Týdenní plán, novinky, nominace,...

 

Datum Činnost Místo Sraz Čas Pozn.
Út 15.10. TJ Kolín 16:20 16:30-18:00 tráva/UMT 
St 16.10 PU: Č.Pečky-Kolín Červené Pečky 16:30 17:00-18:30  
Čt 17.10. TJ Kolín 16:20 16:30-18:00 tráva/UMT
18.10 TJ Kolín 15:50 16:00-17:30 tráva/UMT
Ne 20.10. MU: Kolín - Svitavy Kolín 9:15 10:00-11:45 nominace: 
             
Út 22.10. TJ Kolín 16:20 16:30-18:00 tráva/UMT
Čt 24.10. TJ Kolín 16:20 16:30-18:00 tráva/UMT
25.10. TJ Kolín 15:50 16:00-17:30 tráva/UMT
Ne 27.10. MU: Čáslav - Kolín Čáslav 9:15 10:00-11:45 doprava vlastní
nominace: 
             


Ovocná liga

Dodavatel Průšvih Datum
průšvihu
Ovoce
přinese
Pozn.
Trnka neměl chrániče na MU 28.9.2019 3.10.2019 splněno
Michnevyč neměl kopačky na TJ 26.9.2019 1.10.2019 splněno
Dupák nepřišel na PU - omluva příšla až po PU 19.9.2019 27.9.2019 splněno
Jandák bez omluvy přišel pozdě na PU 19.9.2019 26.9.2019 splněno
Riccio bez omluvy přišel pozdě na PU 19.9.2019 27.9.2019 slpněno
Vávra neměl chrániče na zápas 8.9.2019 10.9.2019 splněno
Bareš bez omluvy nebyl na TJ 29.8.2019 3.9.2019 splněno


Docházka na TJ

2019 / 2020 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ
Jméno počet  10 11                    
Bareš Marek 7 10                   81
Dupák Matyáš 3 10                   62
Eiman Jakub 9 10                   90
Franc Jakub 7 0                   33
Chábera Filip 9 11                   95
Jandák Vojtěch 10 11                   100
Kolář Matyáš 8 8                   76
Kubíček Jakub 10 6                   76
Malinovský Michal 9 11                   95
Medlen Radek 10 10                   95
Michnevyč Maxim 10 10                   95
Orsák David 10 11                   100
Riccio Alessandro 3 10                   93
Štrobich Šimon 10 11                   100
Trnka Lukáš 9 6                   71
Vávra Daniel 3 11                   100
   
Hošek Roman 10 10                   95
Trnka Tomáš 10 9                   90
Medlen Radek 8 6                   67

 

Docházka na TJ+KTJ

2018 / 2019 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ KTJ
Jméno počet  6+0 7+2 9+4 7+3 2+2 5+3 8+3 8+3 7+1 9+2 5+0 73 23
Bareš Marek 6 5+0 9+0 6+0 2+0 3+0 7+0 5+0 6+0 5+0 3 78 0
Dupák Matyáš 6 4+1 9+3 7+3 1+1 4+2 7+3 7+2 5+0 9+2 2 84 74
Eiman Jakub 6 7+1 8+4 7+2 2+1 5+0 5+0 5+0 7+1 9+0 5 90 39
Franc Jakub 6 7+0 9+0 7+0 1+0 5+0 7+0 8+0 7+0 6+0 5 93 0
Hendrych Václav 1 4+1 9+3 6+1 1+1 3+1 7+1 6+0 4+0 3+0 - 65 35
Chábera Filip 6 7+2 9+4 6+3 2+1 4+2 7+3 8+3 7+1 6+2 4 90 91
Kaura Lukáš 6 7+0 8+0 7+0 2+1 5+0 5+0 7+0 3+0 - - 84 5
Kolář Matyáš 6 7+1 8+2 7+1 0+1 2+0 5+1 8+2 6+0 5+0 3 78 35
Kubíček Jakub 1 7+2 8+4 6+2 0+0 4+1 7+2 4+1 3+0 5+2 1 68 61
Malinovský Michal 5 7+2 9+4 7+3 2+2 4+2 8+2 6+3 7+1 6+0 5 90 83
Medlen Radek 6 7+2 9+2 7+3 2+2 5+1 4+3 8+3 7+0 9+0 4 93 74
Michnevyč Maxim 5 3+0 4+0 6+2 2+2 5+2 6+2 8+3 7+1 8+2 4 79 61
Orsák David 6 7+2 8+4 7+3 2+1 4+2 8+3 6+3 4+0 7+1 4 86 83
Souček Sebastián 6 5+1 9+3 7+2 1+2 4+2 6+2 6+0 - - - 85 60
Trnka Lukáš 6 5+2 9+3 4+2 1+2 4+2 4+2 8+2 7+1 5+1 5 79 74
Jandák Vojtěch - - - - - - - - - 6+0   - -
Štrobich Šimon - - - - - - - - - 7+0   - -
   
Hošek Roman 6 7+1 7+4 7+3 2+1 3+1 4+1 7+0 7+0 9+0 5 88 48
Trnka Tomáš 6 5+2 8+2 6+2 2+2 5+2 6+2 8+2 6+1 8+1 5 89 70
Kos Pavel 6 5+0 6+0 3+0 0+0 5+0 7+0 6+0 5+0 6+0 4 73 0
Souček Martin 6 - - - - - 6+0 4+0 - - - 63 0

 

2017 / 2018 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ KTJ
Jméno počet  10+0 4+3 7+4 6+4 3+2 6+0 7+3 7+3 7+3 6+4 3+1 66 27
Bareš Marek 8 4+1 5+1 6+4 3+2 4 3+2 7+1 7+2 6+2 3+1 85 59
Dupák Matyáš 2 3+0 6+0 4+3 2+1 5 7+1 2+0 7+0 6+3 0+0 67 30
Eiman Jakub 9 1+2 6+2 1+4 2+0 3 2+1 3+1 7+2 6+4 3+1 65 63
Franc Jakub 8 4+3 7+4 2+1 3+1 6 7+3 7+2 7+2 6+4 3+1 91 78
Husák Ladislav - - - - - - - - 3+0 4+0 1+0 67 -
Kaura Lukáš 9 2+2 7+4 5+2 2+2 6 5+1 7+3 7+2 5+3 3+0 88 70
Kolář Matyáš 9 4+3 7+3 6+4 2+2 5 7+3 4+2 6+1 5+0 3+0 88 67
Kos Pavel 8 1+2 3+1 6+1 3+1 6 6+1 2+0 1+0 2+2 0+0 58 30
Malinovský Michal 8 4+3 7+4 6+4 3+2 6 7+3 7+3 7+3 6+1 2+1 95 89
Medlen Radek 8 4+3 6+4 6+4 3+2 6 7+3 7+2 7+3 6+4 2+1 94 96
Michnevyč Maxim 10 4+3 6+3 6+4 3+1 5 7+3 5+2 7+2 3+4 3+1 89 85
Mora Jan 4 4+2 4+2 6+4 2+1 - - - - - - 67 69
Orsák David 4 4+2 4+2 6+4 2+2 4 7+3 7+2 7+1 3+0 3+0 85 59
Posker Rosťa - 3+2 2+1 2+1 3+2 5 4+1 5+1 1+0 - - 61 42
Souček Sebastián - - 7+1 6+4 3+2 6 6+3 5+2 7+2 6+4 3+1 94 86
Trnka Lukáš 8 4+2 6+4 5+1 3+2 6 5+0 7+3 7+2 2+4 3+1 85 70
Kubíček Jakub - - - - - - - - - - 2+0 100 -
Tomáš - - - - - - - - - - 2+0 100 -
   
Hošek Roman 9 4+2 6+2 5+0 2+1 6 3+0 5+0 6+0 6+0 3+0 83 19
Trnka Tomáš 10 4+3 7+3 6+1 3+2 6 7+0 7+2 6+0 6+4 3+1 98 59
Kos Pavel 10 2+2 4+1 6+1 3+1 6 7+1 2+0 6+0 4+0 3+0 77 22

 

tráva/UMT