sezóna 2020/21

28.9.2020, MU 5+1 Velim 25:7

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Ešner, Fořt, Hercog, Huňady, Kopecký, Souček, Vlachovský

Kolín - Velim 25:7 (7x Vlachovský, 4x Souček, 3x Dvořáček, 3x Fořt, 2x Huňady, 2x Ešner, Dusil, Hercog, Kopecký)

Od začátku jsme soupeře přehrávali, dominovali jsme na míči, kluci drželi taktické pokyny, byli neustále v pohybu, v nabídce, všichni jsme si tento zápas užili. Pochvala patří všem. JJ

25.9.2020, MU 5+1 Radim 6:10

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Ešner, Fořt, Hercog, Chalupa, Loukota, Paula, Suchánek, Tobiáš

Kolín - Radim 6:10 (4x Dvořáček, Chalupa, Fořt)

Za deštivého počasí pro nás zápas nezačal špatně. Kuba prokličkoval 3x přes levou stranu a 3x přesně zakončil. Dobře hráli i Vašek a Míša a velmi dobrou rozehrávku a boj o míč předváděl Mates. Útočníci dobře napadali. Hodně nás trápí velmi pomalé přepínání po ztrátě míče a následný pohyb při odebíraní míče. Fotbalové dovednosti máme, ale používáme je málo nebo velmi pomalu a bez pohybu. Dino

24.9.2020, kvalifikace Ondrášovka 5+1 4.místo

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Fořt, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Kopecký, Loukota, Souček, Vlachovský

Kolín - FTA 0:4

Kolín - Čáslav 2:2 (Dvořáček, Vlachovský)

Kolín - Sedlčany 2:6 (Dvořáček, Huňady)

Kolín - Benešov 0:7

Kolín - Český Brod 7:0 (2x Jeřábek, 2x Vlachovský, Fořt, Huňady, Kopecký)

I když jsme nemohli nastoupit v plné síle, první tři zápasy byly více než hratelné, bohužel se kluci přestali bát hrát fotbal až v posledním zápase s Českým Brodem a to na postup stačit nemohlo. Palec nahoru dnes Míša Fořt. JJ

1. Benešov, 2. FTA, 3. Sedlčany, 4. Sparta Kolín, 5. Čáslav, 6. Český Brod

14.9.2020, MU 5+1 Český Brod A 12:26

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Ešner, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Loukota, Souček, Tobiáš, Vlachovský

Kolín - Český Brod A 12:26 (5x Souček, 2x Dvořáček, 2x Loukota, Ešner, Jech M, Tobiáš)

Tento zápas nám radost neudělal, sice některé akce od tria Kuba, Dan a Míša na jeden dotyk v pohybu byly moc pěkné a padla z nich většina branek, na druhou stranu se nám nedařila rozehrávka, obranná činnost byla od některých hráčů hodně špatná, točili se dokola a vůbec nechytli tempo zápasu. Ukázala se důležitost srpnového soustředění, kdo jej vynechal, je aktuálně o krok pozadu.. JJ

7.9.2020, MU 5+1 Zásmuky 18:6

3x 20min

Sestava:  Dusil, Dvořáček, Ešner, Semík, Fořt, Hercog, Chalupa, Loukota, Tobiáš

Kolín - Zásmuky 18:6 (5x Ešner, 2x Dvořáček, 2x Dusil, 2x Herzog, 2x Chalupa, 2x Loukota, Fořt, Tobiáš, vlastní)

Na tým Zásmuk jsme vlétli od prvních minut a předváděli vše co se učíme o TJ. V prvních dvou třetinách jsme měli dobré přechody 1v1 i okamžité napadání a zisk míče po ztrátě. Trochu chybělo roztahování hry a hledání volných prostor nahrávkou nebo průnikovkou. Ve třetí třetině jsme dost polevili v naší hře a tým Zásmuk se dostal až do vedení 4:1. Vrácení k naší hře se povedlo až posledním střídáním a to vedlo ke srovnání skóre během čtyř minut na 4:4. Kluky chválím za první dvě třetiny a obzvláště za poslední střídání ve třetí třetině. Dino

6.9.2020, PU 5+1 SK Slavia Praha U9

4x 20min

Sestava: Dusil, Havlín, Huňady, Chalupa, Jech M., Jeřábek, Kopecký, Vlachovský

Kolín - Slávia Praha 12:23 (4x Huňady, 3x Havlín, 3x Vlachovský, Jech M, Jeřábek)

V přátelském zápase proti Slávii jsme se první 2 čtvrtiny pořádně nedostali k naší hře, nedrželi jsme správné obranné postavení a následně zbytečně inkasovali, nevycházeli nám kličky 1v1 ani přenášení do volných prostor. Až ve třetí třetině jsme se soupeři minimálně vyrovnali, a z pressingu i z vlastní rozehrávky jsme nastříleli pěkné branky. V poslední čtvrtině se u některých našich hráčů projevila únava a soupeř nás nemilosrdně trestal.. Palec nahoru dnes jednoznačně Tobi. JJ

29.8.2020, TU 5+1 Týnec n L, 13 a 14.místo

á 16min

Sestava Kolín "bílí": Dusil, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Loukota, Tobiáš

Základní skupina

Kolín "bílí" - Slavoj Polná 1:13 (Huňady)
Kolín "bílí" - Humpolec 0:10
Kolín "bílí" - Chvaletice 0:5

O umístění

Kolín "bílí" - Církvice 1:0 (Dusil)
Kolín "bílí" - Kolín "modří" 7:7 (4x Jeřábek, 2x Huňady, Chalupa)
Kolín "bílí" - Týnec n L 4:6 (2x Jeřábek, Huňady, Chalupa)

Kolín "bílí" - Veltruby 3:5 (2x Huňady, Jeřábek)

Sestava Kolín "modří":  Dvořáček, Hercog, Jech J., Jech M., Paula, Souček

Kolín "modří" - Týnec n L 3:3 (2x Souček, Jech J.)
Kolín "modří" - Brandýs - Boleslav 1:10 (Hercog)

Kolín "modří" - Lázně Bohdaneč 3:7 (2x Hercog, Souček)
Kolín "modří" - Církvice 2:5 (2x Dvořáček, Souček)

O umístění

Kolín "modří" - Veltruby 3:8  (2x Souček, Dvořáček)

Kolín "modří" - Kolín "bílí" 7:7 (3x Dvořáček, 2x Jech M., Herzog, Jech J.)

V Týnci jsme proti o rok starším mužstvům možná neuspěli výsledkově, ale předvedenou hrou jsme rozhodně nezklamali. Jako jeden z mála týmů jsme se trpělivě snažili rozehrávat od své branky po zemi s náběhy, nešetřili kličkami, pokusy o rychlé přenášení hry do volných prostor, to vše v naší hře bylo vidět, i když chybovost byla u některých našich hráčů často až příliš vysoká. Každopádně musíme přidat v nasazení po celou dobu utkání a na tvrdosti v osobních soubojích. Za poslední a předposlední místo se pochvala nedává, ale palec nahoru dnes zaslouží Míša z modrých a Jéňa z bílých. JJ

1. místo Slavoj Polná....13. místo: Sparta Kolín "bílí", 14. místo: Sparta Kolín "modří"

22.8.2020, TU 5+1 Plzeň Petřín Cup, 14.místo

á 18min

Sestava: Dvořáček, Havlín, Huňady, Jech J., Jech M., Jeřábek, Kopecký, Souček, Vlachovský

Kolín - Viktoria Plzeň "A" 1:6 (Dvořáček)

Kolín - Sedlčany 5:1 (2x Jech M., Dvořáček, Souček, Vlachovský)

Kolín - Sokolov 2:1 (Havlín, Souček)

Play off

Kolín - Strakonice 1:7 (Huňady)

Kolín - Petřín Plzeň 1:4 (Jeřábek)

Kolín - Český Brod 5:2 (2x Dvořáček, Havlín, Souček, Vlachovský)

Kolín - Chomutov 1:2 (Dvořáček)

Turnaj v Plzni jsme začali po předchozím náročném soustředění těžkopádně, bez pohybu a klamaček s pozdějším vítězem Viktorkou Plzeň.. Další 2 zápasy šel náš výkon nahoru a zvlášť vítězství nad silným Sokolovem, který jako jediný na turnaji porazil Viktorku, řadím vysoko. Potom se opět dostavila únava, výkony se střídaly jako na houpačce, proti agresivním a na náhodu nakopávajícím Strakonicím jsme neměli šanci, a tak jediný slušný výkon jsme znovu podali až proti Českému Brodu. Celkově hodnotím turnaj pozitivně, kluci si sáhli ihned po soustředění až na dno svých sil, a za to jim patří pochvala. JJ

1. místo Viktoria Plzeň "A"....14. místo: Sparta Kolín

Kolín "modří" - Lázně Bohdaneč 0:5