sezóna 2020/21

9.10.2020, MU 5+1 Cerhenice 29:5

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Havlín, Hercog, Huňady, Jech M, Jech J, Kopecký, Paula, Svoboda, Tobiáš

Kolín - Cerhenice 29:5 (7x Jech M, 5x Havlín, 4x Dvořáček, 3x Huňady, 3x Jech J, 2x Dusil, 2x Hercog, 2x Kopecký, Paula)

Soupeř nás zlobil jen první třetinu dlouhými nákopy, od nás to byl výborně odehraný zápas, v plném nasazení, podařené kličky 1v1 a v případě potřeby s přenášením hry do volných prostor. Ještě potřebujeme přidat na nebojácnosti a tvrdosti v osobních soubojích, každopádně si kluci dnes dobře zastříleli, pochvala patří všem! JJ

3.10.2020, Triangl Pečky

á 20min

Sestava:  Ešner, Fořt, Huňady, Chalupa, Loukota, Suchánek, Tobiáš, Svoboda, Souček

Kolín - Radim 4:1 (Huňady, Loukota, Souček, Tobiáš)

Kolín - Pečky 2:3 (Fořt, Souček)

Kolín - Radim 8:2 (3x Ešner, 2x Fořt, 2x Souček, Svoboda)

Kolín - Pečky 3:2 (2x Souček, Ešner)

Na miniturnaji, kam kvůli karanténě a nemocem nemohla přijet ani Cidlina ani Kutná Hora, jsme se zlepšovali zápas od zápasu. Kluci se nebáli chodit kličkama 1v1, snažili se přenášet hru do volných prostor a hledat průnikovkama volné spoluhráče. Bohužel nás trápí koncovka, střely jsou často slabé nebo nepřesné, na tomto budeme dál pracovat. Pochvala patří všem. JJ

28.9.2020, MU 5+1 Velim 25:7

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Ešner, Fořt, Hercog, Huňady, Kopecký, Souček, Vlachovský

Kolín - Velim 25:7 (7x Vlachovský, 4x Souček, 3x Dvořáček, 3x Fořt, 2x Huňady, 2x Ešner, Dusil, Hercog, Kopecký)

Od začátku jsme soupeře přehrávali, dominovali jsme na míči, kluci drželi taktické pokyny, byli neustále v pohybu, v nabídce, všichni jsme si tento zápas užili. Pochvala patří všem. JJ

25.9.2020, MU 5+1 Radim 6:10

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Ešner, Fořt, Hercog, Chalupa, Loukota, Paula, Suchánek, Tobiáš

Kolín - Radim 6:10 (4x Dvořáček, Chalupa, Fořt)

Za deštivého počasí pro nás zápas nezačal špatně. Kuba prokličkoval 3x přes levou stranu a 3x přesně zakončil. Dobře hráli i Vašek a Míša a velmi dobrou rozehrávku a boj o míč předváděl Mates. Útočníci dobře napadali. Hodně nás trápí velmi pomalé přepínání po ztrátě míče a následný pohyb při odebíraní míče. Fotbalové dovednosti máme, ale používáme je málo nebo velmi pomalu a bez pohybu. Dino

24.9.2020, kvalifikace Ondrášovka 5+1 4.místo

Sestava:  Dvořáček, Dusil, Fořt, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Kopecký, Loukota, Souček, Vlachovský

Kolín - FTA 0:4

Kolín - Čáslav 2:2 (Dvořáček, Vlachovský)

Kolín - Sedlčany 2:6 (Dvořáček, Huňady)

Kolín - Benešov 0:7

Kolín - Český Brod 7:0 (2x Jeřábek, 2x Vlachovský, Fořt, Huňady, Kopecký)

I když jsme nemohli nastoupit v plné síle, první tři zápasy byly více než hratelné, bohužel se kluci přestali bát hrát fotbal až v posledním zápase s Českým Brodem a to na postup stačit nemohlo. Palec nahoru dnes Míša Fořt. JJ

1. Benešov, 2. FTA, 3. Sedlčany, 4. Sparta Kolín, 5. Čáslav, 6. Český Brod

14.9.2020, MU 5+1 Český Brod A 12:26

3x 20min

Sestava:  Dvořáček, Ešner, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Loukota, Souček, Tobiáš, Vlachovský

Kolín - Český Brod A 12:26 (5x Souček, 2x Dvořáček, 2x Loukota, Ešner, Jech M, Tobiáš)

Tento zápas nám radost neudělal, sice některé akce od tria Kuba, Dan a Míša na jeden dotyk v pohybu byly moc pěkné a padla z nich většina branek, na druhou stranu se nám nedařila rozehrávka, obranná činnost byla od některých hráčů hodně špatná, točili se dokola a vůbec nechytli tempo zápasu. Ukázala se důležitost srpnového soustředění, kdo jej vynechal, je aktuálně o krok pozadu.. JJ

7.9.2020, MU 5+1 Zásmuky 18:6

3x 20min

Sestava:  Dusil, Dvořáček, Ešner, Semík, Fořt, Hercog, Chalupa, Loukota, Tobiáš

Kolín - Zásmuky 18:6 (5x Ešner, 2x Dvořáček, 2x Dusil, 2x Herzog, 2x Chalupa, 2x Loukota, Fořt, Tobiáš, vlastní)

Na tým Zásmuk jsme vlétli od prvních minut a předváděli vše co se učíme o TJ. V prvních dvou třetinách jsme měli dobré přechody 1v1 i okamžité napadání a zisk míče po ztrátě. Trochu chybělo roztahování hry a hledání volných prostor nahrávkou nebo průnikovkou. Ve třetí třetině jsme dost polevili v naší hře a tým Zásmuk se dostal až do vedení 4:1. Vrácení k naší hře se povedlo až posledním střídáním a to vedlo ke srovnání skóre během čtyř minut na 4:4. Kluky chválím za první dvě třetiny a obzvláště za poslední střídání ve třetí třetině. Dino

6.9.2020, PU 5+1 SK Slavia Praha U9

4x 20min

Sestava: Dusil, Havlín, Huňady, Chalupa, Jech M., Jeřábek, Kopecký, Vlachovský

Kolín - Slávia Praha 12:23 (4x Huňady, 3x Havlín, 3x Vlachovský, Jech M, Jeřábek)

V přátelském zápase proti Slávii jsme se první 2 čtvrtiny pořádně nedostali k naší hře, nedrželi jsme správné obranné postavení a následně zbytečně inkasovali, nevycházeli nám kličky 1v1 ani přenášení do volných prostor. Až ve třetí třetině jsme se soupeři minimálně vyrovnali, a z pressingu i z vlastní rozehrávky jsme nastříleli pěkné branky. V poslední čtvrtině se u některých našich hráčů projevila únava a soupeř nás nemilosrdně trestal.. Palec nahoru dnes jednoznačně Tobi. JJ

29.8.2020, TU 5+1 Týnec n L, 13 a 14.místo

á 16min

Sestava Kolín "bílí": Dusil, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Loukota, Tobiáš

Základní skupina

Kolín "bílí" - Slavoj Polná 1:13 (Huňady)
Kolín "bílí" - Humpolec 0:10
Kolín "bílí" - Chvaletice 0:5

O umístění

Kolín "bílí" - Církvice 1:0 (Dusil)
Kolín "bílí" - Kolín "modří" 7:7 (4x Jeřábek, 2x Huňady, Chalupa)
Kolín "bílí" - Týnec n L 4:6 (2x Jeřábek, Huňady, Chalupa)

Kolín "bílí" - Veltruby 3:5 (2x Huňady, Jeřábek)

Sestava Kolín "modří":  Dvořáček, Hercog, Jech J., Jech M., Paula, Souček

Kolín "modří" - Týnec n L 3:3 (2x Souček, Jech J.)
Kolín "modří" - Brandýs - Boleslav 1:10 (Hercog)

Kolín "modří" - Lázně Bohdaneč 3:7 (2x Hercog, Souček)
Kolín "modří" - Církvice 2:5 (2x Dvořáček, Souček)

O umístění

Kolín "modří" - Veltruby 3:8  (2x Souček, Dvořáček)

Kolín "modří" - Kolín "bílí" 7:7 (3x Dvořáček, 2x Jech M., Herzog, Jech J.)

V Týnci jsme proti o rok starším mužstvům možná neuspěli výsledkově, ale předvedenou hrou jsme rozhodně nezklamali. Jako jeden z mála týmů jsme se trpělivě snažili rozehrávat od své branky po zemi s náběhy, nešetřili kličkami, pokusy o rychlé přenášení hry do volných prostor, to vše v naší hře bylo vidět, i když chybovost byla u některých našich hráčů často až příliš vysoká. Každopádně musíme přidat v nasazení po celou dobu utkání a na tvrdosti v osobních soubojích. Za poslední a předposlední místo se pochvala nedává, ale palec nahoru dnes zaslouží Míša z modrých a Jéňa z bílých. JJ

1. místo Slavoj Polná....13. místo: Sparta Kolín "bílí", 14. místo: Sparta Kolín "modří"

22.8.2020, TU 5+1 Plzeň Petřín Cup, 14.místo

á 18min

Sestava: Dvořáček, Havlín, Huňady, Jech J., Jech M., Jeřábek, Kopecký, Souček, Vlachovský

Kolín - Viktoria Plzeň "A" 1:6 (Dvořáček)

Kolín - Sedlčany 5:1 (2x Jech M., Dvořáček, Souček, Vlachovský)

Kolín - Sokolov 2:1 (Havlín, Souček)

Play off

Kolín - Strakonice 1:7 (Huňady)

Kolín - Petřín Plzeň 1:4 (Jeřábek)

Kolín - Český Brod 5:2 (2x Dvořáček, Havlín, Souček, Vlachovský)

Kolín - Chomutov 1:2 (Dvořáček)

Turnaj v Plzni jsme začali po předchozím náročném soustředění těžkopádně, bez pohybu a klamaček s pozdějším vítězem Viktorkou Plzeň.. Další 2 zápasy šel náš výkon nahoru a zvlášť vítězství nad silným Sokolovem, který jako jediný na turnaji porazil Viktorku, řadím vysoko. Potom se opět dostavila únava, výkony se střídaly jako na houpačce, proti agresivním a na náhodu nakopávajícím Strakonicím jsme neměli šanci, a tak jediný slušný výkon jsme znovu podali až proti Českému Brodu. Celkově hodnotím turnaj pozitivně, kluci si sáhli ihned po soustředění až na dno svých sil, a za to jim patří pochvala. JJ

1. místo Viktoria Plzeň "A"....14. místo: Sparta Kolín

Kolín "modří" - Lázně Bohdaneč 0:5