Co nás čeká...

Sezóna 2024/2025
 

PU pro vytížení všech hráčů budou v průběhu soutěže doplňována!!!

 
Den Datum Činnost Místo                    Čas  Pozn. Výsledek
so 20.7. PU Sparta Kolín  9.00 Sparta Kolín - Admira Praha  
ne 28.7. PU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - Havlíčkův Brod  
so 3.8. PU Humpolec 12.00 Humpolec - Sparta Kolín  
st 7.8. soustředění Samopše odj.cca 13h PU Vlašim od upřesníme  
čt 8.8. soustředění Samopše   nohejbalový turnaj + testy  
9.8. soustředění Samopše   sjíždění Sázavy  
so 10.8. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - FK Benešov  
so 17.8. MU Náchod 12.00 FK Náchod - Sparta Kolín  
so 24.8. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - FC Tempo Praha  
so 31.8. MU Chrudim 12.00 MFK Chrudim - Sparta Kolín  
so 7.9. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - TJ Sokol Ruprechtice  
so 14.9. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - FC Slavia H.Králové -  
so 21.9. MU Hr.Králové 12.00 FC Hradec Králové -Sparta Kolín  
so 28.9. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - MFK Trutnov  
so 5.10. MU Čáslav 12.00 FK Čáslav - Sparta Kolín  
so 12.10. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - FC Vlašim  
so 19.10. MU Jablonec 12.00 FA Jablonec B - Sparta Kolín  
so 26.10. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - FC Slovan Liberec B  
so 2.11. MU Ústí n. Orlicí 12.00 FK Orlicko - Sparta Kolín  
so 9.11. MU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - RMSK Cidlina  
so 16.11. MU Praha 12.00 FC Háje - Sparta Kolín  
 
Sezóna 2023/2024
 

PU pro vytížení všech hráčů budou v průběhu soutěže doplňována!!!


Den Datum Činnost Místo                    Čas  Pozn. Výsledek
ne 16.7. PU Sparta Kolín 12.30 Sparta Kolín - Teplice  1:4
so 29.7. PU Sparta Kolín 15.00 Sparta Kolín - FC MAS Táborsko  3:5
so 5.8. MU Čáslav 12.15 FK Čáslav - Sparta Kolín  3:1
st 9.8. PU Vlašim 16.30  SC Vlašim - Sparta Kolín  5:9
so 12.8. MU Nymburk 12.15 SK Polaban Nymburk - Sparta Kolín  3:6
so 19.8. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Slavia Hr.Králové 4:3
ne 27.8. MU Náchod 12.15 FK Náchod - Sparta Kolín  2:1
st 30.8. PU Nymburk 18.00 Meteor Praha - Sparta Kolín  4:7
so 2.9. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín -FC Slovan Liberec  1:4
so 9.9. MU Praha 12.15 Bohemians Praha - Sparta Kolín  5:1
út 12.9. PU Poděbrady 17.00 Bohemians Poděbrady - Sparta Kolín  7:6
so 16.9. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - Viktorka Žižkov  7:0
so 23.9. MU Vysoké Mýto 12.15 SK Vysoké Mýto - Sparta Kolín  2:2
so 30.9. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - MFK Chrudim 1:3
so 7.10. MU Trutnov 16.00 MFK Trutnov - Sparta Kolín 1:4
ne 8.10. PU Čakovice 16.30 Avia Čakovice - Sparta Kolín 0:17
so 14.10. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Hr.Králové 1:2
ne 22.10. MU Praha 12.15 FC Tempo Praha - Sparta Kolín 3:1
so 28.10. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Vlašim 8:2
so 4.11. MU Jablonec 12.30 FA Jablonec - Sparta Kolín 1:5
so 11.11. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - Sokol Třebeš 7:1
ne 19.11. PU Sparta Kolín 10.00 Sparta Kolín - Poděbrady 7:1
so 25.11. PU Chotěboř 13.00 Chotěboř - Sparta Kolín zrušeno
ne 3.12. PU Chrudim 16.30 MFK Chrudim - Sparta Kolín zrušeno
ne 10.12. PU Sparta Kolín 15.00 Sparta Kolín - FC Háje   zrušeno
ne 17.12. rozlučka  Cadillac  17.00 bowling  
so/ne 6./7.1. PU volno      
so 13.1. PU  Poděbrady  12.00  Poděbrady - Sparta Kolín 5:4
ne 21.1. PU  Havl.Brod 12.00 FC Slovan Havlíčkův Brod - Sparta Kolín  4:8
so 27.1. PU  Sparta Kolín  15.00  Sparta Kolin - SK Zbraslav 5:4
so 3.2. PU Sparta Kolín 15.00  Sparta Kolín - FC Chotěboř 14:1
ne 11.2. PU Tábor 12.00 FC MAS Táborsko - Sparta Kolín zrušeno
ne 18.2. PU Teplice 12.30  FK Teplice - Sparta Kolín 7:0
so 24.2. PU     volno - jarní prázdniny  
so 2.3. PU Sparta Kolin   15.00  Sparta Kolin - MFK Chrudim 0:4
so 9.3. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín- Polaban Nymburk 2:1
so 16.3. MU Hr.Králové 12.15 FC Slavia Hr.Králové - Sparta Kolín 5:2
so 23.3. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín - FK Náchod 1:5
čt 28.3. MU Liberec 12.15 FC Slovan Liberec - Sparta Kolín 7:1 
so 6.4. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín - Bohemians Praha "B" 0:5
so 13.4. MU Praha 12.15 Viktorka Žižkov - Sparta Kolín 1:4
so 20.4. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto 0:1
so 27.4. MU Chrudim 12.15 MFK Chrudim - Sparta Kolín 7:1 
so 4.5. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín  FK Trutnov 3:3
so 11.5. MU Hr.Králové 12.15 FK Hr.Králové - Sparta Kolín 6:0
so 18.5 MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín - Tempo Praha 0:4
so 25.5. MU Vlašim 12.15 FC Vlašim - Sparta Kolín 1:0
so 1.6. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín - FA Jablonec 3:5
so 8.6. MU Třebeš 12.15 Sokol Třebeš - Sparta Kolín 3:1
so 15.6. MU Sparta Kolin  12.15 Sparta Kolín -FK Čáslav 1:2 
21.6.       ROZLUČKA 07/08  
    PU r.08/09        
st 19.6. PU Kutná Hora 17.00 Sparta K.Hora - Sparta Kolín 3:7
ne 23.6. PU Kolín 17.00 Sparta Kolín - Poděbrady 7:1
st 26.6. PU Lomnice nad Popelkou 18.00  Lomnice n.P./Sparta Kolín 1:3
upřesníme 28.nebo 29.6. PU Kolín   modelový zápas roč. 07,08,09  
 
Sezóna 2022/2023
 

PU pro vytížení všech hráčů budou v průběhu soutěže doplňována!!!


Den Datum Činnost Místo                    Čas  Pozn. Výsledek
so 30.7. PU Sparta Kolín 10.00 Sparta Kolín - Sparta K.Hora  3:1
ne 31.7. PU Semily 10.00 SK Semily - Sparta Kolín  4:1
st 3.8. PU Sparta Kolín 16.30/18.30 Sparta Kolín - FK Poděbrady 11:4
so 6.8. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš  3:1
st 10.8. PU Kondrac 16.30 Union Vršovice - Sparta Kolín  0:15
so 13.8. MU Praha 12.15 FC Háje - Sparta Kolín  2:4
ne 14.8. PU Vyžlovka  16.00 SK Vyžlovka - Sparta Kolín  1:1
so 20.8. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FK Brandýs-Boleslav odloženo 28.9.
so 27.8. MU Praha 12.15 Viktorka Žižkov - Sparta Kolín  1:5
so 3.9. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - Bohemians Praha 1:3
čt 8.9. PU Poděbrady 17.00 Poděbrady - Kolín 4:6
so 10.9. MU Čáslav 12.15 FK Čáslav - Sparta Kolín 2:3
so 17.9. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Slovan Liberec  1;3
so 24.9. MU Hradec Králové 12.15 FC Slavia Hr.Králové - Sparta Kolín  1:3
st 28.9. MU Sparta Kolín 17.15 Sparta Kolín - FK Brandýs-Boleslav  8:1
so 1.10. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - MFK Chrudim 6:2
so 8.10. MU Trutnov 16.00 MFK Trutnov - Sparta Kolín 2:1
so 15.10. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto 4:0
so 22.10. MU Jablonec nad N. 12.30 FA Jablonec - Sparta Kolín 0:0
so 29.10. MU Sparta Kolín 12.15. Sparta Kolín - FK Náchod 3:0
ne 6.11. MU Nový Bydžov 12.15 RMSK Cidlina - Sparta Kolín 1:7
ne 13.11. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Hr.Králové 2:0
so 19.11. PU  Sparta Kolín 11:00  Sparta Kolín - Semily 2:1
ne 27.11. PU Neratovice 16.00 Neratovice - Sparta Kolín 5:4
so 3.12. PU Praha 10.00 Sparta Kolín - Admira Praha 6:6
so  10.12.       PU  Poděbrady  10.00  Poděbrady - Sparta Kolín 2:8
ne 15.1. PU Chrudim upřesníme MFK Chrudim - Sparta Kolín 0:1
so 21.1. PU  Poděbrady uppřesníme  Poděbrady - Kolín  zrušeno 
ne 29.1. PU Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - Neratovice  4:5
so 4.2. PU Tábor 12.00 FC MAS Táborsko - Sparta Kolín  5:3
10.2. PU Nymburk 17.00 Praha Libuš - Sparta Kolín  0:8
so 11.2. PU Teplice 17.00 Teplice - Sparta Kolín  zrušeno
ne 26.2. PU Liberec 11.00 FC Slovan Liberec - Sparta Kolín 6:1
so 4.3. MU Hradec Kr. 12.00 TJ Sokol Třebeš - Sparta Kolín 3:4
so 11.3. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Háje 4:0
po 13.3. PU Sparta Kolín 17.00 Sparta Kolín - FC Velim 17:0
ne 19.3. MU     Brandýs n.L. 12.30 FK Brandýs-Boleslav - Sparta Kolín  0:7
so 25.3. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - Vikrotka Žižkov B  5:1
so 1.4. MU Uhřiněves 15.15 Bohemians Praha B - Sparta Kolín  2:3
so 8.4. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FK Čáslav 4:1
so 15.4. MU Liberec 12.15 FC Slovan Liberec- Sparta Kolín  2:3
so 22.4. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  4:1
so 29.4. MU Chrudim 12.15 MFK Chrudim - Sparta Kolín  2:3
so 6.5. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - MFK Trutnov  0:2
ne 14.5. MU Vysoké Mýto 12.15 SK Vysoké Mýto - Sparta Kolín  3:3
so 20.5. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FA Jablonec B  6:5
ne 28.5. MU Náchod 12.15 FK Náchod - Sparta Kolín  1:1
so 3.6. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - RMSK Cidlina  1:2
ne 11.6. MU Hradec Králové 12.15 FC Hradec Králové B - Sparta Kolín  4:1
so 17.6. PU 08/07 Sparta Kolín 12.00 Sparta Kolín - Střešovice  2:4
ne 25.6. PU 08/07 Sparta Kolín 11.00 Lomnice n.Popelkou- Sparta Kolín  3:3
30.6. PU 07/06 Lošany 17.00 Sparta Lošany - Sparta Kolín  3:8
 
 
Sezóna 2021/2022

Den Datum Činnost Místo                    Čas  Pozn. Výsledek
ne 1.8. PU Humpolec   AFC Humpolec - Sparta Kolín  zrušeno
so 7.8. PU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - FC Slovan Havlíčkův Brod  7:2
st 11.8. MU Praha   TJ Praga - Sparta Kolín 4:5
so 14.8. MU Sparta Kolín    12.15h Sparta Kolín - SK Střešovice 1911 2:3
ne 22.8. MU Náchod 12.15h FK Náchod - Sparta Kolín 4:2
st 25.8. MU Sparta Kolín 18.00h Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš 1:4
so 28.8. MU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - FK Admira Praha B 3:2
so 4.9. MU Praha 12.15h Viktorka Žižkov B - Sparta Kolín 2:3
so 11.9. MU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - CU Bohemians Praha B 2:4
so   18.9. MU RMSK Cidlina 12.15h RMSK Cidlina - Sparta Kolín 10:1
so 25.9. MU     Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - FK Čáslav 0:1
st 28.9. MU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad B 5:0
so 2.10. MU Svitavy 12.15h TJ Svitavy - Sparta Kolín 0:2
so 9.10. MU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto 4:2
so 16.10. MU Vlašim 12.15h FC Vlašim - Sparta Kolín 1:3
so 23.10. MU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - ABC Braník  0:1
so 30.10. MU Trutnov 12.15h MFK Trutnov - Sparta Kolín  2:0
so 6.11. PU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - SK V.Mýto zrušeno
ne 14.11. PU Neratovice 12.15h Neratovice - Sparta Kolín 2:1
so 20.11. PU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kutná Hora - Sparta Kolín 2:6
so 27.11. PU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - MFK Chrudim zrušeno
ne 5.12. PU Tábor bus FC MAS Táborsko Sparta Kolín 4:1
ne 12.12. PU  Poděbrady  12.15h  Poděbrady - Sparta Kolín  
so 18.12. PU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - TJ Sokol Jestřabí Lhota 13:1
so 8.1. PU Sparta Kolín   12.15 Sparta Kolín - Meteor Praha 1:8
so 15.1. PU Sparta Kolín 12.15h Sparta Kolín - FC MAS Táborsko zrušeno
so  22.1. PU Vlašim 12.15h FC Vlašim - Sparta Kolín zrušeno
so 29.1. PU Kutná Hora 14.00h Sparta K. Hora -Sparta Kolín 5:5
ne 6.2. PU Praha 12.00h Meteor Praha - Sparta Kolín zrušeno
ne 20.2. PU Poděbrady 15.15h Poděbrady - Sparta Kolín 4:0
ne 27.2. PU Humpolec bus MFK Chrudim - Sparta Kolín 3:1
so 5.3. PU Havlíčkův Brod 12.15h SK Havlíčkův Brod - Sparta Kolín  1:6
so 12.3. MU Praha 12.15h SK Střešovice 1911 - Sparta Kolín 7:1
so 19.3. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín FK Náchod 1:4
so 26.3. MU Praha 12.15 Admira Praha - Sparta Kolín  2:5
so 2.4. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - Viktorka Žižkov B 2:3
so 9.4. MU Praha 12.15 Bohemians Praha B - Sparta Kolín 9:1
so 16.4. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - RMSK Cidlina 0:5
so 23.4. MU Čáslav 12.15 FK Čáslav - Sparta Kolín 0:2
so 30.4. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - TJ Svitavy 9:0
so 7.5. MU Vysoké Mýto 12.15 SK Vysoké Mýto - Sparta Kolín 3:1
so 14.5. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - FC Vlašim 2:3
ne 22.5. MU Praha 12.15 ABC Braník - Sparta Kolín 2:1
so 28.5. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - MFK Trutnov 8:0
so 4.6. MU Praha 12.15 FK SLavoj Vysehrad B - Sparta Kolín 1:2
so 11.6. MU Sparta Kolín 12.15 Sparta Kolín - TJ Praga  8:1
so 18.6. MU Třebeš 12.15 TJ Sokol Třebeš - Sparta Kolín  4:2
 
Sezóna 2020/2021

Den Datum Činnost Místo Čas  Pozn. Výsledek
so 1.8. PU Sparta Kolín 17.00 Sparta Kolín - Admira Praha 4:1
so 8.8. PU Čáslav 10.00h FK Čáslav - Sparta Kolín 3:3
st 12.8. PU Nymburk 10.00h Motorlet Praha - Sparta Kolín  3:4
čt 13.8. PU K.Hora 18.00h Sparta K.Hora - Sparta Kolín  2:1
so 15.8. PU Libež 10.00h Vlašim- Sparta Kolín  3:5
ne 16.8. PU Benešov 10.00h SK Benešov - Sparta Kolín  5:4
so 22.8. MU Chrudim bus 8.00h MFK Chrudim - Sparta Kolín  10:00h  3:1
so    29.8. MU     Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto  2:3
ne 6.9. MU Cidlina         bus 8:00h RMSK Cidlina - Sparta Kolín 10:00h 2:2
(p.k. 1:4)
so 12.9. MU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš 5:1
út 15.9. PU Sparta Kolín    17.00h Sparta Kolín - FK Mladá Boleslav U14 7:3
so 19.9. MU Vlašim bus 7.45h FC Vlašim - Sparta Kolín 10.00h přeloženo
so 26.9. MU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - MFK Trutnov 2:6
so 3.10. MU Svitavy bus 7.30h TJ Svitavy - Sparta Kolín 10:00h 1:9
so    10.10. MU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - FK Náchod 8:1
so 17.10. MU areál Olympia H.K. bus 10.15h FC Slavia Hr.Králové - Sparta Kolín  12:30h přeloženo
so 24.10. MU Sparta Kolín 10.00h Sparta Kolín - SK Benešov přeloženo
so 31.10. MU Čáslav 10.00h FK Čáslav - Sparta Kolín přeloženo
ne 6.12. PU Čáslav 10.30h FK Čáslav - Sparta Kolín 6:3
ne 13.12. PU Kutná Hora 10.00h K.Hora ml.dorost - Sparta Kolín 2:1
so 19.12. PU Praha upřesníme Admira Praha - Sparta Kolín zrušeno
so 15.5. PU Čáslav 14.00h FK Čáslav - Sparta Kolín 2:5
st 19.5. PU Nymburk 17.30h Meteor Praha - Sparta Kolín 9:3
so 22.5. PU Kolín 10.00h Sparta Kolín - TJ Svitavy 1:2
so 29.5. PU Kolín 10.00h Sparta Kolín - MFK Chrudim 6:4
so 5.6. PU Vysoké Mýto 10.00h SK Vysoké Mýto - Sparta Kolín  3:2
ne 12.6. PU Mladá Boleslav 10:00h FK Mladá Boleslav -Sparta Kolín 4:3
pá    18.6. PU Nymburk 17.00h Polaban Nymburk - Sparta Kolín   
so 26.6. PU Kolín 9.00h Sparta Kolín - FC Háje  

 

Sezóna 2019/2020

Den Datum Činnost Místo Čas  Pozn. Výsledek
so 24.8. MU     Nový Bydžov bus 8.00h RMSK Cidlina - SK Sparta Kolín   4:3
 ne  1.9.  MU  SK Sparta Kolín  11.00h  SK Sparta Kolín - TJ Třebeš   2:1
 so  7.9.  MU  Vlašim  bus 12.30h  FC Vlašim - Sparta Kolín   4:2
 ne  15.9.  MU  SK Sparta Kolín  11.00h  SK Sparta Kolín - MFK Trutnov   6:0
 so  21.9.  MU  Praha  bus 7.45h  FK Dukla Praha - SK Sparta Kolín   9:2
 ne  29.9.  MU  SK Sparta Kolín  11.00h  SK Sparta Kolín - FK Náchod   2:1
 ne     6.10.  PU Neratovice 11.15h Neratovice - SK Sparta Kolín   6:7
 ne  13.10.  MU  SK Sparta Kolín  11.00h  SK Sparta Kolín - SK Benešov   3:5
 so  19.10.  MU  Čáslav  11.00h  FK Čáslav - SK Sparta Kolín   3:1
 ne  27.10.  MU  SK Sparta Kolín  11.00h  SK Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto   3:4
 so  2.11.  MU  Chrudim  bus 7.45h  MFK Chrudim - SK Sparta Kolín   5:1
ne 10.11. PU Kolín 11.45h Sparta Kolín- RMSK Cidlina   6:1
ne 17.11. PU Kolín 11.45h SK Sparta Kolín - FK Čáslav   1:1
so 23.11. PU Kolín 9.30h SK Sparta Kolín - Admira Praha   3:1
ne 1.12. PU Benešov 10.00h SK Benešov - SK Sparta Kolín   4:2
ne 8.12. PU Kutná Hora 10.00h Sparta K.Hora - SK Sparta Kolín   1:10
so 4.1. turnaj Náchod 8.15h 4+1 -10 týmů 8.místo
ne 12.1.    PU     Za Mlýnem 101, Praha Braník 12.00h Viktorka Žižkov - SK Sparta Kolín  3:2
ne 19.1. PU Čáslav 10.30h FK Čáslav - SK Sparta Kolín  3:0
ne 26.1. PU Na Pacích 1044/46
Praha
10.00h Admira Praha - SK Sparta Kolín  7:2
so 1.2. PU N.Bydžov 12.45h RMSK Cidlina - SK Sparta Kolín  0:2
ne 9.2. PU K.Hora       10.00h Sparta K.Hora - SK Sparta Kolín  4:4
so 15.2. PU Neratovice 9.00h Neratovice - Sparta Kolín  2:0
ne 23.2. PU Kolín 11.45h Sparta Kolín -  Vlašim  6:2
po 24.2. PU        Kolín 16.00h U14 - U13 17:1
ne 1.3.. PU Kolín 10.45h Sparta Kolín - FK Nymburk U15  0:3
ne 24.5. PU Kolín upřesníme Sparta Kolín - FK Čáslav 3:6
ne 7.6. PU Kolín 14.00h Sparta Kolín - RMSK Cidlina 3:2
ne 14.6. PU Trutnov 10.00h Trutnov - Kolín 0:3
st 17.6. PU Velim 17.00h Velim U15 - Kolín 2:2
so 20.6. PU Kolín 16.00h Kolín - Benešov 4:1
čt 25.6. PU Kolín 18.00h Kolín - Meteor Praha 4:0
ne 28.6. PU Kolín upřesníme Kolín - Nymburk U15 6:0

 

Den Datum Činnost Místo                    Čas  Pozn. Výsledek
ne 16.7. PU Sparta Kolín 12.30 Sparta Kolín - Teplice  1:4
so 29.7. PU Sparta Kolín 15.00 Sparta Kolín - FC MAS Táborsko  3:5
so 5.8. MU Čáslav 12.15 FK Čáslav - Sparta Kolín  3:1
st 9.8. PU Vlašim 16.30  SC Vlašim - Sparta Kolín  5:9
so 12.8. MU Nymburk 12.15 SK Polaban Nymburk - Sparta Kolín  3:6