Sezóna 2023/24...

21.4.2024  ČDŽ: SK Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  15:7

Sestava: Ešner, Vlachovský, Kopecký, Pavelek, Huňady, Semenystyi, Čihák, Jeřábek, Chalupa, Dvořáček, Filip, Havlín

SK Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  6:1  ( Semenystyi 3x, Chalupa, Vlachovský, Pavelek)

SK Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  6:4  ( Chalupa, Semenystyi 5x)

SK Sparta Kolín - FC Slavia Hradec Králové  3:2  ( Semenystyi, Havlín, Kopecký)

Do utkání jsme vstoupili od prvních minut aktivně a rychle nám to přineslo branky. Super bylo, že kluci mluvili od Adama až po útok. Je to věc, kterou po klukách bezpodmínečně chceme. Soupeř nás několikrát zatlačil vysunutým presingem do našeho pokutového území, ale kluci se několika přihrávkami z presingu soupeře dostali, coz je to, co chceme! Druhá třetina byla o poznání horší. Špatně jsme dostupovali hráče, nemluvili jsme, nevěřili jsme si 1v1 a dost situaci jsme řešili dlouhým míčem. Vyplynulo z toho, že jsme dostali zbytečné góly po našich individuálních chybách. Třetí třetina byla podobná jako ta první a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. POCHVALA PRO PAGYHO ZA JEHO VÝKON V CELÉM ZÁPASE!!!!!!!! TV

13.4.2024  ČDŽ: FK Admira Praha - SK Sparta Kolín  4:16

Sestava: Ešner, Vlachovský, Kopecký, Pavelek, Havlín, Huňady, Semenystyi, Čihák, Sandecký, Jeřábek, Chalupa

FK Admira Praha - SK Sparta Kolín  2:4 ( Semenystyi 3x, Jeřábek)

FK Admira Praha - SK Sparta Kolín  0:5 ( Semenystyi 2x, Čihák, Chalupa, Kopecký)

FK Admira Praha - SK Sparta Kolín  2:7 ( Kopecký 2x, Havlín, Jeřábek, Vlachovský 2x, Semenystyi)

První třetina se nám vůbec nelíbila a to po všech směrech. Druhá třetina už byla o poznání lepší a to přinášelo i spousty šancí. Ve třetí třetině jsme navázali na výkon z druhé třetinky a soupeře jsme tak trochu začali i přehrávat. VELKÁ POCHVALA PRO ADAMA, JAK PODRŽEL V ZÁPASE CELÝ TÝM. TV.

7.4.2024 ČDŽ: SK Sparta Kolín - MFK Chrudim  8:6

Sestava: Ešner, Dvořáček, Vlachovský, Kopecký, Pavelek, Havlín, Huňady, Semenystyi, Čihák, Sandecký, Jeřábek, Paula, Suchánek

SK SPARTA KOLÍN-MFK CHRUDIM     3:0 (Havlín, Sandecký, Semenystyi)
SK SPARTA KOLÍN-MFK CHRUDIM     3:3 (Pavelek, Semenystyi 2x)

SK SPARTA KOLÍN-MFK CHRUDIM     2:3 (Pavelek, Sandecký)

Soupeř nás chtěl překvapit hned v samém úvodu utkání přímou střelou z rozehrávky, což se nepotkalo s úspěchem. Vzápětí z naší rozehrávky od gólmana jsme vstřelili první gól. Soupeře jsme tím hned zaskočili a nás to naopak nastartovalo takže jsme dali další branku. Do konce první třetinky se nám podařilo navýšit skóre ještě o jednu branku.
Na druhou třetinu soupeř reagoval vystužením středu hřiště, tím reagoval na nepříznivý stav. Pro nás to znamenalo hrát více po stranách a křídlech. Soupeř hrál hodně vysoko, vyvíjel nepříjemný tlak na obránce i gólmana, ale dokázali jsme se z tlaku soupeře vymanit.
Za třetí třetinu bych chtěl poděkovat Adamovi, jak hlavně v závěru podržel celý tým, což je přesně to, co od něj očekáváme! V tomto zápase se nám ukázalo, že mluvení na hřišti je velmi důležitá věc, aby nedocházelo k takovým zraněním, jako se stalo Šimimu a Sandecovi. Takže ponaučení je “KDO MLUVÍ HRAJE“. Děkuji všem za to, jak zápas zvládli. TV

29.3.2024 ČDŽ: FK Slavoj Vyšehrad - SK Sparta Kolín  4:7

Sestava: Ešner, Dvořáček, Vlachovský, Kopecký, Pavelek, Havlín, Huňady, Semenystyi, Paula, Čihák, Skořepa, Filip, Sandecký

FK Slavoj Vyšehrad - SK Sparta Kolín  2:2 (Vlachovský, Havlín)

FK Slavoj Vyšehrad - SK Sparta Kolín  1:4 (Semenystyi 2x, Vlachovský, Filip)

FK Slavoj Vyšehrad - SK Sparta Kolín  1:1 (Kopecký)

Na Vyšehrad jsme jeli oslabení o několik kluků, což nebylo úplně lehké. Kádr jsme museli doplnit o dva kluky z U12 o Skóřu a Jéňu. Soupeři jsme měli co vracet, byl to na podzim náš první společný zápas, co jsem přišel ke klukům. Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned v první minutě nám dali gól na 1:0. První třetinka se nám herně moc nelíbila a od druhé třetinky jsme začali hrát víc odvážně a to nám přinášelo gólové šance a branky. Zápas jsme výsledkově zvládli, ale hra nám stále tak nějak drhne. Jsme bez nabídky a bez pohybu. Chci pochválit Skóřu i Jéňu z U 12 za to, jak celý zápas zvládli a nebylo vůbec znát, že jsou o rok mladší, díky moc borci! Zároveň chci poděkovat  Adamovi, že odložili odjezd do Rakouska a zúčastnil se tohoto zápasu! TV

24.3.2024 ČDŽ: SK Sparta Kolín - ČAFC Praha  15:8

Sestava: Ešner, Dvořáček, Vlachovský, Kopecký, Pavelek, Havlín, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Suchánek, Semenystyi, Paula

SK Sparta Kolín - ČAFC Praha  4:2 (Semenystyi 2x, Havlín, Chalupa)

SK Sparta Kolín - ČAFC Praha  7: 2 (Havlín 2x, Pavelek, Semenystyi 2x, Kopecký, Chalupa)

SK Sparta Kolín - ČAFC Praha  4:4 (Pavelek, Semenystyi, Huňady, Chalupa)

Utkání jsme začali velice laxně. Zřejmě si kluci mysleli, že když jsme minulý týden porazili prvního, tak to půjde samo. Opak byl pravdou  a po 7 min jsme prohrávali 0:2. Najednou se naše hra začala trochu zlepšovat a to nám přineslo gólové šance, které jsme i proměňovali. Avšak výkon se nám moc nelíbil, zbytečně jsme hráli dlouhé míče což určitě nechceme. Chceme hrát fotbal jako na podzim, což znamená po zemi a kombinačně. TV

16.3.2024 ČDŽ FK Náchod - SK Sparta Kolín 8:10

Sestava: Ešner, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Huňady, Chalupa, Pavelek, Kopecký, Čihák

FK Náchod - SK Sparta Kolín 2:4 (Sandecký, Semenystyi 2x, Suchánek)

FK Náchod - SK Sparta Kolín 2:2 (Suchánek 2x)

FK Náchod -SK Sparta Kolín 4:4 (Semenystyi 3x, Dvořáček)

První mistrovské utkání jarní části nám připravilo nepříjemného soupeře Náchod. Tento soupeř za podzimní část neztratil ani bod, takže úkol byl jasně danný, že nejedeme do Náchoda na výlet. Do utkání jsme vstoupili hned od začátku aktivně, což přineslo už v první minutě naše vedení. Soupeř byl zaskočen a v průběhu utkání se hra vyrovnala. Jak my, tak i soupeř hrál hodně ofenzivně, což přineslo rychlý a na šance atraktivní fotbal. Závěr zápasu jsme si trochu zkomplikovali, když jsme nechali soupeře vyrovnat na 8:8. Vedení jsme si vzali zpátky po brance v 87 a 89 minutě, čím jsme zápas rozhodli v náš prospěch.
VELKÉ DÍKY PATŘÍ ADAMOVI, TO CO PŘEDVEDL V BRÁNĚ BYLO NESKUTEČNÉ A PODRŽEL SVÝM VÝKONEM CELÝ TÝM!!! Je vidět, že jsme přes zimu dřeli a bylo to pro všechny velmi náročné a bolestivé. TAKŽE TUHLE VÝHRU JSTE SI ZASLOUŽILI A JEN TAK DÁL BORCI A VŠEM VELKÉ DÍKY!

13.12.2023 PÚ SK Sparta Kolín U 12 – SK Sparta Kolín U 13 3:9
3x25 min
Sestava: Ešner, Paula, Sandecký, Čihák, Huňady, Dvořáček, Suchánek, Havlín, Pavelek, Chalupa, Jeřábek, Semenystyi

U12 – U13 1:1 (Havlín)
U12 – U 13 1:3 (Semenystyi, Suchánek, Chalupa)
U12 – U13 1:5 (Suchánek 3x, Havlín, Paula)

Závěr roku a poslední zápas v tomto roce patřil z naší strany k porovnání, jak jsme se zvedli herně a po fyzické stránce. Prověrkou nám byli výborně hrající kluci z U12. Byla to jedna velká jízda a podívaná na obou stranách!!! Kluci měli v hlavě, že mají klukům z U12 z léta co vracet. Hra byla rychlá, hrálo se nahoru dolů se spoustou důrazných, osobních soubojů a hodně neproměněných šancí z naší strany. Zápas to byl jak víno, nechybělo tomu snad vůbec nic! My jsme hráli svou hru, kterou jsme začali v září preferovat, takže fyzicky náročnou, založenou na pressingu a běhání i bez míče.
Klukům z U12 jsme stíhali fyzicky i po herní stránce.
Chtěl bych pochválit U12 za to, jak se s tím poprali i když měli marodku a chyběli jim některá „ESA“ ze základní sestavy. Nebylo pro mě jednoduché stát na druhé straně střídačky, protože kluci z U12 jsou moji srdeční záležitostí, ale…..Náš výkon byl skvělý a je vidět, že jdeme správným směrem. Kluci nám udělali ohromnou radost, všichni hráli jeden za druhého a hlavně jako TÝM!!!
Co bych chtěl ještě vyzdvihnout je výkon Tobyho Huňadyho a Kuby Dvořáčka, kteří dá se říct v kuse odehráli 50 min ze 75 min. Pro všechny VELKÁ POCHVALA  a jen tak dál BORCI!!!! TV

10.12.2023 PÚ SK Sparta Kolín U 13 – SK Sparta Kolín U14 3:8
2x40 min
Sestava: Ešner, Dvořáček, Huňady, Chalupa, Jeřábek, Kopecký V., Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Novák, Přibyl, Kopecký T.

U13-U14 1:5 (Sandecký)
U13-U14 2:3 (Vlachovský, Semenystyi)

Byl to náš první zápas v 11 fotbale. Byli jsme doplněni o tři hráče z U12 a vedli jsme si velice dobře. Tento zápas nám ukázal, že většině bude vyhovovat hra na celé hřiště. Určitě máme základy na kterých můžeme stavět. V tomto zápase rozhodně nešlo z naší strany o výsledek, ale o předvedený výkon. Naše hra byla skvělá a patří všem velká pochvala!
Děkuji klukům z U12 za pomoc a za jejich výkon. Dostali jsme pochvalu i od trenéra z U14, což mě velice potěšilo. TV

26.11.2023 Halový turnaj Kutná Hora

1x19 min
Sestava: Ešner, Vlachovský, Sandecký, Tobiáš, Huňady, Paula, Havlín, Semenystyi
SK Sparta Kolín – Sparta Kutná Hora 2:3 (Havlín, Sandecký)
FK Čáslav – SK Sparta Kolín 1:7 (Semenystyi 4x, Huňady, Havlín, Paula)
Polaban Nymburk – SK Sparta Kolín 2:1 (Sandecký)
SK Sparta Kolín – FK Benešov 2:1 (Huňady, Vlachovský)
FK Mladá Boleslav – SK Sparta Kolín 1:2 (Vlachovský, Havlín)

1. FK Benešov, 2. SK Sparta Kolín, 3. FK Mladá Boleslav, 4. FK Čáslav, 5. Sparta Kutná Hora, 6. Polaban Nymburk

Turnaj jsme začali velice špatně! Po prvním zápase jsme si srovnali trochu hlavy a až na Kutnou Horu a Nymburk to bylo celkem dobré. Zápas s Bolkou jsme rozhodli asi necelé dvě vteřiny před koncem a poslali jsme je na 3. místo. 2. místo hezké, ale za mě hodně rozpačitý výkon! TV

16.11.2023 Kvalifikace Planeo Cup
1x20 min
Sestava: Ešner, Suchánek, Semenystyi, Sandecký, Chalupa, Jeřábek, Huňady, Pavelek, Havlín, Vlachovský, Dvořáček, Tobiáš, Paula, Houdek
Sparta Kutná Hora – SK Sparta Kolín 1:3 (Houdek, Semenystyi, Sandecký)
SK Sparta Kolín – FK Pardubice 0:4
MFK Chrudim – SK Sparta Kolín 0:2 (Houdek 2x)
FK Náchod spolek - SK Sparta Kolín 2:0
SK Sparta Kolín – FC Hradec Králové - mládež 1:8 (Semenystyi)
FC Slavia Hradec Králové – SK Sparta Kolín 0:3 (Semenystyi 2x, vlastní)
SK Sparta Kolín – RMS Cidlina Nový Bydžov 0:1

Kvalifikaci jsme odehráli ve velkém a fyzicky náročném tempu. Ve všech zápasech jsme hráli svou hru, ale dá se říct, že jsme si to potřebné štěstíčko vybrali v předkolech. Jediný, kdo byl v uvozovkách nad naše síly byl FC Hradec Králové v tomto zápase jsme ale ukázali, že nejme žádná ořezávátka i když tomu výsledek neodpovídá. Všem klukům patří velké díky za to, jak celou kvalifikaci odmakali. TV

5.11.2023 ČDŽ: SK Sparta Kolín – MFK Trutnov 9:3
3x30 min
Sestava: Ešner, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Huňady, Chalupa, Novák, Pavelek, Tobiáš, Houdek, Kopecký, Čihák

SK Sparta Kolín – MFK Trutnov 4:1 (Pavelek, Vlachovský, Semenystyi, Havlín)
SK Sparta Kolín – MFK Trutnov 1:1 (Semenystyi)
SK Sparta Kolín – MFK Trutnov 4:1 (Houdek 3x, Semenystyi)

Souboj s druhým týmem tabulky přinesl velká očekávání ať pro nás či pro soupeře. My jsme se ale skvěle dokázali nahecovat a nakonec to byla velká jízda, že i soupeř byl zaskočený naší kvalitní hrou a zaslouženě jsme zvítězili. Velká pochvala pro Kristiána a Adama za to, co předvedli v bráně! TV

28.10.2023 ČDŽ: TJ Svitavy – SK Sparta Kolín 4:22
3x30 min
Sestava: Novák, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Huňady, Chalupa, Pavelek, Tobiáš
TJ Svitavy – SK Sparta Kolín 1:6 (Dvořáček, Suchánek, Semenystyi 2x, Huňady, Pavelek)

TJ Svitavy – SK Sparta Kolín 1:7 (Jeřábek, Paula, Semenystyi 2x, Suchánek, Sandecký 2x)

TJ Svitavy – SK Sparta Kolín 2:9 (Sandecký, Pavelek 2x, Vlachovský, Semenystyi 2x, Paula, Havlín, Huňady)

V tomto zápase jsme byli aktivní od samého začátku, což přivedlo vedení už v 6 min. Potom jsme měli zápas pod kontrolou a dokráčeli jsme si pro 3 body. TV

22.10.2023 ČDŽ: SK Sparta Kolín – TJ Sokol Třebeš 32:1
3x30 min
Sestava: Ešner, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Houdek, Huňady, Čihák, Chalupa, Pavelek, Kopecký
SK Sparta Kolín – TJ Sokol Třebeš 8:0 (Pavelek, Semenystyi 2x, Sandecký 2x, Paula, Čihák, Vlachovský)
SK Sparta Kolín – TJ Sokol Třebeš 12:0 (Chalupa, Suchánek 2x, Ešner, Vlachovský, Semenystyi 3x, Sandecký, Pavelek 2x, Čihák)
SK Sparta Kolín – TJ Sokol Třebeš 12:1 (Semenystyi 4x, Houdek, vlastní, Pavelek, Čihák 2x, Paula, Havlín, Huňady)

Co k tomuto zápasu říct, jen asi to, že do čeho jsme kopli to nám tam spadlo. Dali jsme 33 gólů, ale vyhráli jsme 32:1. Tím chci pogratulovat Vincimu, že vstřelil za soupeře čestný góóól!!! TV.

15.10.2023 ČDŽ: SK Sparta Kolín – FK Čáslav 15:6
3x30 min
Sestava: Ešner, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Houdek, Čihák, Chalupa, Pavelek
SK Sparta Kolín – FK Čáslav 6:2 (Pavelek, Semenystyi 2x, Paula, Vlachovský, Suchánek)

SK Sparta Kolín – FK Čáslav 6:2 (Suchánek, Sandecký, Semenystyi 4x)

SK Sparta Kolín – FK Čáslav 3:2 (Suchánek, Pavelek 2x)

Tento zápas respektive derby jsme zvládli dobře. Hned po první třetině bylo jasné, kde zůstanou body. TV

12.10. 2023 II. Předkolo Planeo Cup
1x20 min

Sestava: Ešner, Huňady, Chalupa, Dvořáček, Sandecký, Pavelek, Vlachovský, Semenystyi, Suchánek, Paula, Jeřábek, Havlín, Houdek
SK Lázně Bohdaneč – SK Sparta Kolín 2:1 ( Semenystyi)
SK Sparta Kolín – FC Slavia Hradec Králové 0:0
FK Čáslav – SK Sparta Kolín 0:3 ( Semenystyi, Pavelek, Paula)
SK Sparta Kolín – MFK Chrudim 1:1 ( Semenystyi)
Sparta Kutná Hora – SK Sparta Kolín 1:5 ( Sandecký, Semenystyi, Houdek, Chalupa, Pavelek)

Do druhého předkola jsme vstoupili špatně. První zápas jsme byli úplně bez pohybu a aktivity. Další zápasy se naše hra zlepšovala a vygradovalo to v náš postup do další fáze Planea, takže do kvalifikace! TV

8.10.2023 ČDŽ: SK Vysoké Mýto - SK Sparta Kolín  7:24

3x30 min
Sestava: Ešner, Huňady, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek, Havlín, Houdek, Čihák

SK Vysoké Mýto - SK Sparta Kolín 2:6 (Houdek, Semenystyi 3x, Vlachovský, Sandecký)
SK Vysoké Mýto - SK Sparta Kolín 4:6 (Havlín, Čihák, Semenystyi 2x, Sandecký, Huňady)

SK Vysoké Mýto - SK Sparta Kolín 1:12 (Houdek 2x, Semenystyi 3x, Sandecký 2x, Vlachovský 3x, Suchánek 2x)

Tento zápas se nám povedl dá se říct po všech stránkách. Všechno se to odvíjelo od kvality soupeře, jak říkám klukům „Úcta k soupeři musí být!“ TV

1.10.2023 ČDŽ: SK Sparta Kolín - FK Orlicko  15:7

3x30 min.

Sestava: Ešner, Dvořáček, Havlín, Huňady, Jech M., Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Chalupa, Houdek, Jeřábek

SK Sparta Kolín - FK Orlicko  4:3 (Suchánek, Semenystyi, Vlachovský 2x )
SK Sparta Kolín - FK Orlicko  7:1 (Sandecký 2x, Chalupa, Pavelek, Houdek 2x, Semenystyi )
SK Sparta Kolín - FK Orlicko  4:3 (Semenystyi 2x, Pavelek, Havlín )

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, když jsme se dostali do vedení měli jsme zápas v naší režii. TV
________________________________________________________________________________________________________________________________

28.9.2023, ČDŽ: SK Sparta Kolín - FK Náchod  5:16

3x30 min

Sestava: Ešner, Huňady, Pavelek, Chalupa, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Jech M., Dvořáček, Sandecký, Havlín, Houdek

SK Sparta Kolín - FK Náchod  2:5  (Semenystyi, Jech M.)
SK Sparta Kolín - FK Náchod  2:5  (Semenystyi 2x )
SK Sparta Kolín - FK Náchod  1:6  (Chalupa)

V tomto zápase nám nevycházelo vůbec nic, nebyli jsme důrazný v soubojích, pozdě u hráčů, špatně jsme bránili standardní situace. Nevycházelo vůbec nic.
Je potřeba se z tohoto utkání otřepat, ale i poučit z chyb kterých jsme se dopouštěli. Pochválím Adama, který chytil minimálně dalších 12 gólů. TV

24.9.2023, ČDŽ: FC Slavia Hradec Králové - SK Sparta Kolín  6:10

3x30min.

Sestava: Ešner, Huňady, Pavelek, Chalupa, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Paula, Jech M., Čihák, Dvořáček, Sandecký, Jeřábek.

FC Slavia Hradec Králové - SK Sparta Kolín  2:4  (Semenystyi 2x, Vlachovský, Suchánek)
FC Slavia Hradec Králové - SK Sparta Kolín  1:4  (Semenystyi 2x, Sandecký, Paula)
FC Slavia Hradec Králové - SK Sparta Kolín  3:2  (Suchánek, Chalupa)

V úvodu utkání nás hned soupeř zaskočil gólem na 1:0 což nás nezlomilo a začali jsme být aktivní na míči a dostávali jsme se do zakončení, což přinášelo i vstřelené branky. Kluci makali a bylo to vidět i na hře. Máme stále rezervy, ale i tak chci pochválit celý tým za předvedený výkon a zaslouženou výhru. TV

21.9.2023, 1.Předkolo Planeo Cupu Praha,  Modřany

á 20min.

Sestava: Ešner, Huňady, Chalupa, Dvořáček, Sandecký, Pavelek, Vlachovský, Semenystyi, Suchánek, Tobiáš, Paula, Jeřábek

SK Sparta Kolín – SK Union Vršovice 4:0 (Semenystyi 2x, Paula, Sandecký)
FK Admira Praha – SK Sparta Kolín 1:0
SK Sparta Kolín – Sportovní klub Modřany 3: (Sandecký, Semenystyi, Vlachovský)
SK Český Brod – SK Sparta Kolín 0:7 (Sandecký, Semenystyi, Vlachovský 3x, Jeřábek, Dvořáček)
SK Sparta Kolín – FC Sporting Mladá Boleslav 4:0 (Pavelek, Paula 2x, Jeřábek)

6.FC Sporting Mladá Boleslav

Nevím, jak začít asi jen pár slovy…byla to velká jízda! Jak jsme aktivně vstoupili do prvního utkání, tak jsme si tuto výkonnost udrželi až do posledního utkání. Jediný zápas s Admirou jsme nedokázali vstřelit branku i přes to, že jsme hráli celých 20 min na polovině soupeře. Admira potrestala naši nedůslednost při obsazení rohového kopu a vstřelila branku na 1:0. Kluci makali na 100 % a podporovali se, fandili si a za to jim moc děkuju. Chválím celý tým za předvedenou hru, která mi způsobila husí kůži a přál bych si víc takových zápasů. TV

17.9.2023, ČDŽ: SK Sparta Kolín-FK Admira Praha   7:13

3x30min.

Sestava: Ešner,Huňady,Pavelek,Chalupa,Tobiáš,Semenystyi,Houdek,Suchánek,Havlín,Vlachovský,Paula,Jech M.,Břichnáč,Dankanych,Čihák

Střelci branek: Chalupa,Pavelek,Semenystyi 3x ,Vlachovský,Břichnáč

Do utkání jsme vstoupili aktivně. Vytvářeli jsme si spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnily. Měli jsme pěkné fotbalové akce, kdy jsme se dostali od naší brány na 5 až 6 doteků do pokutového území soupeře, ale nedostali jsme se k zakončení. Měli jsme pasáž 5 až 6 min, kdy jsme nepustili soupeře za půlku z čeho jsme si vytvořili hromadu šancí a z nich jsme pár proměnili.
Závěrem nám toto utkání opět ukázalo, kde a v čem máme nedostatky a je stále na čem pracovat! TV

9.9.2023,ČDŽ: MFK Chrudim - SK Sparta Kolín     22:8

3x30min.

Sestava: Ešner,Havlín,Houdek,Huňady,Chalupa,Jech J.,Jech M.,Kopecký,Pavelek,Sandecký,Semenystyi,Suchánek,Tobiáš,Vlachovský,Paula.

MFK Chrudim - SK Sparta Kolín  5:2  (Semenystyi,Suchánek)
MFK Chrudim - SK Sparta Kolín  8:2  (Huňady,Chalupa)
MFK Chrudim - SK Sparta Kolín  9:4  (Pavelek,Semenystyi,Suchánek,Vlachovský)

Ze začátku to vypadalo, že půjde o vyrovnaný zápas. Výsledek úplně neodpovídá naší předvedené hře. Z naší strany byla špatná rozehrávka, což zapříčinilo, že jsme soupeřovi darovali minimálně deset branek. Na druhou stranu musím říct, že mít za 90 min 9 střel celkem je strašně málo. Dopustili jsme se několik zásadních chyb, ale jsou to chyby, ze kterých se dá ponaučit. Byl to zápas, který nám zase ukázal, kde máme nedostatky. Je potřeba, abychom se dostávali více do zakončení. Klukům chybí odvaha a sebevědomí. Každopádně vidím už drobné změny, kde se přestáváme bát jít 1 v 1, což nám ukázal Dan a Vašek. Pojďme společně zamakat a užít si zápas v neděli proti FK Admira Praha. TV

3.9.2023, ČDŽ: SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad         9:11

3x 30 min.

Sestava: Ešner, Dvořáček, Havlín,Houdek, Huňady, Chalupa, Jech J., Jeřábek, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Vlachovský, Suchánek,Tobiáš, Kopecký.

SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad   2:5 (Havlín,Huňady)
SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad   5:1 (Vlachovský 2x ,Sandecký,Suchánek,Jech J.)
SK Sparta Kolín - FK Slavoj Vyšehrad   2:5 (Suchánek,Semenystyi)

Do našeho prvního společného utkání jsme vstoupili ustrašeným výkonem, kdy soupeř potrestal naše individuální chyby. V průběhu první třetiny se náš výkon začal zlepšovat, tím přišly vstřelené branky. Druhou třetinu jsme soupeře aktivně napadali už od rozehrávky brankáře. Soupeře jsme tím dostali lehce pod tlak a tím jsme si vytvářeli šance, které jsme proměnili.
Do třetí třetiny jsme si přenesli podobný výkon jako v druhé třetině a tím jsme si vypracovali spoustu šancí, ale bohužel dost z nich jsme neproměnili.
Závěr třetí třetinky byla znát únava a klukům docházela síla, takže soupeř z toho těžil a zápas otočil na svoji stranu.
Chci poděkovat všem klukům za předvedený výkon. Nicméně vím, že v nich je mnohem víc a máme na čem pracovat do dalších zápasů. Těším se na pořádnou jízdu nejen na tréninku, ale i v zápasech!!! TV

23.8.2023, Xaverov

3 x 30 minut

Sparta Kolín - Xaverov 10:9

Sestava: Ešner, Dvořáček, Havlín, Houdek, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Jeřábek, Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský

Od začátku zápasu jsme hráli hlavní roli, dobývali jsme zataženou obranu soupeře, hráli jsme dobře v pohybu a góly jsem dostávali pouze z brejků soupeře nebo našich individuálních.chyb, což je v této kategorii běžné. Připravili jsme si v zápase minimálně o 10 tutovek víc než jsme nakonec vstřelili..to co nám jde střílet v tréninku tak dobře, ještě nepřenášíme do zápasu, ale Šimon Suchánek je důkazem, že se to dá zlomit, když tomu jdeš naproti. Pochvala patří všem. JJ

23.8.2023, Háje JM

Sparta Kolín - Háje JM 7:10

Sestava: Dvořáček, Havlín, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Tobiáš

Jen v posledních pěti minutách zápasu jsme šli 4x sami na 7m širokou bránu, 3x jsme trefili uprostřed brankáře a 1x dokonce přestřelili. Nevyužité šance nám berou vítězství, a to každý trénink makáme na zakončení.. Chtěl bych pochválit sedmičku Dvořáček Jeřábek - Vlachovský Huňady Sandecký Pavelek - Yaro, která druhou třetinu dominovala. Bez zraněného Petra nám chyběl kanonýr navíc. JJ

23.8.2023, Sparta Kolín U12

Sparta Kolín - Kolín U12 2:10

Sestava: Ešner, Dvořáček, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Tobiáš

Utkání jsme na rozdíl od soupeře pojali tréninkově, po náročném kempu z minulého týdne kluci volali spíš po odpočinku. V utkání jsme si vypracovali 6, 8 a v poslední třetině 11 brankových přležitostí, něco jsme spálili vlastní vinou, něco vlivem drnovitého hřiště před brankou soupeře. Utkání splnilo účel k procvičení nových věcí z tréninku. JJ

20.8.2023, Chrudim

Sparta Kolín - Chrudim 6:10

Sestava: Ešner, Dvořáček, Havlín, Houdek, Huňady, Chalupa, Jech J, Jech M, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Sandecký, Semenystyi, Suchánek, Vlachovský, Tobiáš

Výborný zápas k vyzkoušení si zakončení na 7m branky. Hodně střel bylo až moc z dálky, pro kluky je to velká změna, učíme se to, přátelák splnil svůj účel.. JJ

15.8.2023, AFK Sadská

3 x 25 minut

Sparta Kolín - Sadská 17:6

Sestava: Čihák, Ešner, Havlín, Houdek, Chalupa, Jeřábek, Paula, Pavelek, Sandecký, Suchánek, Vlachovský

Oba týmy hráli rychle a přímočaře na branku soupeře a poznávali offside od půlky, na první zápas na "sedmičkový" brány to nebyl špatný výkon. JJ

13.8.2023, Sendražice

Sparta Kolín - Sendražice 10:5

Sestava: Čihák, Ešner, Havlín, Houdek, Chalupa, Jeřábek, Kopecký, Paula, Pavelek, Sandecký, Suchánek, Vlachovský, Tobiáš

První zápas nové sezóny, chvilku trvalo než jsme se rozjeli, líbila se mi rozehrávka, kombinační hra ve středu hřiště i zakončení, pochvala patří všem. JJ

Sparta Kolín - Sendražice 20:6