sezóna 2022/23

24.9.2022, ČLŽ MU Pardubice 1:17

3 x 30 minut

Sestava: Dvořáček, Ešner, Havlín, Houdek, Chlaupa, Jech J, Jech M, Kopecký, Pavelek, Semenystyi, Tobiáš, Vlachovský

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a úvodních 10 minut bylo výborných, kombinačně i 1v1 jsme se několikrát dokázali dostat k zakončení. Následně nás soupeř začal nutit k chybám a přehrávat svojí rychlostí.. Se silným soupeřem jsme sehráli naprosto otevřenou hru a tomu vstřelenému gólu jsme šli celý zápas naproti. Kluci mají pochvalu za maximální úsilí i bojovnost. JJ

18.9.2022, ČLŽ MU Orlicko 8:3

Sestava: Dvořáček, Ešner, Havlín, Houdek, Chlaupa, Kopecký, Paula, Pavelek, Semenystyi, Suchánek, Tobiáš

Celý zápas jsme hráli aktivně na míči, s rozehrávkou po zemi, přenesením a velmi dobrou obrannou i útočnou kombinací jsme do soupeřovy obrany pronikali až nečekaně lehce. Jen díky kvalitnímu brankáři soupeře jsme nevyhráli vyšším rozdílem. Soupeř dal spíš náhodný góly z rohů a povětšinou spoléhal na vysoké nákopy za obranu, a s tím už máme zkušenosti :-). Kluci zápas odehráli s maximálním nasazením po celý zápas a zaslouží obří pochvalu. JJ

14.9.2022, Planeo Cup Čáslav, 3. místo

á 20 minut

Sestava: Dvořáček, Ešner, Havlín, Houdek, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Kopecký, Paula, Pavelek, Semenystyi, Suchánek, Tobiáš, Vlachovský

Kolín - Štoky 3:0

Kolín - Sendražice 9:0

Kolín - Kutná Hora 2:3

Kolín - Čáslav 3:3

Kolín - Havlíčkův Brod 0:5

První dva zápasy to byla kočka myš, ve třetím proti Hoře rozhodčí nepochopitelně přehlédl jasný ofsajd (0:1), pro nás to znamenalo dobývání, přesto jsme soupeře kombinačně rozebrali, mačkali, 2x se prosadili, měli i další šance, ale soupeř nám z dalších překopů 2x utekl a přišla zvláštní porážka, kdy nemůžu říct, že by zvítězil lepší tým. Proti Čáslavi nám nevyšel úvod utkání, ale dvoubrankový manko jsme otočili, soupeře nepustili za půlku, bohužel soupeř nakonec vyrovnal v poslední minutě ze zvláštní penalty, která by se v žákovské lize určitě nepískala. V posledním zápase nám chyběla rychlost, jak pohybová tak v myšlení, nebyl to dobrý výkon, až zhruba od půlky zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho půlku, ale gólově jsme se prosadit nedokázali.

Tento turnaj potvrdil rozdílné strategie týmů, někteří vysloveně podřizují vše taktice, kdy nejde o rozvoj herních dovedností, ale hraje se jen a pouze na výsledek, toto nikdy nebude naším cílem. Přijeli jsme zlepšovat náš herní styl a dovednosti a po zásluze nastříleli nejvíc branek na turnaji. JJ

10.9.2022, ČLŽ MU F.T.A. 2:10

Sestava: Dvořáček, Ešner, Houdek, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Semenystyi, Tobiáš, Vlachovský

V zápase s FTA se nám povedla jen druhá třetina.V této třetině jsme dobře dostupovali a obsazovali hráče při rozehrávce soupeře.Velmi dobře se nám dařila rozehrávka od brankaře na obránce a následně jsme dokázali soupeře přecházet 1v1 ,nebo průnikovou nahrávkou chodit do zakončení.O lepším výsledku rozhodovalo lepší zakončení našich útočníků,bohužel jsme nedokázali mnokráte zakončit ani akci 1v1 na brankaře gólem.Nestálo u nás ani štěstíčko,v této třetině jsme nastřelili dvě břevna a jednu tyč.FTA hrálo v rozestavení 2-4-1 . Pro naše hráče to bylo něco nového . Hodně záleželo kdo je na hřišti a kdo jak vnímá pro nás nové rozetavení. S odstupem času hodnotím tento zápas velmi kladně ,jelikož jsme se hodně panaučili do dalších zápasů o rozestavení 2-4-1 .Pochvala za druhou třetinu a velké panaučení z rozestavení 2-4-1 .Dino JJ

4.9.2022, ČLŽ MU FC Hradec Králové 8:12

Sestava: Dusil, Dvořáček, Ešner, Havlín, Houdek, Huňady, Jech J, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Semenystyi, Tobiáš

Uplně zbytečná porážka. Vedli jsme 3:1, hru jsme měli pod kontrolou, a pak přišel festival vlastních gólů, z malé domů, z rozehrávek od branky, rohu soupeře nebo srážky obránce s brankářem.. Tím jsme se sami dostali do útlumu, strachu, křečovitých reakcí a zapomněli na náš styl obranné i útočné hry. Vypili jsme si to do dna a každý další zápas musí být jedině lepší. JJ

28.8.2022, ČLŽ MU Slávia Hradec Králové 8:4

Sestava: Dusil, Dvořáček, Ešner, Havlín, Hercog, Houdek, Huňady, Chalupa, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Semenystyi

Soupeř s námi chtěl hrát fotbal jen prvních 10 minut, potom zaparkoval autobus a spoléhal na nákopy naslepo někam dopředu. Na této úrovni žákovské ligy věc nevídaná. Vypracovali jsme si spoustu šancí, mohli jsme vyhrát o dost vyšším rozdílem, kluci mají za předvedený výkon pochvalu. JJ

21.8.2022, ČLŽ MU Vysoké Mýto 18:1

Sestava: Dusil, Dvořáček, Ešner, Havlín, Houdek, Huňady, Chalupa, Chlumský, Jech J, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Tobiáš

Soupeře jsme od první vteřiny dostali pod obrovský tlak, nepouštěli ho za půlku a na míči jsme kombinační hrou i úspěšným přecházením 1v1 sázeli jeden gól za druhým, a takhle to máme rádi :-). Tobi stihl hattrick během úvodních 8 minut, ostatní se k němu postupně přidali, ale dnes to nebylo jen o střelcích, výborně makal celý tým včetně Adama v bráně. Občas nám chyběla zkušenost hrát do zavřené obrany, rychlost práce s míčem nebo nevyšel první dotyk, na tom všem budeme dál pracovat. Každopádně dnes si užijem zasloužené pochvaly za náš první a hned krásně vítězný zápas v žákovské lize rozdílem několika tříd! JJ

31.7.2022, PU Havlíčkův Brod U12/U13 3:11

Sestava: Ešner, Havlín, Hercog, Houdek, Jech J, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Loukota, Suchánek, Vlachovský

Sparta Kolín- Havlíčkův Brod 0:7

Sparta Kolín- Havlíčkův Brod 2:1 (Jech M, Suchánek)

Sparta Kolín- Havlíčkův Brod 1:3 (Jech J)

Kvalitní přátelák proti soupeři, který přijel značně posilněný hráči 2010. První třetina byla strašná, nefungovalo vůbec nic, kluci se po měsíci prázdnin hledali. Během první přestávky jsme museli reagovat v kabině taktickou poradou, pak už jsme to byli my, celá druhá třetina byla v naší režii, na hřišti jsme jednoznačně dominovali, nikdo nekoukal jestli hraje proti staršímu nebo ne, všichni do toho začali dupat naplno a díky celoplošnému bránění a okamžitému přepínání jsme si připravovali jednu šanci za druhou a soupeře nepouštěli za půlku. Třetí třetina byla podobná, ale díky nekompletní sestavě jsme to fyzicky už nemohli zvládnout. JJ