14.8.2021, MU:    Sparta Kolín - SK Střešovice 1911   2:3

11.8.2021, MU:    TJ Praga  - Sparta Kolín   4:5

15.5.2021, PU:    FK Čáslav  - Sparta Kolín   2:5

Sestava:    Mašek, Vrba, Tichý, Šimák, Středa, Dvořák,  Ptáček, Stuchlík, Kvasil, Bolard, Šrámek, Helcl, Otradovský,

13.12.2020, PU: Sparta K.Hora ml.dorost (U16+U17) - Sparta Kolín   2:1

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Vrba, Tichý, Šimák, Středa, Dvořák, Materna, Ptáček, Stuchlík, Kvasil, Bolard, Šrámek, Helcl, Otradovský, Novotný V.

6.12.2020, PU: FK Čáslav - Sparta Kolín                                    6:3

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Vrba, Tichý, Šimák, Středa, Dvořák, Materna, Ptáček, Stuchlík, Kvasil, Bolard, Šrámek, Helcl, Kyral, Křapka, Novotný Š.

10.10.2020, MU: Sparta Kolín - FK Náchod                                8:1   (4:1)

2x 40 min.

Sestava:    Mašek, Tobiáš (66.), Vrba (41.), Tichý, Šrámek (41.), Dvořák, Stuchlík, Kvasil, Helcl, Kyral (66.), Otradovský, Novotný V. (41.), , Novotný Š.(41.), Středa

střelci:  3x Dvořák, 2x Novotný Š., Tichý, Kvasil, Tobiáš

3.10.2020, MU:   SK Sparta Kolín - MFK Trutnov                         2:6 (1:0)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš, Vrba (65.), Tichý, Šimák (65.), Dvořák, Ptáček (56.), Stuchlík, Kvasil, Helcl (56.), Kyral (71.), Otradovský, Novotný V. (40.), Křapka (75.), Novotný Š., Středa (75.)

střelci: Dvořák, Novotný Š.

3.10.2020, MU:  TJ Svitavy - SK Sparta Kolín                         1:9  (1:6)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš (40.), Mašek (40.), Vrba, Tichý, Šimák (52.), Dvořák (52.), Ptáček (40.), Stuchlík, Kvasil, Šrámek (40.), Helcl (40.), Kyral, Otradovský, Novotný V. (40.), Křapka, Novotný Š. (40.)

střelci: 4x Vrba, 2x Dvořák, Tichý, Stuchlík, Novotný Š.

15.9.2020, PU:  SK Sparta Kolín - FK Mladá Boleslav U14    7:3

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Vrba, Tichý, Středa, Dvořák, Ptáček, Stuchlík, Kvasil, Šrámek, Helcl, Kyral, Otradovský, Křapka, Fňukal

12.9.2020, MU:  SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš     5:1   (3:0)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš (41.), Mašek (41.) Vrba (41.), Novotný V. (65.), Dvořák, Kvasil, Helcl (41.)  Středa, Novotný Š., Kyral (32.), Šimák (41.), Stuchlík, Otradovský, Bolard (41.),Šrámek (65.), Křapka (32.)

střelci: 2x Novotný Š., 2x Dvořák, 1x Otradovský

6.9.2020, MU:  RMSK Cidlina - SK Sparta Kolín     2:2   p.k. 1:4 (0:2)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš (41.), Mašek (41.) Vrba (41.), Tichý (71.), Novotný V. (41.), Dvořák, Ptáček (41.), Kvasil  Středa, Novotný Š. (41.), Kyral, Šimák (71.), Stuchlík, Otradovský, Bolard (71.), Fňukal (71.)

střelci: Novotný Š., Stuchlík

29.8.2020, MU:  SK Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto    2:3    (1:2)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš (41.), Mašek (41.) Vrba (60.), Helcl (78.), Tichý, Novotný V. (60.), Dvořák, Ptáček (41.), Kvasil (60.), Středa, Křapka (41.), Novotný Š. (60.), Kyral, Šimák (78.), Stuchlík, Otradovský

střelci: Dvořák, Ptáček

22.8.2020, MU:  MFK Chrudim - SK Sparta Kolín    3:1    (1:0)

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek (65.) Vrba, Helcl, Tichý, Novotný (65.), Dvořák, Šrámek (59.), Ptáček (59.), Kvasil, Fňukal (59.), Středa, Křapka, Bolard (59.),

střelci: Dvořák

8.8.2020, PU:  FK Čáslav - SK Sparta Kolín    3:3

2x 45 min.

Sestava:    Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Šrámek, Ptáček, Kvasil, Fňukal, Kyral, Středa, Šimák, Materna, Křapka

střelci: Dvořák, 2x Helc

1.8.2020, PU:  SK Sparta Kolín - Admira Praha   4:1

2x 45 min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Šrámek, Ptáček, Stuchlík, Bolard, Fňukal, Kyral, Středa

střelci: Kyral, Šrámek, Dvořák, Ptáček

Letní přípravu jsme zahájili přátelským zápasem s Admirou Praha. S výkonem v prvním poločase jsem spokojen. Měli jsme převahu, slušně kombinovali a vytvořili si velké množství šancí. Poločasový výsledek 2:0 byl způsoben pouze naší malou produktivitou. V druhém poločase naše tempo polevilo. Nedá se říci, že by nás soupeř přehrával, ale naše jednoduché ztráty, vždy v krátké době po zisku míče, nás stály spoustu sil a obraz hry z prvního poločasu se vytratil. Neustále jsme hrozili rychlými protiútoky, díky čemuž se nám podařilo vstřelit další dvě branky, ale náš herní projev byl těžkopádný, kombinace nepřesná, a proto nemohu být se hrou v druhém poločase spokojen. Je to první zápas a možná se to dá přičíst horkému počasí a malému počtu hráčů, tak příště určitě vydržíme celý zápas.

28.6.2020, PU:  SK Sparta Kolín - SK Polaban Nymburk    6:0

2x 40 min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Šrámek, Materna, Šimák, Ptáček, Stuchlík, Kvasil, Fňukal, Bolard, Kyral, Křapka

25.6.2020, PU:  SK Sparta Kolín - Meteor Praha    4:0

2x 35min.

20.6.2020, PU:  SK Sparta Kolín - SK Benešov    4:1

2x 45min.

Sestava:    Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Šrámek, Materna, Středa, Šimák, Ptáček, Stuchlík, Křapka,

V dnešním ubrečeném dešťovém odpoledni jsme přivítali soupeře z Benešova. Od začátku jsme diktovali tempo hry. Soupeře jsme nepouštěli do žádných velkých akcí, většina míčů končila u skvěle hrající obrany. Včas jsme reagovali a tím eliminovali všechny ofenzivní pokusy Benešova. Celý tým pracoval skvěle dozadu i dopředu. Jen finální fáze nám v prvním poločase trošku pokulhávala. Jediná branka se nám podařila vstřelit po rohovém kopu, kdy se dnes bezchybně hrající Otri, vyšplhal nejvýš a hlavou zavěsil. V druhém poločase jsme začali opět dobře a dokud jsme neprostřídali, herní projev neměl chybu. Bohužel jako téměř v každém zápase, po střídání vždy tempo hry poleví a věci, které dříve fungují, se přestanou dařit. Naštěstí jsme dokázali na kontaktní branku soupeře rychle zareagovat a dvěma dalšími krásnými góly zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Potřebujeme sklidnit mezihru a předfinální fázi a pokud začneme proměňovat šance, budeme neporazitelní :D :D :D Díky. R.

17.6.2020, PU:  FC Velim U15 - SK Sparta Kolín    2:2

2x 45min.

Sestava:    Tobiáš, Mašek, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Šrámek, Materna, Středa, Šimák, Ptáček, Stuchlík, Křapka, Fňukal, Kvasil

Ve středu jsme sehráli přátelské utkání ve Velimi s kluky U15. I přestože soupeř byl skvěle fyzicky vybaven, kluci nezklamali. Z počátku nám silová hra soupeře dělala problémy, ale rychle se kluci adaptovali, dávali míč dřív od nohy a dokázali že i s takovým soupeřem umíme hrát. Jednoduchou hru Velimi, při které šly dlouhé míče rovnou do útoku jsme dokázali chytrým zdvojováním eliminovat a postupně jsme přebrali otěže zápasu do svých nohou. Kluci výborně napadali soupeřovu rozehrávku a chyběla pouze vyšší efektivita. Velká pochvala pro všechny, rozhodně nás soupeř prověřil.

14.6.2020, PU:     MFK Trutnov - SK Sparta Kolín      0:3

2x 40min.

Sestava:    Mašek, Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Šrámek, Materna, Bolard, Středa, Šimák, Ptáček, Stuchlík, Křapka, Fňukal

Navázali jsme na dobrý výkon z minulého zápasu s Cidlinou. Vlažnější první poločas, ve kterém vázla kombinace, chyběla nápaditost, kluci jakoby spali, vystřídal poločas druhý, který jsme jednoznačně ovládli. Samozřejmě nám občas chybí klid v rozehrávce a s tím spojená přesnost, ale alespoň víme, na čem pracovat. Celkově mohu kluky pochválit za nasazení a bojovnost.

1.12.2019, PU:      SK Benešov - SK Sparta Kolín        4:2

23.11.2019, PU:     SK Sparta Kolín - Admira Praha         3:1 (2:0)

2x 40min.

Sestava:    Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Šrámek, Kvasil, Bolard, Středa, Šimák, Stuchlík, Ptáček

17.11.2019, PU:     SK Sparta Kolín - FK Čáslav               1:1 (0:1)

2x 40min.

Sestava:    Mašek, Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Ditrich, Šrámek, Kvasil, Materna, Bolard, Středa, Šimák

10.11.2019, PU:     SK Sparta Kolín - RMSK Cidlina         6:1 (4:0)

2x 40min.

Sestava:    Mašek, Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Ditrich, Šrámek, Kvasil, Kyral, Ptáček, Materna, Bolard, Vasil

2.11.2019, MU:      MFK Chrudim - SK Sparta Kolín         5:1 (1:0)

2x 40min.

Sestava:    Mašek (41.), Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Ditrich (53.),Šrámek (41.), Kvasil (70.), Kyral,
                   Tobiš (41.), Ptáček (41.), Jech (53.), Havlík (70.)

Po smolném utkání s Mýtem jsme se k poslednímu mistrovskému utkání vypravili na horkou půdu prvního mužstva divize starších žáků do Chrudimi. Věděli jsme, že nás nečeká lehké utkání a přihlédneme-li k velké marodce, která nás dlouhodobě trápí, nečekal jsem od zápasu mnoho. Ale opak byl pravdou. V prvním poločase se kluci vyznamenali, aktivně jsme napadali, fyzická připravenost některých našich hráčů, je na výborné úrovni a zápas měl vysoké tempo. Hra se rychle přelévala a branka, kterou jsme inkasovali ve 27 minutě, byla opět z kategorie "náhodných". Bohužel ve všech zápasech se těmto momentům nedokážeme vyhnout a dostáváme se pod zbytečný tlak. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, byli jsme nabuzeni, a z počátku se hra dařila. Bohužel opět přišla jednoduchá ztráta, tři po sobě jdoucí chyby různých hráčů, vedly k inkasování druhé branky a to se nám nesmí stávat. Je to flustrující, i přes slušnou hru, velké nasazení, stále děláme stejné hlouposti, a proto jsme zápas dohráli tak, jak skončil. Soupeř prokázal velkou kvalitu v produktivitě, kdy téměř všechny brejky do naší otevřené obrany potrestal. Pro mě je velkým pozitivem, že snad poprvé jsme v prohraném utkání neinkasovali z rohu :D. Je vidět, že tréninky nejsou zbytečné. Díky. Radek

Máme před sebou celou zimní přípravu, v které nás čeká velké množství přátelských utkání, v kterých doufám doladíme herní věci, které se nám neustále v zápasech opakují.

27.10.2019, MU: SK Sparta Kolín - SK Vysoké Mýto        3:4 (3:1)

2x 40min.

Sestava:   Tobiáš, Helcl, Tichý, Novotný, Otradovský, Dvořák, Vrba, Jahoda,Šrámek (51.), Ptáček, Kyral,
                  Novák (51.),

19.10.2019, MU: FK Čáslav - SK Sparta Kolín        3:1 (1:1)

2x 40min.

Sestava:   Tobiáš, Ditrich (60.), Helcl , Novotný, Otradovský, Bolard (73.), Dvořák, Vrba, Kvasil, Jahoda,Šrámek (66.)
                  Novák (60.), Ptáček (73.), Tichý (66.)

13.10.2019, MU: SK Sparta Kolín - SK Benešov     3:5 (1:3)

2x 40min.

Sestava:   Tobiáš, Ditrich, Helcl (76.), Novotný,Otradovský, Bolard (76.), Dvořák, Vrba, Kvasil, Jahoda, Herout (41.)
                  Šrámek (76.), Ptáček (76.), Materna (41.)

6.10.2019, PU: FK Neratovice - SK Sparta Kolín      6:7 (3:3)

2x 40min.

Sestava:    Tobiáš, Ditrich, Šimák, Šrámek, Materna, Ptáček,Helcl, Novotný,Otradovský, Tichý, Dvořák, Vrba

Tento týden jsme měli od mistrovských utkání pauzu, tak jsme se vydali poměřit síly na přátelské utkání do Neratovic. I v oslabené sestavě kluci utkání zvládli. Herně jsme dominovali, vytvořili jsme si velké množství brankových příležitostí, které jsme opět bohužel neproměnili. Výsledkově to tak nevypadá, ale herně jsme nezklamali, kluci makali, až na vyjímky se nikdo neschovával, a na obrazu hry se to projevilo. Hráči, kteří zklamali v koncovce (oni ví :D), nesmí věšet hlavu a jak píši, již asi po sté, určitě to naše prokletí prolomíme :D. Výborně na postu stopera zahrál Míra a v druhém poločase Véna. Díky.

29.9.2019, MU: SK Sparta Kolín - FK Náchod spolek 2:1  (0:1)

2x 40min.

Sestava:    Tobiáš (61.),Středa (57.),Materna (33.),Kyral (75.),Helcl, Novotný,Otradovský (80.),Bolard,Tichý,
                   Dvořák,Vrba
                   Mašek (61.), Ptáček (75), Novák (50.), Ditrich (57), Šimák (33.), Šrámek (80.)

Na dalším mistrovském utkání jsme přivítali soupeře z Náchoda. Do prvního poločasu jsme vstoupili slušně. Hra měla oboustranně vysoké tempo, dařil se nám rychlý přechod do útoku a vytvořili jsme si několik gólových příležitostí, kterým chyběla tradičně jen trocha víc klidu. Po nešťastně inkasované brance z trestného kopu se kluci nepoložili a celý první poločas odehráli se stejným nasazením jako na začátku a výsledkem bylo opět několik samostatných úniků, které se nám bohužel nepodařilo úspěšně zakončit. Pozitivní je, že se do těchto šancí dostáváme a doufám, že se blíží doba, kdy to prolomíme. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, všichni jsme cítili, že máme sílu utkání otočit a v 51.minutě se Majdovi podařilo prolomit svou střeleckou smůlu a po krásném úniku srovnal na 1:1. Hru nám zkomplikovalo zranění Matyho, po kterém se kluci na hřišti chvíli hledali a od té doby byla hra taková nekoordinovaná. Polovině hráčů na hřišti (a to z obou týmů) došly síly a nakonec se nám v poslední minutě podařilo krásnou střelou Dendy z dálky strhnout zápas na naši stranu. Z mého pohledu velice kvalitní utkání, kterému chyběla jen trocha klidu v mezihře a přesnost a samořejmě klid v zakončení. Všichni hráči zaslouží pochvalu.

21.9.2019, MU: FK DUKLA Praha - SK Sparta Kolín 9:2  (2:2)

2x 40min.

Sestava:   Mašek (61.),Středa, Šimák, Vrba (61), Kyral (50.),Helcl, Novotný (61.),Otradovský,Bolard,Tichý,Jahoda (50.)
                  Tobiáš (61.), Ptáček (61.), Novák (50.), Ditrich (50), Materna (61.)

15.9.2019, MU: SK Sparta Kolín - MFK Trutnov    6:0  (3:0)

2x 40min.

Sestava:   Tobiáš (63.),Šimák (41.),Ditrich, Kyral (63.),Helcl, Novotný,Otradovský,Bolard,Tichý,Ptáček (41.),Oláh (50.)
                  Mašek (63.), Šrámek (63.), Novák (41.), Vrba (41.), Materna (50.)

7.9.2019, MU: FC Vlašim - SK Sparta Kolín    4:2  (1:1)

2x 40min.

Sestava:   Tobiáš (41.), Středa, Šimák (55.), Dvořák, Ditrich, Kyral, Helcl (60.), Novotný, Otradovský, Bolard, Tichý
                  Mašek (41.), Bárta (55.), Novák (60.)

Vyjeli jsme k dalšímu mistrovskému utkání poměřit síly do Vlašimi. První půlku poločasu jsme odehráli ve skvělém tempu. Dobře jsme kombinovali, včas dostupovali hráče a neustále jsme hrozili rychlými protiútoky, z kterých jsme bohužel proměnili pouze jeden. Bylo to ukázkové řešení situace dva na jednoho, které kluci skvěle zakončili.  Poté jsme upustili od aktivní hry a tím jsme dostali soupeře na koně. I když si nevytvářel žádné šance, podařilo se mu těsně před koncem poločasu srovnat ze standartní situace na 1:1. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili výborně, jako přes kopírák s první půlí, trojnásobná šance vstřelit rozdílový gól do prázdné brány, bez úspěchu. Herně jsme rozhodně nepropadali, bohužel soupeř trestal naše chyby a to rozhodlo. Za svůj výkon se kluci nemusí stydět, znovu jsme si dokázali, že jsme schopni hrát s každým. Díky.

1.9.2019, MU: SK Sparta Kolín - TJ Sokol Třebeš     2:1  (1:0)

2x 40min.

Sestava:  Mašek, Středa, Šimák, Dvořák, Ditrich (66.), Šrámek (41.), Helcl, Novotný, Otradovský (75.), Jahoda, Novák
                 Bolard (75.), Ptáček (41.), Kyral (66.)

24.8.2019, MU: RMSK Cidlina - SK Sparta Kolín     4:3  (3:2)

2x 40min.

Sestava:  Mašek (41.), Středa, Vrba, Tichý, Šimák, Dvořák, Materna (41.), Ptáček (41.), Helcl, Kyral, Novotný
                 Tobiáš (41.), Bolard (41.), Šrámek (41.)  Ditrich (64.)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme vyrazili do Nového Bydžova. Bylo to naše první mistrovské utkání na velkém hřišti. Začátek zápasu byl z naší strany neuvěřitelně špatný. Všude jsme byli druzí, chyběl pohyb, nabídka z naší strany, po zisku míče, žádná a výsledkem toho byly tři inkasovné branky během 10 minut. Někteří hráči byli v 10. minutě na vystřídání. Poté jsme se naštěstí zvedli, kluci zlepšili pohyb a obraz hry se vyrovnal. Do poločasu jsme se dostali do několika vyložených šancí, které jsme bohužel opět neproměnili a jen proto se šlo do kabin s výsledkem 3:2. Nicméně kluky musím pochválit za herní obrat, který převedli. Do druhého poločasu jsme museli, vzhledem k horší fyzické kondici některých hráčů, prostřídat, avšak obraz hry se nezměnil. Byli jsme aktivní, v útočné fázi nebezpeční a opět jsme se dostali několikrát do samostatných uniků na bránu soupeře, které jsme využili pouze jednou. Soupeř reagoval na obraz hry střídáním hráčů (roč. 2005), kterým se povedlo náš narůstající tlak bohužel zmírnit. Zápas se chýlil k remízovému konci, avšak přišel na faul na Tobika, kdy bohužel byl nucen pro zranění střídat a do brány musel nastoupit hráč z pole Helclik. Od té chvíle kluci vypadli z tempa a bohužel soupeři se podařilo 4 minuty před koncem vstřelit rozhodující branku. Ke konci zápasu došly síly, možná i psychika sehrála svou roli, ale jinak musím hráče za nasazení pochválit.