Týdenní plán...

Plán na 38-39. týden:

Den Datum Činnost Místo Sraz Čas Pozn.
PO 19.9. MU: FŠ Velký Osek - SK Sparta Kolín Velký Osek 16.30h 17.00h nominace: Kožíšek (G), Buchar, Coubal, Dankanych, Hovorka, Chlumský, Kaleta, Přibyl, Skořepa, Tuláček, Vlk.

dresy: black
Hony,...
ÚT 20.9. TJ SK Sparta Kolín 16.25h 16.30 - 17.45h Hony, Kuky, Jana, Tom.
ÚT 20.9. nábor- šest hráčů na výpomoc SK Sparta Kolín 17.55h 18.00 - 18.45h Coubal, Tuláček, Kaleta, Přibyl, Kožíšek,...

Hony, Kuky, Jana, Tom, Ála.
ČT 22.9. MU: SK Sparta Kolín - Čechie Tuklaty SK Sparta Kolín 16.30h 17.00h nominace: Přibyl (G), Blecha, Kaleta, Skořepa, Tuláček, Dankanych, Coubal, Hovorka, Kopecký, Krajíček, Břichnáč.

dresy: white
Hony,...
23.9. MU: SK Sparta Kolín - Sokol Zásmuky SK Sparta Kolín 16.30 17.00h nominace: Kožíšek (G), Chlumský, Břichnáč,  Blecha, Hovorka, Kopecký, Vlk, Kaleta.

dresy: black
Tom, Jana.
23.9. MU: TJ Kouřim - SK Sparta Kolín Ruská, Kouřim 16.30h 17.00h nominace: Přibyl (G),  Buchar, Krajíček, Dankanych, Skořepa, Coubal, Tuláček.

dresy: white
Hony.
SO 24.9. Krajská soutěž přípravek Nad Elektrárnou 1177, Nymburk 8.30h 9.00 - 11.00h nominace: Přibyl (G), Blecha, Břichnáč, Buchar, Chlumský, Kaleta, Kopecký, Krajíček, Skořepa, Tuláček.

dresy: black
Hony, Tom, Jana.
             
PO 26.9. ATJ SK Sparta Kolín 16.55h 17.00 - 18.00h Markéta
ÚT 27.9. TJ SK Sparta Kolín 16.25h 16.30 - 18.00h Hony, Kuky, Jana, Tom.
ST 28.9. MU: SK Český Brod A - SK Sparta Kolín A Český Brod 16.30h 17.00h nominace: Kožíšek (G), Blecha, Břichnáč, Dankanych, Hovorka, Chlumský, Skořepa, Tuláček, Vlk, Kaleta, Přibyl.

dresy: black

Hony, Tom, Jana.
ČT 29.9. TJ SK Sparta Kolín 15.55h 16.00 - 17.30h Hony, Kuky, Jana, Tom.
             
PO 3.10. ATJ SK Sparta Kolín 16.55h 17.00 - 18.00h Markéta

 

Nejlepší docházka na TJ v sezóně 2021/22:

Jméno Za měsíc %
Coubal, Hošek, Kaleta, Kožíšek, Skořepa, Tuláček. červen 2022 100%
Dankanych, Chlumský, Krajíček, Tuláček. květen 2022 100%
Coubal, Dankanych, Hošek, Kaleta, Krajíček, Šitych, Vlk. duben 2022 100%
Přibyl březen 2022 100%
Kaleta, Kožíšek. únor 2022 100%
Dankanych. leden 2022 100%
     
Kaleta, Kopecký, Tuláček. prosinec 2021 100%
Coubal, Kožíšek. listopad 2021 100%
Kaleta, Šitych, Tuláček, Vlk. říjen 2021 100%
Coubal, Dankanych, Kaleta, Kožíšek, Skořepa, Šitych, Tuláček. září 2021 100%

 

Ovocná liga:

Dodavatel Průšvih Datum průšvihu Ovoce přinese: Pozn.
Maty Buchar pozdě na srazu 18.6. upřesníme  
Maty Buchar pozdě na srazu 19.6. upřesníme  
Fanda Vlk pozdě na srazu 4.9. upřesníme  
Maty Buchar pozdě na srazu 4.9. upřesníme  
Ondra Pígl pozdě na srazu 4.9. upřesníme  
Maty Buchar nechal lahev v šatně 17.6. upřesníme  
Bogy Dankanych nechal lahev v šatně 17.6. upřesníme  


 

Dovednostní soutěž o Zlatou plaketu:

Soutěž o nejlepší: Datum záhajení Vyhodnocení Jméno Bodů
Ronaldo Skills 2022
1) skill Ronaldo Chop
2) skill Double Tap
3) skill Step Over
4) skill CR Cut
5) skill Double Touch
1.3.2022 24.8.2022







1) David Chlumský

2) Teo Kopecký

3) Petr Skořepa

4) David Hošek

5) Marek Tuláček, Denis Krajíček

 


220


218


212


189


188
Strongman- nejdelší plank 1.1.2021 26.8.2021 Vlk Fanda

Chlumský David
Krajíček Denis
10 minut
7,01 minut
3,15 minut
Skill- The Rainbow Flick
www.youtube.com/watch?v=aQtcAwE4xHA
1.9.2020 27.10.2020    
Skokan roku part 2. (2 min. švihadlo) 1.1.2020 19.8.2020

Šitych Petr

Skořepa Petr

Chlumský David

Coubal Filip

Kopecký Teo

353


252


213


198

191
Nožičky bez dopradu 1.5.2020 18.8.2020

Hošek David

Chlumský David

Skořepa Petr

Hovorka Filip 

Kopecký Teo

57


54



42


36


33
Skokan roku (2 min. švihadlo) 11.11.2019 14.1.2020 Skořepa Petr

Hošek David

Kopecký Teo

Šitych Petr

Chlumský D.
198


195

189


165

125
Klička za patou L+P
 
25.9.2019 31.10.2019 Hošek David
Kóžíšek A.
Chlůmský D.
Tuláček Mary
Vlk Fanda
118
116
110
103
89
De Bruyne, jednostranné prohození, L+P 10.5.2019 20.6.2019 Teo Kopecký

David Chlumský

David Hošek
63

61


60
nejlepší Zidanovku 11.2.2019 9.5.2019 David Chlumský

Petr Skořepa

Teo Kopecký
105


104


97