TJ Svitavy - SK Sparta Kolín 0:1(0:3)
Sestava Kolína : Hurt; Foršt, Čáp, Stárek ; Zeman, Žilka, Pluhař, Jahoda(71´Bárta), Majer(46´Soukup); Koutský(82´Žemba), Němec
STŘELCI: 23. Stárek Matyáš, 74. Zeman Lukáš, 82. Němec Vojtěch

Úroveň zápasu ovlivnil vítr a menší rozměry náhradního hřiště. Přes několik šancí domácích to nakonec byli hosté, kteří se radovali ze zisku povinných bodů.

SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad 3:2(2:1)
Naše sestava : Fejfar; Krupka(46´Řehák)Soukup, Čáp, Foršt(74´Stárek); Zeman, Žilka, Čáslava(46´Pluhař), Žemba(46´Jahoda); Koutský, Němec(75´Majer)

STŘELCI: 8. Čáp Filip, 24. Němec Vojtěch, 85. Stárek Matyáš - 6. Lískovec Martin, 83. Holan Jaroslav

Oproti zápasu s Čáslaví doznala sestava domácích několika změn. Domácí ale začali zbytečně nervózně. V 6 minutě obrana reagovala pozdě na rychlý útok Vyšehradu a Fejfar již brance nezabránil 0:1. V 8 minutě prodloužil rohový kop Sparty Koutský a Čáp se hlavou mýlí jen málokdy 1:1. Domácí se mohli zklidnit, navíc ve 24. minutě Němec předskočil hostujícího obránce a chytře posunul kolem vybíhajícího brankáře 2:1. Ve hře ale i potom něco skřípalo, byla plná nepřesností, Fejfarovi několikrát vypadl míč z rukou. Změně projevu nepomohlo ani trojnásobné střídání v poločase a 7 minut před koncem přišel zákonitý trest, Vyšehrad vyrovnal. 5 minut před koncem zahrávali domácí přímý kop a odražený míč do branky dorazil dobře postavený Stárek 3:2.

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 4:2(0:2)
Naše sestava : Fejfar; Soukup, Čáp, Stárek, Řehák(K); Zeman(89´Čáslava), Pluhař(87´Foršt), Majer, Jahoda(73´Bárta); Koutský(89´Krupka), Němec(89´Žemba).
STŘELCI: 50. Němec Vojtěch, 53. Žilka Jan, 58. Němec Vojtěch, 82. Zeman Lukáš - 10. Šejvl Filip, 19. Soukup Marek (vl.)

V 8 minutě dostal kolmou přihrávku hostující Šejvl a neúmyslně fauloval Čápa, který měl k míči blíž. Čáp upadl, ale rozhodčího Haleše to nechalo v klidu. Nechal pokračovat a Šejvl prostřelil Fejfara. V klidu to ale nenechalo domácího trenéra Pluhaře, který za kritiku rozhodčího vyfasoval červenou kartu. V 19 minutě bylo ještě hůř. Po závaru před domácí brankou a nastřelené tyči se míč od Soukupa odrazil do vlastní branky 0:2. Ve zbývajícím čase do poločasu se příliš nehrálo, hra byla často přerušovaná a hosté nikam nespěchali.
Do druhého poločasu nastoupila jiná Sparta. V 50 minutě po krásné přihrávce utekl Němec a snížil na 1:2. Za 3 minuty zahrával přímý kop Žilka a krásně obstřelil zeď 2:2. Za dalších 5 minut se z rychlého protiútoku znovu prosadil Němec a gólový příděl uzavřel 8 minut před koncem Zeman, který ve skluzu dorazil Žilkovu přihrávku z levé strany 4:2.

MFK Chrudim - SK Sparta Kolín 3:2(1:1)
Přípravný zápas hraný v Zaječicích.

RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Sparta Kolín 1:1(1:1)
Naše sestava : Hurt; Soukup, Čáp, Stárek(58´Krupka), Řehák(K); Zeman(46´Bárta), Pluhař, Majer, Foršt(46´Jahoda); Koutský, Němec(77´Žemba).
STŘELCI: 19. Nýč Tomáš - 41. Pluhař Ondřej

Kolín chtěl odčinit porážku s Bohemians, ale Cidlina je velmi dobrý soupeř.  Zápas byl vyrovnaný a opatrný z obou stran. V 19 minutě odkryli kolínští levou stranu obrany a to se jim vymstilo. Cidlina toho využila , Nýč naběhl nikým neatakován a tváří v tvář nedal vybíhajícímu Hurtovi šanci 1:0. Sparta se celkem rychle oklepala a ve 41 zásluhou prudké střely Pluhaře vyrovnala. Ve druhém poločase měli mírnou převahu domácí a tři jejich šance zlikvidoval dobře chytající Hurt.

SK Sparta Kolín - CU Bohemians Praha 1:3(1:2)
Naše sestava : Hurt; Soukup, Čáp, Stárek(59´Krupka), Řehák(K); Zeman, Pluhař(72´Žemba), Majer(59´Foršt), Žilka; Koutský(72´Čáslava), Němec(62´Jahoda)

STŘELCI: 24. Zeman Lukáš-9. Haushofer Roman, 20. Haushofer Roman, 52. Liška Tomáš

Domácí si na Klokany po posledních dobrých výkonech věřili. Nastoupili ale přece jen s přílišným respektem.V 9´minutě vypadl z ruky míč Hurtovi a Haushofer to měl snadné 0:1. Stejný hráč se prosadil i ve 20´minutě. Centr z přímého kopu Hurt vyrazil a nikdo z obránců nebyl schopný odkopnout do bezpečí 0:2. Pak se domácí osmělili. Po levé straně hezky zatáhl Žilka , jeho centr si krásně zpracoval Zeman a z hranice pokutového území vymetl pravou šibenici branky Bohemians. Hosté si udržovali mírnou převahu. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, když však Liška v 52´minutě přidal třetí branku, bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí prohráli, ale byla to prohra se vztyčenou hlavou!

Viktorka Žižkov - SK Sparta Kolín 2:3(1:1)

Naše sestava : Fejfar; Soukup, Čáp, Stárek; Řehák(K), Pluhař, Jahoda, Zeman, Majer; Koutský(62´Bárta), Němec(81´Čáslava)
STŘELCI: 45. Edrees David, 90. Novák Jan - 20. Němec Vojtěch, 67. Zeman Lukáš, 90. Jahoda Ondřej
Základní sestava Kolína byla vyztužena Lukášem Zemanem, navrátilcem z Pardubic. Během prvních 30 minut se domácí Viktorka dostala na polovinu Kolína jen sporadicky, navíc se ve 20 minutě pohotově prosadil Němec, který trefil míč kolem vybíhajícího brankáře 0:1. V poslední čtvrthodině první půle domácí třikrát překonali ofsajdovou past Kolína šikovnými průnikovými přihrávkami a protože se z nich Kolín nepoučil, ta poslední skončila vyrovnávajícím gólem 1:1. Druhá část hry opět patřila kolínské Spartě a logicky z toho pramenila druhá branka. Nejlépe se v pokutovém území zorientoval nový hráč Zeman, který tak korunoval svůj neúnavný výkon 1:2. Viktorka hrála velmi důrazně a vsadila vše do útoku. Po uplynutí normální hrací doby nezastavili kolínští křídelního útočníka Viktorky a z jeho centru přišla pohroma 2:2. Sparta se nevzdala a po rozehrávce šla do rychlého útoku, který podpořil Patrik Čáslava. Jeho přihrávku proměnil v rozhodující gól Jahoda !

SK Sparta Kolín - Admira Praha B 5:0(3:0)
Naše sestava : Hurt; Fíla, Čáp, Soukup; Řehák(77´Bárta), Pluhař(66´Majer), Stárek, Koutský(79´Barabáš), Žilka; Jahoda(77´Žemba), Němec(79´Krupka)
Střelci: 4. Koutský Petr, 8. Žilka Jan, 13. Jahoda Ondřej, 60. Koutský Petr, 75. Němec Vojtěch
Hra byla na stejně dobré úrovni, jako proti Třebeši, domácí navíc přidali i střeleckou produktivitu. Ve 13 minutě za stavu 3:0 bylo o osudu utkání rozhodnuto.

SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš 0:1(0:0)

Naše sestava : Fejfar ; Foršt(60´Krupka), Stárek, Soukup; Řehák, Pluhař(80´Majer),Fíla(66´Barabáš), Žilka, Koutský(80´Žemba); Jahoda(66´Bárta), Němec.
Předvedená hra byla podstatně lepší než v Náchodě. Jen ty góly chyběly.

FK Náchod - SK Sparta Kolín 5:1(3:0)

Naše sestava : Fejfar ; Foršt(60´Krupka), Koutský, Soukup; Řehák, Pluhař, Majer(46´Fíla), Žilka, Žemba(46´Stárek); Jahoda(46´Bárta), Němec.Branky : 3. Čejchan Adam, 28. Lukáš Ondřej, 44. Váňa Oliver, 68. Doucek Denis, 73. Žahourek Jan 63. Koutský Petr

Znovu se potvrdilo, že se v Náchodě body získávají těžko. Zbytečný gól v úvodu zápasu posadil do sedla domácí. Když dal Kolínu naději svojí brankou Koutský, přišlo zaváhání Fejfara a bylo dokonáno.

SK Sparta Kolín - SK Střešovice 1911  2:0 (1:0)

Naše sestava : Hurt; Krupka, Čáp, Fíla(85´Žemba); Řehák, Pluhař, Majer(61´Bárta), Koutský, Jahoda(85´Stárek); Barabáš(46´Soukup), Němec(80´Foršt)

ČK 68´Čáp

Branky : 11. Majer Ondřej, 63. Jahoda Ondřej

Střešovice nehrály špatný fotbal a hrozily hlavně z rychlých brejků. Když jsme vstřelili druhou branku a zdálo se, že bychom mohli hrát v klidu, přišla chyba ve středu hřiště, kterou za pomoci nedovoleného zákroku řešil Čáp. Rozhodčí Gunitš ho ocenil červenou kartou a drama pokračovalo...

TJ Praga Praha - SK Sparta Kolín 2:4 (0:1)

Naše sestava : Hurt; Foršt(72´Žemba), Čáp, Soukup; Řehák, Pluhař(66´Bárta), Majer(72´Fíla), Koutský(85´Krupka), Žilka; Barabáš(46´Jahoda), Němec  Branky : 52. Prokop Marek, 75. Prokop Marek 24. Němec Vojtěch, 47. Pluhař Ondřej, 66. Jahoda Ondřej, 86. Žilka Jan

První mistrovský zápas nové sezóny byl plný bojovné hry s množstvím chyb. Houževnatý soupeř se nevzdával a zlomila ho až branka Žilky 4 minuty před koncem.