.předkola) |
St | 20.9.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ AFK Pečky |
SPARTA Kolín, Brankovická 1216 | 16:40 hod | Kolín-Pečky 15:6 |
Po | 25.9.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Velim |
VELIM, 1.máje 616 | 16:40 hod | Velim- Kolín 0:13 |
Ne | 1.10.2023 14:00 hod |
STŘEDOČESKÁ MINILIGA 6+1 startovné: 0 kč |
KRHANICE, 162 | 13:30 hod | |
Čt | 5.10.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Radim |
SPARTA Kolín, Brankovická,1216 | 16:40 hod | Kolín-Radim 30:3 |
Po | 9.10.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Zásmuky |
Zásmuky, Barákova 250 | 16:40 hod | Zásmuky-Kolín 2:12 |
Út | 10.10.2023 13:00 hod |
PLANEO CUP 2.předkolo startovné: 0 kč |
12:30 hod | 2. místo (postup do kvalifikace) | |
So | 14.10.2023 15:00 hod |
STŘEDOČESKÁ MINILIGA startovné: 0 kč |
ČÁSLAV, Vodranty 1664 | 14:30 hod | |
St | 18.10.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Č. Brod |
SPARTA Kolín, Brankovická 1216 | 16:40 hod | Kolín-Č.Brod 18:0 |
St | 25.10.2023 17:00 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Kolín u10 |
SPARTA Kolín, Brankovická 1216 | 16:40 hod | Kolín-Kolín u10 19:6 |
Čt | 26.10.2023 16:30 hod |
MISTR. UTKÁNÍ Kouřim |
KOUŘIM, Ruská | 16:10 hod | Kouřim-Kolín 6:4 |
So | 28.10.2023 9:00 hod |
TURNAJ startovné: 1700 kč |
NYMBURK, Nad Elektrárnou 1177/29 | 8:30 hod | ZRUŠENO POŘADATELEM |
So | 4.11.2023 14:30 hod |
STŘEDOČESKÁ MINILIGA startovné: 0 Kč |
ČÁSLAV, Vodranty 1664 | 14:00 hod |
|
Čt | 9.11.2023 10:00 hod |
KVALIFIKACE (Planeo cup) |
Fotbaloví stadion Motorlet Praha |
9:30 hod | 7.místo (8 týmů) |
So | 11.11.2023 14:00-18:30 hod |
TURNAJ startovné: 2200 Kč (tým) |
Koloděje, Bohdašínská 398/3 | 13:30 hod | 2. místo |
So | 18.11.2023 14:00-18:30 hod |
TURNAJ startovné: 2200 Kč (tým) |
Dolní Břežany, Ke Zvoli 311 | 13:30 hod | 3. místo |
Ne | 26.11.2023 8:30-11:00 hod |
TURNAJ startovné: 2200 Kč (tým) |
Říčany, Školní 2400/2 | 8:00 hod | 1. místo |
So | 2.12.2023 13:15 - 17:15 hod |
TURNAJ Naf. hala umělá tráva startovné: 2200 Kč (tým) |
Hamr Braník, Vltavanů 1544 Praha 4 |
12:50 hod | 1. místo |
So | 9.12.2023 8:00 - 12:30 hod |
TURNAJ Naf. hala umělá tráva startovné 2200 Kč (tým) |
Hamr Braník, Vltavanů 1544 Praha 4 |
7:40 hod | 2. místo |
So | 6.1.2024 14:00 - 18:30 hod | TURNAJ Naf. hala umělá tráva startovné:2200 Kč (tým) |
Dolní Břežany, Ke Zvoli 311 | 13:30 hod | 1. místo |
So | 13.1.2024 8:00 - 12:30 hod | TURNAJ Naf. hala umělá tráva startovné:2200 Kč (tým) |
Hamr Braník, Vltavanů 1544 Praha 4 |
7:40 hod | 2. místo |
Ne | 21.1.2024 8:20 - 12:40 hod |
TURNAJ, 4+1 Hala Na Fialce palubovka startovné:1550 Kč (tým) |
Říčany, Mánesova 2540 | 7:50 hod | 3. místo |
So | 27.1.2024 12:45 - 16:50 hod |
TURNAJ, 4+1 Hala Na Fialce palubovka startovné:1550 Kč (tým) |
Říčany, Mánesova 2540 | 12:20 hod | 1. místo |
Ne | 4.2.2024 8:25-12:40 hod |
TURNAJ, 4+1 Hala, Na Fialce palubovka startovné:1550 Kč (tým) |
Říčany, Mánesova 2540 |
8:20 - 8:30 hod | 1. místo |
So | 10.2. 2024 8:25-12:40 |
TURNAJ, 4+1 Hala, Na Fialce palubovka startovné:1550 Kč (tým) |
Říčany, Mánesova 2540 | 2. místo | |
Ne | 18.2.2024 | TURNAJ, 4+1 Hala palubovka startovné: 2000 Kč (tým) |
Lázně Bohdaneč | 3. místo | |
So | 9.3.2024 8:00 hod |
TURNAJ, 5+1 Naf. hala um. tráva startovné:2200 Kč (tým) |
Říčany, Školní 2400/2 | 7:30 hod | 1. místo |
Ne | 17.3.2024 14:00 hod |
TURNAJ, 5+1 Naf. hala um. tráva startovné: 2200 Kč (tým) |
Říčany, Školní 2400/2 | 13:30 hod | 1. místo |
So | 23.3.2024 8:00 hod |
TURNAJ, 5+1 Naf. hala um. tráva startovné: 2200 Kč (tým) |
Říčany, Školní 2400/2 | 7:40 hod | 3. místo |
Ne | 31.3.2024 | TURNAJ, 5+1 venku um. tráva startovné: 1500 Kč (tým) |
Lázně Bohdaneč, Kosinova. | 5. místo | |
St | 3.4.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. V.Osek |
Sk Sparta Kolín, Brankovická 1216 |
16:30-16:40 hod | Kolín-V.Osek 16:3 |
So | 13.4.2024 14:15hod |
MIMILIGA startovné: 0 Kč |
Čáslav, Vodranty 1664 | 14:30-14:40 hod | Kolín-Čáslav 5:2 Kolín - Vlašim 1:6 Kolín - Roudnice 1:6 |
St | 17.4.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Radim |
Sk Sparta Kolín, Brankovická 1216 | 16:30-16:40 hod | Kolín-Radim 27:0 |
So | 20.4.2024 10:00 hod |
MINILIGA startovné: 0 Kč |
Nymburk, Nad Elektrárnou 1177/29 | 9:30-9:40 hod | Kolín-Čáslav 2:2 Kolín-Nymburk 1:2 Kolín-Roudnice n/L 2:1 |
St | 24.4.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Kouřim |
Kouřim, Ruská | 16:30-16:40 hod | Kouřim-Kolín 4:11 |
St | 1.5.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Býchory |
Sk Sparta Kolín, Brankovická 1216 | 16:30-16:40 | |
So | 4.5.2024 15:00 hod |
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ. Čáslav |
Čáslav, Vodranty 1664 | 14:30-14:40 hod | |
Po | 6.5.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Český Brod |
Český Brod,Sokolská 895 | 16:30-16:40 hod | |
So | 11.5.2024 16:00 hod |
MINILIGA. Čáslav |
Čáslav, Vodranty 1664 | 15:30-15:40 | |
St | 15.5.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Pečky |
Sk Sparta Kolín, Brankovická 1216 | 16:30-16:40 hod | |
So | 18.5.2024 10:00 hod |
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MFK Chrudim |
Chrudim, V Průhonech 685 | 9:30-9:40 hod | |
St | 22.5.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Kolín u10 |
Sk Sparta Kolín, Brankovická 1216 | 16:30-16:40 hod | |
So | 25.5.2024 13:00 hod |
MINILIGA. Čáslav |
Čáslav, Vodranty 1664 | 12:30-12:40 hod | |
Po | 27.5.2024 17:00 hod |
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ. Velim |
Velim, 1. máje 616 | 16:30-16:40 hod | |
DEN | DATUM , ČAS, SRAZ | ZÁPAS | ADRESA | POZNÁMKY | VÝSLEDEK |