Sestava: Dvořáček, Ešner, Havlín, Hercog, Huňady, Jech M, Jeřábek, Vlachovský, Tobiáš

Sparta Kolín-AFK Pečky 3:0 (Huńady 2,Hercog)

Sparta Kolín-AFK Pečky 3:4 (Huňady,Havlín,Dvořáček)
Sparta Kolín-AFK Pečky 1:5 (Jech M)

První třetina když se hrálo 5+1 jasně pro nás, pak jsme to snížili na 4+1 a v tomhle rozestavení měl náš o rok starší silově hrající soupeř převahu. Na rychlé umělce nám dělal problém první dotyk i správné časování nahrávek, lítalo nám to od nohy a museli jsme znovu soubojovat, myslím že kdyby se zápas odehrával na regulérním hřišti, naše fotbalovost by se více ukázala, takhle to byly někdy od soupeře po naší úspěšné 1v1 až za hranou tvrdý zákroky. Trochu škoda hrát ve vedru na malé umělce takový zápas na konci sezóny, každopádně nikdo z hráčů určitě nezklamal. JJ

17.6.2021, MU 5+1 Kouřim 23:4

3x20min

Sestava: Fořt, Hercog, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Jech M, Kopecký, Paula, Tobiáš, Vlachovský

Kolín - Kouřim 23:4 (4x Vlachovský, 3x Fořt, 3x Hercog, 3x Huňady, 3x Jeřábek, 2x Kopecký, 2x Tobiáš, Chalupa, Jech M, Paula)

Hezky jsme si zastříleli, zkoušeli věci z tréninků, pochvala pro všechny. JJ

17.6.2021, MU 5+1 Velim 41:3

3x20min
Kolín-Velim 11:3 (Havlín 4,Dusil 3,Dvořáček 3,Houdek 1)
Kolín-Velim 15:0 (Ešner 6,Havlín 4,Houdek 2,Dvořáček 2,Suchánek 1)
Kolín-Velim 15:0 (Havlín 5,Houdek 4,Loukota 3, Dusil 2,Dvořáček 1)

Sestava: Dusil,Dvořáček,Ešner,Havlín,Houdek,Loukota,Suchánek,Svoboda

Za velmi horkého odpoledne jsme si otevřeli ve Velimi dělostřelecké odpoledne. Do zápasu si přinášíme nacvičenou střelbu z TJ.Jakmile kluci dostali prostor na zakončení , končilo to nechytatelnou střelou v brance
Velimi.  Mnokráte byla k vidění   i pohledná akce na několik nahrávek do volného prostoru se zakončením do prázdné branky.Kluky chválím za kombinační hru a přesné a nezbrklé uklízení míčů do volného prostoru v brance.   Dino

12.6.2021, TU Koloděje 1.místo

à 20 minut

Sestava:Dusil, Havlín, Hercog, Houdek, Huňady, Chalupa, Kopecký, Loukota, Vlachovský

Kolín - Český Brod 6:1 (3x Havlín, Huňady, Hercog, Houdek)

Kolín - Neratovice 8:2 (3x Havlín, 3x Houdek, Huňady, Hercog)

Kolín - Český Brod 3:0 (Havlín, Hercog, Dusil)

Kolín - Neratovice 8:1 (2x Loukota, 2x Vlachovský, 2x Hercog, Havlín, Huňady)

Turnaj tří týmů jsme ovládli stylem start - cíl. Prvotní mininervozitu jsme shodili s prvním vstřeleným gólem. Pak se vlak utrhl a soupeře nešetřil. Vysoké postavení, tvrdý presink nesl ovoce a hráči trestali nemilosrdně chyby soupeřů. Nad všemi čněli svým výkonem Petr, Pagy, Tobi a Honza. Táda ve hře taky ožil. Denis Houdek je platným, aktivním hráčem, jen potřebuje pochopit role hry, aby do týmu zapadl. Žužu s Vaškem střídali slabší chvilky s lepšími a nakonec si sami ověřili, že pokud bojují naplno a jdou do všeho po hlavě, mohou si troufnout i na o dvě hlavy větší "Goliáše" soupeře. Zlepšujeme náběhy do ulic, pohyb při rozehrávce a komunikaci mezi sebou v zápase. Petr po zásluze získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Chválím všechny. HC

_______________________________________________________________________________________________________________________

10.6.2021, PU 6+1 Libice nad Cidlinou / Nový Bydžov 11:15

3x 20min

Kolín - Cidlina 2:4 (Jech M, Vlachovský)
Kolín - Cidlina 6:2 (3x Jech M, Dvořáček, Huňady, Suchánek)
Kolín - Cidlina 3:9 (Suchánek, Tobiáš, Vlachovský)

Sestava: Dvořáček, Ešner, Huňady, Fořt, Jech M,, Suchánek, Svoboda, Tobiáš, Vlachovský

Možná náš zatím nejlepší výkon, který plně vtáhnul do děje i naše rodiče. Při dvou na střídání na takhle velkým hřišti bylo jasný, že poslední třetina bude hodně na morál, každopádně za ty první dvě třetiny zasluhují kluci velkou pochvalu, byla radost na to koukat, jak soupeře přehráváme 1v1, průnikovky, přenášení, náběhy, to všechno tam bylo a všichni jsme si zápas parádně užili. Trochu škoda že sezóna pomalu končí, forma a ziskané dovednosti z tréninků nám jdou nahoru! JJ

7.6.2021, MU 5+1 Český Brod (2010) 13:18

3x 25min

Kolín - Český Brod 13:18 (3x Dusil, 3x Kopecký, 2x Jech M, Ešner, Havlín, Huňady, Loukota, Suchánek)

Sestava: Dusil, Ešner, Fořt, Havlín, Hercog, Huňady, Jech M, Kopecký, Loukota, Suchánek)

První třetinu jsme prospali a proti klukům z Brodu jsme nestačili hlavně v obraně, kde jsme dělali školácké chyby. O přestávce jsme se místo fénu zaměřili právě na to, jak správně bránit a zajišťovat prostory a náš výkon šel pomalu a jistě nahoru až dosáhl bodu, kdy jsme soupeře začali přehrávat naší typickou hrou se správným napadáním a po zisku míče kličkama do volných prostor a zakončením. Gratulace Tadeášovi a Vincentovi k hattricku, ovšem za tu první třetinu je to bez pochvaly. JJ

5.6.2021, TU: Koloděje 2 .místo

á 15 min.

Sestava: Ešner, Dvořáček, Havlín, Hercog, Houdek, Huňady, Jech J, Jech M, Kopecký, Tobiáš, Vlachovský

Kolín - Vltavín 3:1 (2x Huňady, Vlachovský)

Kolín - Hamr 3:3 (Dvořáček, Havlín, Houdek)

Kolín - Meteor Praha VIII 1:3 (Havlín)

Kolín - Vltavín 3:4 (2x Houdek, Huňady)

Kolín - Hamr 5:0 (2x Huňady, 2x Havlín, Kopecký)
Kolín - Meteor Praha VIII 5:2 (2x Havlín, 2x Houdek, Vlachovský)

Na turnaji v Kolodějích odehráli kluci kvalitní zápasy, herně jsme nezvládli pouze první vzájemný zápas s Meteorem, jinak jsme byli ve všech utkáních lepší na míči, v kličkách i rozehrávce od branky.  Stále děláme naivní chyby v obraně, to nás stálo turnajové vítězství, ale ty chyby vlastně neexistují, existuje pouze poučení ze zkušenosti.. Pochválit musím všechny, a k tomu navíc Járu s Adamem za perfektní výkony v brance, Kubu za to že pochopil že má nejlepší klamačky jen je použít, Denise že vyhrál krále střelců, i když těch střelců jsme měli v týmu víc, a nad všemi kraloval Tobi a jeho rychlé průniky po kličce kterými ničil soupeře. JJ

4.6.2021, MU 5+1 Liblice 7:16

4x 20min

Liblice - Kolín 3:3 (2x Jech M, Svoboda)

Liblice - Kolín 3:3 (2x Jech M, Fořt)

Liblice - Kolín 4:0

Liblice - Kolín 6:1 (Dvořáček)

Sestava:  Dvořáček, Fořt, Chalupa, Jech M, Jech J, Loukota, Suchánek, Svoboda, Tobiáš

Soupeř celý zápas ragbyově nakopával před naši bránu a za frenetického potlesku všech místních diváků to jejich kluci na sílu často nějak dotlačili do brány. Pak diváci zjistili a nahlas ocenili, že góly bez dovedností nejsou v přípravce všechno, to když naši kluci předváděli podařené klamačky, kličky 1v1, 1v2 i 1v3, střely do šibenice, zvlášť ta Míšova z půlky čistým nártem byla náramná.. Předvedli jsme velmi dobrý zápas, pochvala míří ke všem. JJ