MU, PU, turnaje,..P

2.10.2022 Radim
Zúčastnili první společné akce. Byl to turnaj minipřípravek v Radimi. Musím říct, že kluci se uvedli velmi dobře. Kritériem tohoto turnaje bylo počet vstřelených branek, ne, jak je zvykem vítězství, remízy či prohry. A v tomto měřítku jsme se stali vítězi turnaje. Takže skvělá práce, hoši, jen neusnout na vavřínech a makat dál.... Překvapením bylo pro mě, jak žila zápasy střídačka i rodiče. Díky za to. To je na tom fotbale nejkrásnější, RADOST ZE HRY. 
 
9.10.2022 Veltruby
Tentokrát jsme vyrazili úplně všichni, rozdělili kluky do dvou týmů, aby si zahráli všichni. Někteří byli zkušenější o účast na minulém turnaji a někteří jeli poprvé. Jeden tým byly Žluté včeličky a druhý Červení. Radost ze hry byla opravdu velká, emoce tryskaly , někteří neunesli příval inkasovaných gólů, ale to k tomu patří.. Jsou to určitě budoucí vítězné typy.... Žlutí skončili na čtvrtém místě a Červení devátí. Tento turnaj byl také zajímavý tím, že jsme tam poztráceli a zapoměli všechno možný..... 
 
 
23.10.2022 Dobřichov
Na tento turnaj jsme opět vyrazili se dvěma týmy a hlavně uz s tradičními kolínskými barvami dresů. Vzhledem k tomu, že se prihlásilo deset týmů, byl turnaj rozlosován do dvou skupin. Modří skončili ve své skupině na 1.-2. místě, černobílí obsadili ve svojí skupině druhé místo. Snažili jsme se tentokrát kluky rozdělit tak, aby byly oba týmy vyrovnané. A to se, myslím, docela povedlo. Nutno ještě dodat, že už je vidět mírný výkonostní posun našich malých fotbalistů, což potěší. Zároveň to byl poslední letošní turnaj venku, příště už budeme hrát v hale. 
 
 
6.11.2022 Český Brod 
Poslední letošní vystoupení pod širým nebem naši borci sehráli na stadionu v Českém Brodě. Za účasti dvou týmů domácích a fotbalistů Kouřimi, jsme za téměř zimního počasí sehráli šest zápasů. Všechny naši malí fotbalisté vyhráli a se 72 vstřelenými brankami turnaj vyhráli. Gratulace !!!!!
 
 
13.11.2022 Kolín
První letošní halový turnaj jsme sehráli v nově postavené krásné hale v Kolíně pod záštitou OFS Kolín. Přihlásili jsme dva týmy, ovšem účast byla tak na jeden tým. Nicméně jsme kluky hodili do vody a oni se s tím popasovali skvěle. Tým černobílých turnaj vyhrál a ani modří nezůstali pozadu a obsadili třetí místo. Kluci zaslouží obdiv a graulaci k parádním výkonům  
 
 
17.11.2022 Chvaletice
 
V tento sváteční den jsme místo pravidelného tréninku sehráli přátelský zápas s týmem Chvaletic. Kluky jsme rozdělili do dvou týmů a domlůuvili se, že budeme hrát na třetiny o délce 15 minut. Poslední třetina nakonec trvala skoro hodinu..... Tým Chvaletic je dlouhodobě v mládežnických kategoriích kvalitním mužstvem. Proto polovina z nich již hraje okresní soutěže FAČR. Bylo to po celou dobu znát, že kluci potkali velmi kvaltního soupeře, ale jak se říká ,,těžkými zápasy rosteš". Soupeř na nás ,,nastoupil" a kluci se s tím nedokázali vyrovnat. Postupem času ale začali přijímat hru soupeře a snažili se jim vyrovnat . V druhé polovině zápasu jsme již hráli celkem vyrovnanou hru. Důležité bylo, že kluci po těžkém začátku zápas v hlavách nezabalili a začali s klukama z Chvaletic hrát  otevřenou hru. Jen tímto způsobem se budeme zlepšovat. 
 
27.11.2022 Kolín 
 
Tento turnaj nás rozhodně nezastihl v dobrém rozpoležení, ale není každý den posvícení. Začínalo se o hodinu dříve, takže brzké vstávání sehrálo asi svojí roli, těžko říct. Trochu mi to přišlo, jako když začínáme znovu od začátku. Minimum kolektivní spolupráce, málo přihrávek, snaha vzít to jen na sebe, netrefování prázdné brány z metru, střelba ve stylu kam stojím, tam vystřelím. prostě se na jednu stranu poučit z chyb a na druhou stranu na tento turnaj rychle zapomenout. 
 
3.12.2022 Lázně Bohdaneč
 
Velmi kvalitně obsazený halový turnaj mladších přípravek, kde mimo jiné byli našimi soupeři týmy FC Hradec Králové, FK Pardubice, MFK Chrudim.... Před turnajem jsem si říkal, že to bude pro naše kluky škola života. Kluci se s tím poprali naprosto skvěle. Jeden tým turnaj vyhrál a druhý obsadil šesté místo. O tento velký úspěch se zasloužili všichni kluci, kteří na turnaj do Bohdanče přijeli. Díky hoši, dobrá práce. . 
 
11.12.2022 Kolín
 
Poslední turnaj roku 2022 jsme odehráli v Kolíně, netradičně v odpoledních hodinách. Kluci podali slušné výkony a tak umístění týmů na třetím a čtvrtém místě, bylo odpovídající předvedené hře. Děkuji všem za spolupráci v tomto kalendářním roce a přístí rok 2023 sportu zdar a kolínskému fotbalu zvlášť. 
 
 
15.1.2023 Kolín 
 
Po vánoční přestávce jsme vyrazili na dva turnaje najednou. Jedna polovina odehrála tradiční turnaj v Kolíně, příležitost dostali kluci, kteří se zatím tolik neprosazují. Své šance se chopili dobře a ostudu neudělali. Skončili na šestém místě a patří jim chvála. 
 
 
 15.1.2023 Zákupy
 
 Druhá polovina vyrazila na výlet do Zákup, kde se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje. Kluci se slavnějších klubů a skončili na krásném čtvrtém místě. Asi největší radost udělal skalp týmu Slovanu Liberec. Zde jsou jejich výsledky. SK SK  - Varnsdorf A 0.13, Ústí n/l. A  6:11, Česká Lípa 6:3, Hostomice 13:0, Varnsdorf B 4:6, Mimoň 6:2, Slovan Liberec 6:3, Slovan Vesec 7:4, Ústí n/L. B 6:3