__________________________________________________________________________________________________________________________________

1.12.2019, MU: Kolín - Roudnice nad Labem  4:4 (2:1, 0:2, 2:1)
Sestava: Kolář, Malinovský - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Kolín - Roudnice    2:1  (3' Kolář,  23' Medeln      - 27' )
Kolín - Roudnice    0:2  (                                       - 37', 44' )
Kolín - Roudnice    2:1  (77' Riccio, 80' Chábera  - 67' )

17.11.2019, MU: Kolín - Hlinsko  1:16 (0:5, 1:2, 0:9)
3*30 min

Kolín - Hlinsko   0:5 (                       - 12', 19', 20', 22', 23' )
Kolín - Hlinsko   1:2 (56' Medlen(p) - 32', 54')
Kolín - Hlinsko   0:9 (                       - 61', 67', 71', 76', 76', 81',85',86',90')

3.11.2019, MU: Kolín - Viktoria Žižkov  1:10 (0:1, 1:2, 0:7)
3*30 min
Sestava: Kolář - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Šibrava, Štrobich, Vávra

Kolín - V.Žižkov   0:1 (                  - 8' )
Kolín - V.Žižkov   1:2 (53' Jandák - 38', 54')
Kolín - V.Žižkov   0:7 (                  - 65', 66', 70', 77', 78', 88', 89')

30.10.2019, MU: Hradec Králové - Kolín   30:0 (12:0, 8:0, 10:0)
3*30 min
Sestava: Kolář - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Vávra

Viděl jsem sice jen od 50 minuty, ale co jsem slyšel od trenéra tak to bylo stejné i předtím. Strašně nám chyběl pohyb bez míče. Neustále se shováváme za hráče a čekáme jest-li někdo něco nevytvoří. Je zarážející, že někteří po pár minutách nemohou a potřebují střídat, přestože na hřišti jsou v minimálním pohybu. Max byl jediný, který pravidelně zkoušel  a dokázal přejít přes několik hráčů. Maty chytal dobře a spoustě gólům zabránil. Škoda jen, že hodně gólů padlo z dorážky, kde místo toho aby jsme byli u balonu co nejdřív a snažili se ho dostat do bezpečí, tak jen koukáme na soupeře. TT

27.10.2019, MU: Čáslav - Kolín   6:2 (1:0, 3:0, 2:2)
3*30 min
Sestava: Kolář - Dupák, Eiman, Chábera, Jandák, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Šibrava,Štrobich, Vávra - (09) Kroupa, Soukup, Zuska

Čáslav - Kolín     1:0  (17'                    -  )
Čáslav - Kolín     3:0  (38',41',57'(vl.)  -  )
Čáslav - Kolín     2:2  (66',89'              -  80' Kolář, 85' Michnevyč)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme přijeli do Čáslavi.  Po minulém katastrofálním výkonu kdy nejlepší výkon podali kluci z U11 který nás šli jen doplnit jsme byli zvědaví jak si povedeme proti kamarádům z Čáslavi. V mých očích jsme byli celý zápas lepším týmem, byli jsme silnější na balónu, silnější v kombinaci akorát to proměňování šancí. Chci moc poděkovat a pochválit kluky z U11 odvedli velmi dobrou práci. Adam ukázal velkou fotbalovost a hodně zatápěl obráncům soupeře. Skvělý zápas odehrál a patřil k nejlepším hráčům zápasu i Filda Šibrava. Taky moc děkujeme za pomoc. Jinak od nás si zaslouží pochvalu Maty který v bráně čaroval, Davča který vyhrál skoro všechny osobní souboje a k tomu ještě přidal konstruktivní rozehravku, Max přes kterého je skoro nemožné přejít 1v1 a Ráďa který má v sobě neuvěřitelný fotbalový talent. Škoda že se trápíme v zakončení protože dnes jsme měli minimálně na bod. Všem díky za hezký a dobře odmakany zápas. RH

20.10.2019, MU: Kolín - Svitavy  2:29 (1:8, 0:10, 1:11)
3*30 min
Sestava: Plechata(09) - Bareš, Eiman, Jandák, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra, Kožíšek(09)

Kolín - Svitavy  1:8    (28' Medlen - 2',4',9',17',22',23',26',29')
Kolín - Svitavy  0:10  (                   - 37',39',42',46',47',49',50',53',54',60)
Kolín - Svitavy  1:11  (84' Μedlen -  62',63',65',71',72',73',74',79',80',86',90)

Bez komentáře. RH

16.10.2019, PU: Červené Pečky - Kolín   5:10 (2:1, 2:5, 1:4)
30+30+20 min
Sestava: Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Č.Pečky - Kolín     2:1  (15', 16'  -  B:Trnka/Chábera   10' Eiman)
Č.Pečky - Kolín     2:5  (18', 25'  -  B:Štrobich/Bareš    5'+24' Medlen, 6'+18' Eiman, 21' Štrobich)
Č.Pečky - Kolín     1:4  (10'         -  B:Orsák/Trnka        3' Trnka, 9' Riccio, 16' Štrobich, 19' Orsák)

12.10.2019, MU: Ml.Boleslav - Kolín   21:1 (6:0, 7:1, 8:0)
3*30 min
Sestava: Malinovský/Kolář - Bareš, Eiman, Chábera, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Ml.Boleslav - Kolín   6:0 (6', 12', 18', 22', 25', 27'                -  B: Malinovský)
Ml.Boleslav - Kolín   7:1 (35', 37', 41', 44', 45', 48', 51'       -  B: Kolář           6' Chábera)
Ml.Boleslav - Kolín   8:0 (70', 71', 75', 75', 79', 87', 88', 89' -  B: Malinovský)

V Mladé Boleslavi jsme odehráli další mistrák. Soupeř na nás vletěl od první vteřiny a celý zápas nás válcoval. Mrzí mě, že na tréninku se učíme nějaké věci a v zápase to absolutně neplníme a ani se o to nepokousíme. Těžko po takovém zápase chválit, ale Maty v bráně zachytal skvěle a Davča s Maxem se soupeři vyrovnali a hráli dobře. Ostatní podali velmi slabý výkon a někteří dokonce hodně špatný výkon. RH

6.10.2019, MU: Kolín - Trutnov  3:10 (1:2, 1:3, 1:5)
3*30 min
Sestava: Malinovský - Bareš, Eiman, Chábera, Kolář, Medlen, Michnevyč, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Kolín - Trutnov   1:2 (2' Bareš    -  14', 28')
Kolín - Trutnov   1:3 (59' Vávra  -  42', 55', 56')
Kolín - Trutnov   1:5 (68' Eiman -  66', 76', 81', 90', 90')

Další mistrovské utkání na domácí půdě proti Trutnovu jsme začali velmi dobře. Prvních deset minut jsme hráli výborně. Potom se hra vyrovnala a jak je naším zvykem tak jsme asi nezaslouženě první třetinu o gól prohráli. Od druhé třetiny byl soupeř lepší a zaslouženě zápas dovedl do vítězného konce. Chválím celý tým ale Maty, Filda a Max zaslouží opravdu velkou pochvalu. Dobrý zápas odchytal i Míša v bráně. RH

2.10.2019, OndrášovkaCup
20 min
Sestava: Kolář - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka

Kolín - Český Brod   0:2
Kolín - Povltavská    1:5  (Štrobich)
Kolín - Čáslav          1:7  (Riccio)
Kolín - Kutná Hora   1:2  (Medlen)

Nemá cenu nic hodnotit. Absolutní propadák ve všech směrech. RH

28.9.2019, MU:  Chrudim - Kolín   9:1 (3:1, 3:0, 3:0)
3*30 min
Sestava: Kolář/Malinovský - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák 1x, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Další mistrovské utkání v Chrudimi pro nás nedopadlo moc dobře. Kromě první třetiny byl soupeř lepší a zaslouženě vyhrál. Kdyby jsme na začátku utkání proměnili dvě 100% šance a vedli jsme tak utkání mohlo vypadat jinak ale na kdyby se nahraje. Mrzí mě že dáváme hrozně málo branek i když si šance vytváříme, tak to co my neproměníme to někdy zůstává rozum stát. Skvělý zápas odehrál Max a zaslouží opravdu velkou pochvalu. Malinkou pochvalu zaslouží i Filda, David, Luky a Dupy. Snad příští zápas odehrajeme lépe. RH

22.9.2019, MU:  Kolín U12 - Pardubice   2:20 (0:5, 0:8, 2:7)
3*30 min
Sestava: Kolář/Malinovský 1x - Bareš, Eiman 1x, Chábera, Jandák, Kubíček, Medlen, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra

Po dobrém výkonu v minulém zápase ve Vysokém Mýtu nás čekal na domácí půdě zatím stoprocentní tým z Pardubic. Výsledek hovoří jasně ale musím vyzdvihnout náš výkon v první třetině. Sice jsme ji prohráli 5:0, ale kdo se byl na zápas podívat, tak mi určitě dá zapravdu, že výsledek neodpovídal předvedené hře. Za první třetinu jsme šli pětkrát sami na brankáře. Musím za první třetinu kluky fakt pochválit. Plnili si přesně svoje úkoly podle mě jsme i lépe kombinovali než soupeř. Vyhrávali jsme osobní souboje a i rychlostně někteří naši hráči v zápase vynikali. Bohužel soupeř nás trestal úplně ze všeho. Skvělý zápas odehrál opět Davča s Ráďou. Velkou pochvalu zaslouží i Max. Škoda že Fildovi došli brzo síly protože v týdnu byl nemocný ale i tak zahrál docela dobře. A malinkou pochvalu zaslouží Aless, Maty, Mára a Kuba E. Ostatní musí hodně přidat. Nebudu jmenovat ale u třech kluků jsme byl hodně nespokojen. Za týden nás čeká Ondrášovka a budu dělat nominaci, takže nominovaný bude kdo si to opravdu zaslouží. RH

19.9.2019, PU:  Kolín U12 - Kolín U11   13:3 (3:0, 5:1, 5:2)
2*30+15 min
Sestava: Malinovský - Bareš, Jandák 2x, Kolář, Kubíček 1x, Medlen 2x, Orsák, Riccio 2x, Štrobich 4x, Trnka 1x, Vávra, Tomáš

15.9.2019, MU:  SK Vysoké Mýto - Kolín  7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
3*30 min
Sestava: Kolář - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák 1x, Kubíček, Malinovský, Medlen 1x, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Vávra

Další mistráček nás čekal ve Vysokém Mýtu. Musím říct že dlouho jsem neviděl tak hezké hřiště. Kluci k zápasu přistoupili úplně jinak než k poslednímu a celkový náš projev byl super. Soupeř byl hodně kvalitní ale celý zápas měl s náma problémy a kdyby jsme lépe řešili protiútoky a zakončení mohlo být drama do poslední minuty.Bohužel nám nevyšli poslední 3 minuty druhé třetiny, kdy jsme dostali 3 branky.Musím ale uznat že nás po celý zápas držel v bráně skvělý Maty. Byl jsme nadšený z přístupu všech kluků, kdy se celý zápas mezi sebou povzbuzovali a makali jeden za druhého. Byl to zatím náš nejlepší zápas v žákovské lize. Pochvalu si zaslouží úplně všichni ale přeci jen musím vyzdvihnout výkon Davči, který celý zápas byl famózní a na hřišti jsem neviděl lepšího hráče. Díky všem klukům za super zapas. RH

8.9.2019, MU: Kolín - RMSK "Cidlina" Nový Bydžov   3:26 (2:9, 1:13, 0:4)
3*30 min
Sestava: Malinovský/Kolář - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák, Kubíček, Medlen 1x, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich 2x,, Vávra

Těžko se mi hodnotí zápas kde jsme totálně propadli, vyhořeli a nebyli jsme adekvátním soupeřem pro borce z Cidliny. Soupeř nám ukázal jak se hraje fotbal. Jsme smutnej a hlavně pořádně nastvanej z přístupu kluků k zápasu. Neříkám že úplně všichni ale skoro polovina kluků si šla jen zahrát a ne makat pro tym. Takhle se za Kolín nehraje. RH

1.9.2019, MU: Náchod - Kolín    14:4 (2:2, 5:1, 7:1)
3*30 min
Sestava: Malinovský - Bareš, Dupák, Eiman, Chábera, Jandák 2x, Kolář, Medlen 1x, Michnevyč, Riccio 1x, Štrobich, Trnka, Vávra

Další mistrovské utkání jsme odehráli v Náchodě. Musím uznat že borci z Náchoda mají velkou kvalitu. Nám se s nima dařilo držet krok první třetinku, když jsme dvakrát vedli. Potom nám klasicky začali docházet síly a jen díky Míšovi v brance utkání neskončilo větším rozdílem. Byl vidět oproti minulému zápasu pokrok, že pomalu kluci začínají chápat rozestavení a systém hry. Zatím máme bohužel na tenhle způsob hry sílu tak na 40 minut kdy s každým soupeřem hrajeme vyrovnané utkání. Chválím celý tým ale spešl pochvalu dostává Vojťásek. RH

25.8.2019, MU: Kolín - Vlašim    4:11 (2:2, 1:7, 1:2)
3*30 min
Sestava: Kolář, Malinovský - Bareš, Dupák 1x, Eiman, Chábera, Jandák, Kubíček, Medlen 2x, Michnevyč, Orsák, Riccio, Štrobich, Trnka, Vávra 1x, Šibrava

První mistrovské utkání pro nás začalo velmi dobře. Třikrát jsme v utkání vedli, kluci dobře plnili svoje povinnosti, docela dobře kombinovali a soupeře trošku přehrávali. Po 40 minutách zápasu jsme nepochopitelně přestali hrát. Nedrželi jsme si svoje posty a soupeř převzal otěže utkání a jasně nás přehrával. Úplně jsme přestali na hřišti spolupracovat, hrozně dlouho nám všechno trvalo, hráli jsme strašně pomalu, nekombinovali, chodili jsme nesmyslně do třech hráčů a tím jsme zbytečně ztráceli sílu, která nám pak ke konci hodně chyběla. Je před námi strašně moc práce. Doufám že příští utkání odehrajeme lépe. RH

18.8.2019, PU: Roudnice nad Labem - Kolín   18:7 (5:2, 5:4, 8:1)
3*30 min
Sestava: Kolář, Malinovský - Chábera, Jandák 1x, Kubíček, Medlen 2x, Michnevyč, Orsák 1x, Štrobich 3x, Šibrava

13.8.2019, PU: Benešov - Kolín   16:10 (6:1, 5:4, 5:5)
3*30 min
Sestava: Malinovský,Kolář 2x - Bareš 1x, Dupák, Eiman, Chábera 1x, Jandák, Kubíček, Medlen 2x, Michnevyč, Orsák 2x, Štrobich 2x, Trnka