Týdenní plán, novinky, nominace,...

 

Datum Činnost Místo Sraz Čas Pozn.
St 4.12. TJ  Kolín 16:20 16:30 - 18:00 malá UMT 
6.12. TJ Kolín 15:50 16:00 - 17:30 velká UMT
Ne 8.12. ZL: Junior Praha A Junior Praha
V Úžlabině
10:30 11:10 - 13:00 Auta
venku na UMT
nominace: všichni  (Hošek, Trnka, Medlen)
             
St 11.12. TJ  Kolín 16:20 16:30 - 18:00 malá UMT 
13.12. TJ Kolín 15:50 16:00 - 17:30 velká UMT
So 14.12. TU: Světlá nad Sázavou Komenského 750, Světlá nad Sázavou 9:10 9:00 - 14:00 Auta
hala - sálovky
nominace: Kolář, Chábera, Michnevyč, Orsák, Medlen, Riccio, Trnka (Trnka)
Ne 15.12. ZL: Vršovice A Junior Praha
V Úžlabině
8:20 9:00 - 11:00 Auta
venku na UMT
nominace: všichni (Hošek, Medlen)
             


Ovocná liga

Dodavatel Průšvih Datum
průšvihu
Ovoce
přinese
Pozn.
Riccio bez švihadla na TJ 29.11.2019 11.12.2019  
Malinovský bez švihadla na TJ 29.11.2019 6.12.2019  
Jandák bez švihadla na TJ 29.11.2019 4.12.2019  
Chábera neměl míč na TJ 22.11.2019 27.11.2019 splněno
Štrobich neměl míč na TJ 15.11.2019 20.11.2019 splněno
Trnka neměl chrániče na MU 28.9.2019 3.10.2019 splněno
Michnevyč neměl kopačky na TJ 26.9.2019 1.10.2019 splněno
Dupák nepřišel na PU - omluva příšla až po PU 19.9.2019 27.9.2019 splněno
Jandák bez omluvy přišel pozdě na PU 19.9.2019 26.9.2019 splněno
Riccio bez omluvy přišel pozdě na PU 19.9.2019 27.9.2019 slpněno
Vávra neměl chrániče na zápas 8.9.2019 10.9.2019 splněno
Bareš bez omluvy nebyl na TJ 29.8.2019 3.9.2019 splněno


Docházka na TJ

2019 / 2020 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ
Jméno počet  10 11 12 9               42
Bareš Marek 7 10 11 9               88
Dupák Matyáš 3 10 6 8               64
Eiman Jakub 9 10 12 9               95
Chábera Filip 9 11 9 8               88
Jandák Vojtěch 10 11 6 8               83
Kolář Matyáš 8 8 6 8               71
Kubíček Jakub 10 6 N N               38
Malinovský Michal 9 11 6 7               79
Medlen Radek 10 10 10 9               93
Michnevyč Maxim 10 10 12 8               95
Orsák David 10 11 12 8               98
Riccio Alessandro 3 10 10 8               89
Štrobich Šimon 10 11 11 9               98
Trnka Lukáš 9 6 9 8               76
Vávra Daniel 3 11 12 9               100
   
Hošek Roman 10 10 11 9               95
Trnka Tomáš 10 9 12 9               95
Medlen Radek 8 6 2 3               45

 

Docházka na TJ+KTJ

2018 / 2019 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ KTJ
Jméno počet  6+0 7+2 9+4 7+3 2+2 5+3 8+3 8+3 7+1 9+2 5+0 73 23
Bareš Marek 6 5+0 9+0 6+0 2+0 3+0 7+0 5+0 6+0 5+0 3 78 0
Dupák Matyáš 6 4+1 9+3 7+3 1+1 4+2 7+3 7+2 5+0 9+2 2 84 74
Eiman Jakub 6 7+1 8+4 7+2 2+1 5+0 5+0 5+0 7+1 9+0 5 90 39
Franc Jakub 6 7+0 9+0 7+0 1+0 5+0 7+0 8+0 7+0 6+0 5 93 0
Hendrych Václav 1 4+1 9+3 6+1 1+1 3+1 7+1 6+0 4+0 3+0 - 65 35
Chábera Filip 6 7+2 9+4 6+3 2+1 4+2 7+3 8+3 7+1 6+2 4 90 91
Kaura Lukáš 6 7+0 8+0 7+0 2+1 5+0 5+0 7+0 3+0 - - 84 5
Kolář Matyáš 6 7+1 8+2 7+1 0+1 2+0 5+1 8+2 6+0 5+0 3 78 35
Kubíček Jakub 1 7+2 8+4 6+2 0+0 4+1 7+2 4+1 3+0 5+2 1 68 61
Malinovský Michal 5 7+2 9+4 7+3 2+2 4+2 8+2 6+3 7+1 6+0 5 90 83
Medlen Radek 6 7+2 9+2 7+3 2+2 5+1 4+3 8+3 7+0 9+0 4 93 74
Michnevyč Maxim 5 3+0 4+0 6+2 2+2 5+2 6+2 8+3 7+1 8+2 4 79 61
Orsák David 6 7+2 8+4 7+3 2+1 4+2 8+3 6+3 4+0 7+1 4 86 83
Souček Sebastián 6 5+1 9+3 7+2 1+2 4+2 6+2 6+0 - - - 85 60
Trnka Lukáš 6 5+2 9+3 4+2 1+2 4+2 4+2 8+2 7+1 5+1 5 79 74
Jandák Vojtěch - - - - - - - - - 6+0   - -
Štrobich Šimon - - - - - - - - - 7+0   - -
   
Hošek Roman 6 7+1 7+4 7+3 2+1 3+1 4+1 7+0 7+0 9+0 5 88 48
Trnka Tomáš 6 5+2 8+2 6+2 2+2 5+2 6+2 8+2 6+1 8+1 5 89 70
Kos Pavel 6 5+0 6+0 3+0 0+0 5+0 7+0 6+0 5+0 6+0 4 73 0
Souček Martin 6 - - - - - 6+0 4+0 - - - 63 0

 

2017 / 2018 Celkem
v %
  měsíc 08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 TJ KTJ
Jméno počet  10+0 4+3 7+4 6+4 3+2 6+0 7+3 7+3 7+3 6+4 3+1 66 27
Bareš Marek 8 4+1 5+1 6+4 3+2 4 3+2 7+1 7+2 6+2 3+1 85 59
Dupák Matyáš 2 3+0 6+0 4+3 2+1 5 7+1 2+0 7+0 6+3 0+0 67 30
Eiman Jakub 9 1+2 6+2 1+4 2+0 3 2+1 3+1 7+2 6+4 3+1 65 63
Franc Jakub 8 4+3 7+4 2+1 3+1 6 7+3 7+2 7+2 6+4 3+1 91 78
Husák Ladislav - - - - - - - - 3+0 4+0 1+0 67 -
Kaura Lukáš 9 2+2 7+4 5+2 2+2 6 5+1 7+3 7+2 5+3 3+0 88 70
Kolář Matyáš 9 4+3 7+3 6+4 2+2 5 7+3 4+2 6+1 5+0 3+0 88 67
Kos Pavel 8 1+2 3+1 6+1 3+1 6 6+1 2+0 1+0 2+2 0+0 58 30
Malinovský Michal 8 4+3 7+4 6+4 3+2 6 7+3 7+3 7+3 6+1 2+1 95 89
Medlen Radek 8 4+3 6+4 6+4 3+2 6 7+3 7+2 7+3 6+4 2+1 94 96
Michnevyč Maxim 10 4+3 6+3 6+4 3+1 5 7+3 5+2 7+2 3+4 3+1 89 85
Mora Jan 4 4+2 4+2 6+4 2+1 - - - - - - 67 69
Orsák David 4 4+2 4+2 6+4 2+2 4 7+3 7+2 7+1 3+0 3+0 85 59
Posker Rosťa - 3+2 2+1 2+1 3+2 5 4+1 5+1 1+0 - - 61 42
Souček Sebastián - - 7+1 6+4 3+2 6 6+3 5+2 7+2 6+4 3+1 94 86
Trnka Lukáš 8 4+2 6+4 5+1 3+2 6 5+0 7+3 7+2 2+4 3+1 85 70
Kubíček Jakub - - - - - - - - - - 2+0 100 -
Tomáš - - - - - - - - - - 2+0 100 -
   
Hošek Roman 9 4+2 6+2 5+0 2+1 6 3+0 5+0 6+0 6+0 3+0 83 19
Trnka Tomáš 10 4+3 7+3 6+1 3+2 6 7+0 7+2 6+0 6+4 3+1 98 59
Kos Pavel 10 2+2 4+1 6+1 3+1 6 7+1 2+0 6+0 4+0 3+0 77 22

 

tráva/UMT